Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: zmiana przeglądarki ? z IE na Opera
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
rgrabarz
tak jak w temacie chciałbym aby uruchamiane linki z konnekta uruchamiały sie w Operze a nie w IE da się to zmienic ?
brecho
po prostu Opera musi być domyślną przeglądarką.
U mnie ustawienie domyślne zmienia się po otwarciu Outlooka wiec najlepiej zawsze pytaj wybrać.
destro
witam,
ja mam podobny problem dotyczący przeglądarki więc pozwólcie, że skorzystam z tego tematu.
gdy w konnekcie klikam na jakikolwiek link podany przez znajomego w oknie rozmowy - otwiera mi się folder konnekta czyli C:\Program Files\Konnekt\
gdy kliknę w link z czyjegoś opisu, nie ma żadnej reakcji ze strony przeglądarki.

wiecie jak rozwiązać ten problem? używam firefoxa, który właściwie jest domyślną przeglądarką www. ten problem nie występuje jeśli chodzi o linki e-mail - thunderbird otwiera je prawidłowo.

pozdrawiam, destro.
Olórin
Jaki system?
brecho
czy zainstalowana jest wtyczka linKer?
destro
xp sp2
nie mam wtyczki linker
lAmpEr
U mnie nawet z wtyczką to nie działa.
Mam ten sam problem.
Gdy ktoś przesyła mi linka otwiera mi się folder z konnektem
Win XP SP 2, Firefox 2.0 ustawiony na domyślną przeglądarkę.
A z linkera w ogóle brak reakcji.
destro
wiec nikt nie wie co z tym zrobić?
lAmpEr
U mnie kDuoView rozwiązało sprawę.
Przy kontrolce IE uruchamia strony w ie niestety, a przy kontrolce Mozilli otwiera w Firefoxie
destro
ja inaczej rozwiazalem problem: odinstalowalem firefoxa, wlaczylem IE dzieki czemu moglem ustawic ja jako domyslna przegladarke, znow zainstalowalem ff i sie zapytal czy stac sie domyślną - wybrałem Tak. od tej pory wszystko sie naprawiło. smile.gif może komuś pomoże. pozdrawiam.
Mucha
Wystarczy skojarzyć rozszerzenia htm i html z Firefoxem czy Operą.
qbaoch
Ktos rozwiazal ten problem? Zastosowalem wszystkie wyzej podane kombinacje poza (Kduoview), a linki wciąz otwieraja sie w IE zamiast operze
stivo
U mnie linki otwierają się w Operze, bo to ona jest defaultową przeglądarką wink.gif
niewidzialny0
Ma ten sam problem na nowym komputerze, wczesniej mialem identyczne ustawienia, ale problemu nie bylo:/ uzylem programu DefaultBrowser 1.5 do ustawienia domyslnej przegladarki jaka jest IE i moge teraz wchodzil na linki z opisow, ale dalej mam blad jesli chodzi o okna rozmowy. Co jeszcze moge zrobic? Mam XP sp 2 i IE.
Orion90
Jaki konkretnie błąd "jeśli chodzi o okna rozmowy"?
stivo
Może wystarczy użyć tego: DefaultBrowser
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.