Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Problem z pluginem kTransfer 1.0.0.9
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
prOmeteus
Witam!

Mam maly problem poniewaz nie moge wysylac plikow do uzytkownikow posiadajacych Konnekta!!!
Do uzytkownikow posiadajacych GG nie ma najmniejszego problemu!

Moze ma to zwiazek z usatwieniami tej wtyczki?!
Dodam tylko ze internet mam za firewallem

Pozdrawiam i z gory dziekuje za odpowiedz

prOmeteus
case
QUOTE(prOmeteus)
Mam maly problem poniewaz nie moge wysylac plikow do uzytkownikow posiadajacych Konnekta!!!
Do uzytkownikow posiadajacych GG nie ma najmniejszego problemu!

Moze ma to zwiazek z usatwieniami tej wtyczki?!
Dodam tylko ze internet mam za firewallem

1] ustawiles wtyczke zgodnie z instrukcjami p2p.chm w katalogu /konnekt/doc/ ??
2] moze osoby, do ktorych chcesz cos wyslac, nie maja zainstalowanego kTransfer'a [lub maja zle skonfigurowanego...]
3] moze te osoby rowniez sa za NAT'em ?? wtedy nie uda Ci sie wyslac plikow

nie wiem co tu wiecej poradzic... sprubuj wyslac do mnie :wink:
cRoMo
Jesli wskazówki case'a nie pomagaja, wsztrzymaj sie troszke - hao szykuje nowa wersje wtyczki, ktora jak zapewnia posiada sporo ulepszen i ulatwien.
case
QUOTE(cRoMo)
[...]wsztrzymaj sie troszke - hao szykuje nowa wersje wtyczki, ktora jak zapewnia posiada sporo ulepszen i ulatwien.

ewentualnie sprobuj wersji 1.0.1.0, ale ja osobiscie uzywam wlasnie 1.0.0.9 i czekam co wymyslil hao :wink:
hao
Jeżeli teraz coś nie łączy to i w mojej nie połączy. Nie ruszałem prawie nic w "silniku"...
konrad
no i nadal nie moge wysylac plikow do osob ktore maja konnekta. sam konfigurowalem wtyczke i od tej osoby moge odbierac ale ja nie moge do niej wysylac sad.gif nie ma nata, fire nic. pomocy ! mam najnowsza wtyczke 2.0.0.4 i 3 i nic sad.gif gg dziala
hao
A co pisze? Co jest w logach?
konrad
Błąd: WSAE: 0 Could not connect! < w logach nie wiem, nie sprawdzalem.
wiem ze w kt mialem port 1551 ale juz jakos to naprawilem :] skoro przejalos wtyczke to moze zmienisz info o niej jak i bardziej opiszesz bledy ? smile.gif bo "Błąd: WSAE: 0 Could not connect!" duzo mi nie mowi oprocz bledy w pol. sad.gif
hao
Komunikat błędu to komunikat systemu... Colud not connect znaczy, że nie mógł się połączyć... Nie powiem ci zbyt wiele, jeżeli nie pokażesz fragmentu z logów...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.