Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: ciekawy pomysl
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
lucas_mcs
ostatnio zauwazylem bardzo oczywista rzecz w gg smile.gif chcielibyscie wiedziec kto jest niewidoczny? wpadlem na pomysl ktory wymaga dwoch numerow gg - swojego i drugiego 'wykrywającego'. smile.gif
kazdy wie ze jak zostanie zablokowany to ma 'zakaz wjazdu' biggrin.gif ale ostatnio zauwazylem rzecz calkiem oczywistą, ze ten 'zakaz wjazdu' jest tylko wtedy kiedy osoba ktora cie zablokowala jest połaczona z serwerem (czyt. dostepna/niewidoczna) i to jest wlasnie to.. zakladamy nowy numer gg na ktorym prowokujemy (hehe całkiem łatwe i przyjemne biggrin.gif) lub prosimy zeby nas zablokowano. majac taka cala liste zablokowanych widzimy kto naprawde jest dostepny. ktos 'x' ma na 1 numerze gg status 'niedostepny' a na liscie zablokowanych jest status 'zablokowany' wiec X jest niewidoczny!!! / gdyby byl niedostepny to na liscie zablokowanych bylby status 'niedostepny'.
mam nadzieje ze skumacie o co mi chodzi smile.gif

a pomysl na wtyczke wyglada tak: kazdy zna clonegg z pakietu powergg, mozna by przy tym wykorzystac konnektowe 'zakładki' - przy okazji korzysc dla tych ktorzy korzystaja z kilku numerow gg smile.gif

albo wtyczka 'zaimportuj liste zablokowanych' - wpisujemy drugi nr i haslo, importujemy liste, konnekt ignoruje inny status niz 'zablokowany' i na podstawie 'listy zablokowanych' pokazuje odpowiednie ikonki we własciwej liście(niedostepny / niewidoczny / ??(nie wiadomo)-bo nie kazdy biedzie kompletna 'liste zablokowanych' )

co o tym sądzicie? biggrin.gif
Olórin
pomysł warty uwagi, ale nie żeby robić specjalną wtykę czy coś takiego, są ważniejsze rzeczy do zrobienia(Jabber, nowy kBot)
hao
Kurde, jak ktoś robi się niewidoczny to ma w tym jakiś powód! Jeżeli koniecznie chcecie wiedzieć czy jest czy nie (i czy chce z wami rozmawiać) - zapytajcie go... Nawet gdybyście wiedzieli że jest teraz przy komputerze, to gdyby nie chciał z wami gadać - nie gadałby...
Puma
QUOTE(hao)
Kurde, jak ktoś robi się niewidoczny to ma w tym jakiś powód! Jeżeli koniecznie chcecie wiedzieć czy jest czy nie (i czy chce z wami rozmawiać) - zapytajcie go... Nawet gdybyście wiedzieli że jest teraz przy komputerze, to gdyby nie chciał z wami gadać - nie gadałby...


Właśnie, ja nie rozumiem o co wy się bijecie :evil:
Moja znajoma klika z pracy i jest ukryta, wiem że jest ale jej nie przerywam jak ma czas to sama się odzywa, po cholerę mamy komuś zawracać głowę swoją osobą.

USZANUJCIE ŻE KTOŚ NIE CHCĘ GADAĆ Z WAMI A NIE WY SIĘ WPIEPRZACIE KOMUŚ I JESTEŚCIE JAK WRZÓD NA TYŁKU.
lucas_mcs
no ta, dlatego traktujcie to jako ciekawostke, ja mam głęboko czy ktos do mnie gada czy nie, a sam przeciez nie bede trul d*** niewidocznym bo mnie samego to wkurza jak sie do mnie odzywaja jak jestem na invisibe.. ale z natury lubie wiedziec kto sie 'czaji'.. a trick jest dobry i nikt wam kitu nie wcisnie jakby co..
zobaczymy czy inni 'ciekawscy wtyczkowcy' cos zrobia na ten temat.. o ile pamietam juz byla jedna wtyczka wykrywająca niewidocznych :>
Sahasrara
Jeśli dobrze rozumiem musiałbyś zmusić jakoś osobę którą chcesz szpiegować do zignorowania twojego 'szpiegującego numeru'. Nie obraź się ale pomysł wydaje mi się raczej absurdalny. Tyle zachodu żeby zakłócać czyjąś prywatność? Sam pomysł brzmi ciekawie, ale tylko w kategorii teoretycznych gadek - nie wiem kto byłby na tyle niepoważny żeby to realizować. wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.