Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Nowa instalacja - stary profil
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
fritz
Czolem.

Mam takie pytanie. Zainstalowalem na nowo konnekta [*.100], przekopiowalem katalog profili do katalogu glownego i konnekt nie widzi tych profili. Dodam od razu, ze wybralem opcje zeby profile byly przechowywane w katalogu konnekta.
Co mam zmienic, zeby moje stare profile byly nadal widoczne?

Z gory mucios gracjas.
Olórin
z tego co zrozimiałem wrzuciłeś je do głównego katalogu sad.gif profile powinny być w katalogu konnekt\profiles

jak to nie pomoże to niewiem, może kliknąłeś zły przycisk?
fritz
Nope. Zle mnie zoruzmiales.
Przekopiowalem katalog z profilami [profiles] do katalogu glownego konnekta, czyli tam gdzie byc powinien i nie wiem w czym jest problem :?
Lukas77
Może usuń klucze w rejestrze HKEY_CURRENT_USER/SOFTWARE/STAMINA a potem jak konnekt będzie chciał tworzyć profil to jeszcze raz podaj profil w kat. konnekta... U mnie zawsze po reinstallu systemu pokazuje się okno z zakładaniem nowego profilu, zakładam jakiś dziwny o dziwnej nazwie a potem go kasuję... Możesz też sprawdzić gdzie konnekt zapisał ten nowy profil (w jakim katalogu) i tam przekopiować stare profile.

Pozdrawiam
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.