Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: idea sms i .. swap file. !
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
winzent
dzisiaj moj komp zaliczyl pare zamulek ostrych co mu sie nie zdaza bo przyzwoite pudlo jest ale wlasnie co odkrylem: podczas ktorejs zamulki zauwazylem ze dzieje sie to jak wysylam esa z konekta na idee. odpalilem mendżera zadan patrze swap ok 200 mega i ponad 6 razy w zapasie. ok. klikam wyslij esa ponownie i patrze co sie dzieje.. z 200 mega rosnie stopniowo do 1.2 gb, no do konca praktycznie. w szoku. i to tak jest ze nie pobiera tokena tylko od razy ze wyslal wypisuje po jakism czasie. sms nie dochodzi oczywiscie. po czym wszystko wraca do normy swap osiaga swoja poprzednia wielkosc. pytanie wiec zatem takie: co jest grane?
undying
potwierdzam, mam to samo, rano dzialalo teraz nie... sakrala z ta judea
Olórin
potwierdzam, a i niemam kbota


ciekawy idea dostanie 2 nagrode wielkiego fucka za szczególne osiągniecia w uprzykszaniu ludziom życia :]
hao
Dlatego ja już sobie opłaciłem w-sms. Dochodzi i bez reklam... potwierdzam, że mam to samo... zaraz zerknę...
winzent
no ok ale nie ogarniam jak wysylanie esa moze wplynac na *system* w taki sposob.
undying
QUOTE
no ok ale nie ogarniam jak wysylanie esa moze wplynac na *system* w taki sposob.


tym bardziej ze do poludnia dzialalo normalnie, moze znow "idea" cos czaruje
hao
To błąd w LuaPlus.dll - źle dopasowywany pattern (idea zmieniła przekierowywanie) powodował tworzenie gigantycznej (kilka miliardów rekordów) tablicy w pamięci... Poprawiona wersja skryptu, która obchodzi ten problem jest już na kUpdate!
undying
Jeaaaah dziala, hao moze zostan technicznym idei ;-]
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.