Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: zmiana hasła głównego - pomocy
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
szpon
bardzo prosze o pomoc
bo zapomniałem jakie miałem hasło w tlenie i dzisiaj patrze bo miałem zapisane w komputerze ze mam bardzo łatwe, ale mi chodzi o hasło nie to co zabezpiecza konnekta ale do profilu
wyjaśnie
jak jest Profil i tam jest ustaw hasło to nie chodzi mi o to bo to jest zabezpieczenie profilu hasłem jak ktoś chce włączyć konnekta z naszego komputera, ale np: jak ktoś z innego komputera by instalował konnekta i by tam dał opcje że posiada już konto w konnekcie czy jakoś tak to by łatwo wszedł na moje bo moje hasło łatwo zgadnąć
bardzo proszę o pomoc, czy można jakoś zmienić ?? !!
Poncio
chodzi Ci o haslo do serwera tlena(?)
jezeli tak to my Ci raczej nie pomozemy.... szukaj na tlen.pl

aha jezeli miales proste i ktos moze zgadnac to jak mogles takie haslo zapomniec...?
szpon
do serwera tlen o czym ty mówisz przecież konnekt to nie tlen
chodzi mi o hasło jak np poraz 1 wgrywasz konnekta i tam podajesz dane profilu i hasło
wiecie o co chodzi
Poncio
no to nie wiem o co Ci chodzi....
jiobel.
Jak wytrzeźwiejesz napisz to jeszcze raz. Albo poproś kogoś innego, żeby napisał to za Ciebie, jak sam masz problem.
Poncio
ew. jak nie wiesz jak to wytlumaczyc to zrob screena gdzie te haslo ma byc wpisane:)
szpon
dam przykład na gadu-gadu
jak instalujecie gadu-gadu to tam macie polecenia, czy jesteś nowym użytkownikiem czy masz juz swój numer, i jak daję opcje mam już swój numer to tam mam napisane numer i muszę wpisać chasło to podobnie w konnekcie
jak by ktoś instalował to by wybrał opcje że już ma konto w konnekcie i by wpisał nazwę profilu i hasło
ja nie wiem czy tam jest opcja mam juz konto, napisałem tak o
ale chyba już wiecie o co mi chodzi
dulek000
Daj lepiej tego screena.
Suchy
Na 100% chodzi mu o hasło do tlena (dwuTlenka w K), tylko nie może pojąć, że można mieć jedno konto w tlenie na Konnekcie (dwutlenku) i komunikatorze tlena. Ale ja nie powiem jak je zmienić bo nie używam tlena/dwutlenka.

Btw. uwielbiam rozszyfrowywać takie cuda happy.gif

QUOTE
Jak wytrzeźwiejesz napisz to jeszcze raz.

0wnz0r xD

5x@Down
(o.O)
szpon
ja tez nie używam Tlena w komunikatorze konnekt
o co wam chodzi z tym Tlenem
w konnekcie mam AQQ i GG ale w AQQ i w GG to wiem jak zmienić hasło
ale w głównym konnekcie nie wiem jak
psota
Menu ustawień | Profil | Ustaw hasło.
szpon
napisałem że nie o to mi chodzi
chwileczkę, coś tu nie gra, ja zrobiłem test i stworzyłem nowy profil i jak dawałem Ustawienia, profil, Nowy to tam pisze podaj nazwę nowego profilu, i jak wpiszę nazwę to potem już nic nie ma, profil się tworzy
to co każdy może wpisać sobie taką samą nazwę profilu jak mam ja
kilka osób może mieć taki sam profil jak ja i nic się nie stanie ??
Hipoteza
Jeśli dobrze Cię rozumiem (a to nie jest łatwe, więc mogło mi się nie udać) to konnekt traktujesz jak gg, albo tlena, które mają swojego klienta (komunikator) i protokół (numer/login="konto")... W tlenie jest niemożliwe, żeby ktoś mogł sobie założyć taki sam login jak Ty masz, bo taki login może być tylko jeden, natomiast nazwa profilu w kliencie (czyli samym programie, który obsługuje protokół) to inna broszka.

Generalnie - konnekt jest klientem, ale nie posiada własnego protokołu, korzysta z innych protokołów, takich jak gg, tlen, jabber itd... zatem jak zakładasz profil na konnekcie, i chcesz korzystać z gadu, albo tlena, to możesz na 10 kompach nazwać ten profil tak samo - nawet "kupa", ale dopóki nie wpiszesz tam danych gg, jabber, itd. to taki profil możesz sobie wsadzić. Nikt, kto instaluje sobie konnekta i wpisuje nazwę profilu, taką samą jak Ty masz, nie może korzystać z Twoich danych, bo musiałby najpierw powpisywać Twoje numery/loginy i Twoje hasła.

No i gwoli ścisłości - skoro konnekt nie ma własnego protokołu (czy jak wolisz "konta"), nie ma też czegoś takiego jak "mam konto w konnekcie"
O to chodziło?
szpon
dziękuje ci bardzo za wyjaśnienie biggrin.gif
właśnie o to mi chodziło
jiobel.
O kurna. o_O
Poncio
Gratulacje Hipoteza:P
Tobie jednej udalo sie rozszyfrowac:D jego problem;D
Hipoteza
tongue.gif
No to temat chyba można już spokojnie zamknąć. Zdaje się, że to pierwszy i może nawet ostatni tak poważny tego typu problem tongue.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.