Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Problem z uruchomieniem wtyczek
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy > Błędy krytyczne
Vlad Depesz
Witam serdecznie.

Wiem, że taki temat już był: http://www.konnekt.info/forum/index.php?sh...&hl=szukacz , ale został on zamknięty, a chciałbym coś dodać.

Mianowice po formacie i zainstalowaniu tego samego systemu od nowa nie mogę uruchomić wtyczek tabletKa, KLock oraz szuKacz. Próbowałem zainstalować Redist Package, ale pojawia mi się komunikat "Error 1723. Wystąpił problem z tym pakietem Instalatora Windows. Nie można uruchomić biblioteki DLL wymaganej do dokończenia tej instalacji. Skontaktuj się z personelem pomocy technicznej lub dostawcą pakietu." Najprawdopodobniej jest to wina tego, że mam przestarzałego Win XP SP1. Jednak wcześniej (tj. przed formatem) wszystko działało w porządku na tym systemie. Czy jest jakiś inny sposób na przywrócenie sprawności działania tych wtyczek? A może wystarczy, że ściągnę do Konnekta starsze wersje pluginów?

Podrawiam.
echinos
Witam. Miałem dokładnie ten sam problem. Na moim Windows z SP1 nie byłem w stanie uruchomić najnowszych wersji wtyczek kLock i tabletKa. Przy próbie instalacji Redist Package również wyskakiwało "Error 1723". Pomogło zainstalowanie SP2.
Vlad Depesz
Też rozważałem to, żeby zainstalować SP2. Problem jednak w tym, że mam pewne obawy co do zrobienia tego kroku, ponieważ dużo naczytałem się na różnych forach postów niezadowolonych użytkowników, że po instalacji SP2 system zaczął się sypać, że najlepiej zrobić to na świeżo zainstalowanym Win itp. A ja nie chcę ryzykować kolejnego padnięcia systemu po kilku dniach od jego instalacji...

Dziękuję za radę.

Pozdrawiam.
Olórin
SP2 nie gryzie, a co do jakiegokolwiek sypania się systemu, to w większości przypadków pomaga wymiana/aktualizacja sterowników.
Vlad Depesz
Sęk w tym, że nie mam oryginalnego Windowsa... wacko.gif (wstyd)
dulek000
Jest SP2 dla adminów w dużych firmach. On nie sprawdza oryginalności. wink.gif
Vlad Depesz
OK, poszedłem na żywioł i zainstalowałem SP2. Wszystko już jest w porządku. smile.gif

Dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam.
BlikeR
mam win xp z sp2 i dalej mam ten problem:(
Sija
z tematu SzuKacza:
QUOTE
Wtyczka skompilowana pod MSVS2005, wymaga MSVC2k5 Redistributable Package.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.