Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Inna siec... kiedy??
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
piotr.ek
Padlo wlasnie GG. I co? 'Rozni ludzie, rozne potrzeby, jeden konnekt' - nalezaloby dopisac jedno GG sad.gif Rozumiem, ze wtyczka Jabberowa ma status 'work in progress' (taka mam przynajmniej nadzieje jeszcze), ale ja juz ledwo wytrzymuje... Wlasciwie tylko lenistwo sprawia (ta konfiguracja...), ze jeszcze nie przerzucilem sie na Mirande, ktora idealnie pasuje pod konnektowe motto. Blagam - jedna mala wtyczka dla np. tlen.pl (ktory wydaje sie byc druga sila wsrod zwyklych, szarych uzytkownikow neta w PL), bo siedze teraz odciety od swiata tongue.gif Zreszta wszyscy doskonale wiemy, jak czesto taka sytuacja (padaka GG) ma miejsce.

Ps. witam po przerwie biggrin.gif
case
QUOTE(piotr.ek)
[...]Zreszta wszyscy doskonale wiemy, jak czesto taka sytuacja (padaka GG) ma miejsce.

...do tego rozne, ciekawe i mniej zabawne zagrania serwerow, takie jak niedostarczone, lub docierajace nie do tych osob co trzeba wiadomosci, itp... :? :roll: :?

czekam na pozadna obsluge Jab'ka w K smile.gif
hao
Żeby było porządnie, trzeba sporo porządnie zmienić... No, może nie trzeba, ale jakoś uważam że dłużej tego odwlekać nie wypada...
Puma
Wczoraj padło gg a ja byłem w trakcie rozmowy ze znajomą z Holandi :evil:
case
QUOTE(hao)
Żeby było porządnie, trzeba sporo porządnie zmienić... No, może nie trzeba, ale jakoś uważam że dłużej tego odwlekać nie wypada...

rob co trzeba hao, lepiej poczekac i dostac do lapy pozadnie zrobiona rzecz
Olórin
QUOTE(case)
QUOTE(hao)
Żeby było porządnie, trzeba sporo porządnie zmienić... No, może nie trzeba, ale jakoś uważam że dłużej tego odwlekać nie wypada...

rob co trzeba hao, lepiej poczekac i dostac do lapy pozadnie zrobiona rzecz


nic dodać nic ująć biggrin.gif
pamo
Ja tez sie pod tym podpisze ;) przydalaby sie obsluga tlen`a... lista kontaktow np. w osobnych zakladkach i byloby fajnie :) bedzie cos takiego? i ewentualnie kiedy ?
shw
nastepna siecia obslugiwana przez konnekta ma byc jabber - a od jabbera do tlena to juz krociutka droga
undying
yeah, czekamy i czekamy :twisted:
pienio
proponuje podpiac pod siec 220V i bedzie to najwieksza siec ever! przynajmniej w europie...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.