Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Prośba o pomoc przy ikonach
Konnekt | Forum > Developerzy > Tworzenie dodatków
Hildeth
Witam. Zwracam się z prośbą o pomoc do wszystkich życzliwych tu. Sprawa wygląda tak: Chciałam zamienić w swoim konnektcie ikony do gg z tych słoneczek na inne (takie kocie łapy) a ponieważ jestem cicho - ciemna w kwesti takich spraw więc idzie mi to jak krew z nosa ponieważ nie umiem ich dobrze zrobić (tych ikon) a to co mi wyszło nie wyszło nie jest takie jak chciałam bo:
* wokół ikony pojawiły mi się białe "ramki"
* ikony działają tylko na liście kontaktów i w menu zmiany statusu a koło zegara jest ciąge zwykła ikona
* i wogle są do kitu bo jakieś takie nie podobne do tego czym miały być (tylko w powiadomienu wygladają dokładnie tak jak chciałam)

żeby bardziej zobrazować mój problem dodaje scana:

pierwsze po lewej to kawałek mojej listy kontaktów, w środku to menu zmiany statusu, a na ostatnim widać jak wyświetlają się te ikony na powiadomieniu.

Będe bardzo wdzięczna za wszelką pomoc i rady (nawet formółowane jak dla trzy letniego dziecka)
Z góry dziękuje!
NelQ
Jeżeli możesz to zamieść te ikony tutaj, obejżę i ewentualnie poprawię albo powiem co nie tak.
arct!c
tło (tych ikon) na przezroczyste ustawiłaś? : )
zimaq
Ikony z Silk'a o ile się nie mylę, gdize działają całkiem sprawnie ;-)
Polecam się zainteresować plikiem theme.xml właśnie Silk'a
Hildeth
a więc dodam tu te ikony tak jak prosił NelQ. Sory że tyle to trfało ale net mi padł. Da sie coś z tym zrobić żeby było lepsze?

Mogę jeszcze załączyć plik theme.xml jeśli ktoś był by chętny go zobaczyć i poprawić bo to moje pierwsze takie dzieło i na pewno coś w nim sknociłam. Bardzo będe wdzieczna za pomoc specjalistów.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.