Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: DarkDante
Konnekt | Forum > Dodatki > Wasz Konnekt
DarkDante
Witam!

Niedawno zaczalem czytac Wasze forum. Tak zachwalacie Konnekta ze przesiadlem sie z Gadaczki ... i co najlepsze ... nie zaluje ani troche smile.gif

Oto moj Konnekt.



kNotify
kStyle
ikonki znalezione tutaj na forum: s.a0x 0.9o sie zwia.
Pulpit nieco pozmieniany przeze mnie, wlacznie z przezrczystoscia wszystkich okienek. Troche w inny sposob zrobione niz Wasze (Nie na Longhorn Transformation Pack)

Jesli jakies pytania to walic jak w dym.
JOUKI
Fajny bo ciemny, ale miniatury nigdzie nie mogłeś znaleźć?
Prox
Jak zrobiles tak przeźroczysty pulpit. Nie chodzi o konnekta
Bo$s
Mógłbyś dać namiary na skin Winampa ?
raben
Obawiam się że nie mogł by bo go tu nie bylo 1,5 miecha smile.gif ale koniec OT. Ten skin winampa jest paskudny wole clearonebeta tongue.gif
maciekt
QUOTE(Bo$s @ 2.02.2007 - 17:36) *

Mógłbyś dać namiary na skin Winampa ?


Wejdz na strone winampa i kliknij zakladke skins. Z kategorii wybierz OS, skin nazywa sie windows media player 11 - powinien byc gdzies na poczatku, bo po formacie go sciagalem smile.gif
DarkDante
Witam po dlugiej nieobecnosci smile.gif

Przyznam sie bez bicia ... ze wypadlo mi z glowy forum Konnekta, to wszystko przez zamieszanie ze zmiana pracy oraz brakiem czasu na beztroskie przesiadywanie przed komputerem smile.gif Cale szczescie wszystko wraca do normy.

Przezroczystosc okienek: How to?

Uzywam "Aston Transparent Windows" - dodatek do Astonshell.

Lecz do normalnej windy polecam to:
Sciagasz i instalujesz taki maly programik, co sie zowie Martin's Transparent Windows ze strony ww.martinutils.com

Winamp skin: Wziety z Inter-Polu wink.gif
http://www.inter-pol.info/index.php?do=cat...;category=skins

To na razie tyle, jesli jakies pytania to piszcie. Teraz bede zagladal czesciej wink.gif

Pozdro!
jacek_JI
Witam bardzo mi sie podoba taki wyglad konekta, lecz mam konekta od paru tyg i nie mam pojecia jak to zrobic! moglbys mi wyjasnic najprosciej jek sie da jak uzyskac taki efekt jak na obrazku??
saCOOL
Ooo stary biggrin.gif, traya to Ty masz nieźle zapchanego :> coś potwornego smile.gif
jacek_JI
QUOTE(jacek_JI @ 24.03.2007 - 10:22) *

Witam bardzo mi sie podoba taki wyglad konekta, lecz mam konekta od paru tyg i nie mam pojecia jak to zrobic! moglbys mi wyjasnic najprosciej jek sie da jak uzyskac taki efekt jak na obrazku??

To do mnie bylo??
ciaastek
jacek_JI, jeżeli masz rozdwojenie jaźni to jak najbardziej biggrin.gif

Poszukaj w Ustawienia -> Interfejs.
jacek_JI
o kurcze sorki z tym cytatem pomylilem sie;/
DarkDante
QUOTE(saCOOL @ 24.03.2007 - 12:43) *

Ooo stary biggrin.gif, traya to Ty masz nieźle zapchanego :> coś potwornego smile.gif


Mialem smile.gif Ale to niestety same potrzebne aplikacje byly smile.gif
Pozegnalem sie z Windowsem, przesiadajac sie juz na dobre na Linuxa i wszystko na to wskazuje ze do Windy juz nie wroce.
Konrado
ja bym chętnie się na Mac'a przesiadł, ale ta cena 5 k za kompa mnie przeraża :/
jacek_JI
To moglbys napisac krok po kroku jak uzyskales taki efekt wygladu konneta??
Mod RzEW
TłoK, przezroczystość okna rozmowy, K+ i wywalenie obramowania i toolbarów, K.Style i zmienione ikonki, kolorki i tak dalej. Ot, cała filozofia ;]
jacek_JI
QUOTE(Mod RzEW @ 27.03.2007 - 15:31) *

TłoK, przezroczystość okna rozmowy, K+ i wywalenie obramowania i toolbarów, K.Style i zmienione ikonki, kolorki i tak dalej. Ot, cała filozofia ;]


Ale ja wogole nie moge znalezc tego "Tloka" sciagnelem go zainstalowalem i nie wiem jak teraz wogole wlaczyc go.
stivo
Ustawienia -> Interfejs -> Lista kontaktów -> Tło
jacek_JI
Dzieki wrescie znalazl sie ktos kto nie unosi sie swoimi ambicjami i potrafi pomoc. Tylko ze teraz mam kolejne pytanie!! jak zmnienic zeby ramka okna tez byla czarna?? prosze o rownie latwe wytlumaczenie.
ciaastek
To już zależy od tego jakiego stylu Windowsa używasz.
jacek_JI
To co mam zrobic zeby bylo czarne??
ciaastek
Zmienić styl Windowsa na taki, który daje oknom czarne ramki.
jacek_JI
Ale trzeba taki styl sciagnac czy mozna to jakos ustawic??
saCOOL
http://browse.deviantart.com/customization...ws/visualstyle/

Trzeba ściągnąć i ustawić (nie da się ustawić 'tylko' Konnektowi). Ewentualnie użyć dostępnych (podstawowych, obecnych po instalacji systemu).
Spass
QUOTE(saCOOL @ 29.03.2007 - 00:55) *
(nie da się ustawić 'tylko' Konnektowi)

No chyba, że korzystamy z WindowBlinds.
jacek_JI
No oki sciagnelem sobie te style i wlaczam ten plik co wlacza wlasciwosci ekranu i...co dalej???bo tam nie ma nic innego wszystko tak jak do tej pory;/
zhvir
po pierwsze to nie są pytania związane bezpośrednio z konnektem
po drugie te pytania były już na forum stawiane i były odpowiedzi więc użyj funkcji "szukaj" na forum
po trzecie google nie gryzie
jacek_JI
Jak nie zwiazane z konnektem??;/ chce kurde zrobic zeby okno bylo czarne a co ja poradze ze to sie ustawia w windowsie?? a jak taki madry jestes to wstaw linka w ktorym miejscu na forum jest to wyjasnione bo ja szukalem i nie znalazlem!!
zhvir
wysil się troche albo wpisz w wyszukiwarce na forum lub w google "uxtheme" albo "style windowsa"
http://windows.online.pl/windowsxp/xp02.htm
jacek_JI
Ale pisalem ze mam te style!!! tylko nie wiem jak je uaktywnic!!
jiobel.
Pierwszy lepszy wynik z Gugla. Naucz się szukać. :-/ Poza tym to się nadaje do kosza.
DarkDante
QUOTE(jacek_JI @ 28.03.2007 - 19:44) *

Dzieki wrescie znalazl sie ktos kto nie unosi sie swoimi ambicjami i potrafi pomoc. Tylko ze teraz mam kolejne pytanie!! jak zmnienic zeby ramka okna tez byla czarna?? prosze o rownie latwe wytlumaczenie.


Jacek, jesli aluzja o unoszeniu sie ambicjami byla do mnie to sorry, ale jak widzisz rzadko kiedy bywam tutaj ostatnio, ze wzgledu na brak czasu. Zapracowany jestem po prostu. Co do czarnej ramki, obawiam sie ze znow Cie zawiode, poniewaz po prostu nie pamietam jak to zrobilem. Poszukalem cos w ustawieniach wygladu konnekta i pozmienialem kolory, ale co gdzie i jak to nie pamietam. Wez tez pod uwage to, ze ja uzywalem nakladki na Windowsa, mianowicie Astonshell co tez mialo wplyw na ogolny wyglad aplikacji.

KonradoFFC, fakt ceny Mac'ow sa zabojcze. W zasadzie mysle ze nie ma potrzeby przesiadywac sie na Mac'a jesli nie ma sie jakiegos konkretnego celu w ktorym ta przesiadka bylaby uzasadniona. W pracy czasem mam do czynienia z Mac OSX 10.4 Tiger, fajne to to ale jakos specjalnie mnie nie porywa. Jedna rzecz ... wyglad desktopu ... jednorazowy, faktycznie robi wrazenie smile.gif
jacek_JI
Juz to wrescie zrobilem! dzieki za pomoc tym ktorzy pomogli mi.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.