Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Historia - sortowanie?
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
SebNET
Witam!

Mam nastepujace pytanie, ostatnio zaczela mnie irytowac pewna rzecz w Konnekcie, a mianowicie to, ze jak wchodze sobie do historii rozmow to nie ma czegos takiego jak sortowanie po dacie rozmow i popatrzec z kim ostatnio rozmawialem. Kontakty ulozone sa albo alfabetycznie, albo po rozmiarze, czemu nie ma po dacie? Jest jakis sposob na ta historie, zeby bylo sortowanie po dacie? Chyba ze jest do tego jakas wtyczka?

No i jeszcze taka jedna sprawa, mozna zrobic tak zeby kazda rozmowa zapisywala sie w odzielnym wpisie w archiwum, a nie tak, ze jak nie zamykam konnekta to wszystko wpisuje sie w jednej rozmowie? Dziekuje za info!


Pozdrawiam!
SebNET
nikt?
Poncio
po 1-sze nie pisze sie posta pod postem......

na pytanie pierwsze to nie ma czegos takiego jak sortowanie rozmowcow wg dat (bo chybao to Ci chodzi) o wtyczce tez nic mi nie wiadomo

drugiego pytania nie do konca rozumie....
keeveek
co do drugiego pytania to nie da się tego zrobić. dopóki konnekt nie zostanie zamknięty to wszystkie wypowiedzi z jedną osobą są traktowane jak jedna rozmowa i to chyba w każdym komunikatorze?
SebNET
dziekuje za pomoc!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.