Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Wtyczka astat.dll (AutoStatus)
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
Poke_
Nie moglem w pliku readme.txt zalesc maila do autora bo bym tam bezposrednio uderzyl. Wtyczka jest swietna ale ma malutki bug: po wylaczeniu winampa albo zakonczeniu odgrywania playlisty/utworu w opisie statusu nadal pozostaje nazwa ostatnio odgrywanej melodi.
Olórin
proponuje abyś przerzucił się na kpilota biggrin.gif jest nowszy i chyba też tego samego autora
case
...i moze pogrzeb troche po forum zanim zalozysz nowy temat :roll:
Sahasrara
Tamta stara wtyka już nie jest rozwijana - ale zdaje mi się że zjada mniej zasobów niż następca. Ta przesiadka nie musi być tak oczywista...
Poke_
QUOTE(Sahasrara)
Tamta stara wtyka już nie jest rozwijana - ale zdaje mi się że zjada mniej zasobów niż następca. Ta przesiadka nie musi być tak oczywista...


Dokladnie! Szczegolnie ze problem o ktorym pisalem jest i w jednej i drugiej. BTW: nie mam zamiaru przesiadac sie na kpilota - za duzo, po co mi te opcje?
cRoMo
QUOTE(Poke_)
Nie mam zamiaru przesiadac sie na kpilota - za duzo, po co mi te opcje?

Skoro wiesz, ze istnieje nowsza wersja wtyczki (z pewnymi dla Ciebie nidogodnieniami), to dlaczego zglaszasz blad dotyczacy starej wersji? Przeciez autor nie bedzie go poprawial, troche logiki wink.gif
Poke_
QUOTE(cRoMo)
QUOTE(Poke_)
Nie mam zamiaru przesiadac sie na kpilota - za duzo, po co mi te opcje?

Skoro wiesz, ze istnieje nowsza wersja wtyczki (z pewnymi dla Ciebie nidogodnieniami), to dlaczego zglaszasz blad dotyczacy starej wersji? Przeciez autor nie bedzie go poprawial, troche logiki wink.gif


Poniewaz nie wiedzialem ze jest nowsza wersja tej wtyczki. Teraz wiem i zglaszam. Zreszta co to ma do rzeczy: obie wtyczki sa dostepne na oficjalnej stronie Konnekta, to znaczy ze obie autor supportuje. Zreszta nie uwazam ze kPilot to nowsza wersja - to rozbudowana wersja AutoStatusu - mozna uzywac tej i tej w zaleznosci od potrzeb, a obie posiadaja ten sam bug. Czyz nie?
UNK
nie zauwazylem nic takiego ze po wylaczeniu (tylko ze nei winampa a) foobara mam status ostaniej puszczonej piosenki, moge miec wlaczone przez caly czas "sciaganie" statusu i tylko zmeinia status przy puszczonej muzyce, jesli wylacz F2K to status mi sie zmeinia na stary...
Poke_
QUOTE(UNK)
nie zauwazylem nic takiego ze po wylaczeniu (tylko ze nei winampa a) foobara mam status ostaniej puszczonej piosenki, moge miec wlaczone przez caly czas \"sciaganie\" statusu i tylko zmeinia status przy puszczonej muzyce, jesli wylacz F2K to status mi sie zmeinia na stary...


Hmm... To dziwne bo teraz mam wszystko ok. Nie bardzo rozumiem, pokombinuje jeszcze gdzie byl/jest problem. Jedynie co zrobilem to w opcjach Konnekta przelaczalem opcje "uzytkownik/opisy statusow/ zawsze uzywaj opisow reczych". Tyle ze teraz jest w takim stanie jak wtedy gdy status z WinAmpa pozostawal. Nie przypominam sobie abym cos jeszcze zmienial. Przeciez nie mialem zludzen optycznych...!
UNK
moze cos zmieniales, albo winamp Ci sie zawiesil i to bylo przyczyna, musish pokombinowac jeszcze...
Olórin
to normalne :| to nie jest błąd w ustawieniach :|
case
QUOTE(Poke_)
[...]Jedynie co zrobilem to w opcjach Konnekta przelaczalem opcje \"uzytkownik/opisy statusow/ zawsze uzywaj opisow reczych\"[...]

sprubuj jeszcze:
[X] czysc opis reczny po zmianie statusu

ja uzywam opisow automatycznych i u mnie dziala to bez problemu [powraca do opisu, ktory mam tam ustawiony dla aktualnego statusu]...
Poke_
QUOTE(case)
QUOTE(Poke_)
[...]Jedynie co zrobilem to w opcjach Konnekta przelaczalem opcje \"uzytkownik/opisy statusow/ zawsze uzywaj opisow reczych\"[...]

sprubuj jeszcze:
[X] czysc opis reczny po zmianie statusu

ja uzywam opisow automatycznych i u mnie dziala to bez problemu [powraca do opisu, ktory mam tam ustawiony dla aktualnego statusu]...


To bylo chyba to!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.