Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: kDodatki
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
lukaszgl
W sumie dziwna sprawa.

Do niedawna takie przypadki pojawiały się sporadycznie, ale od jakichś dwóch dni jest tylko tak.
Otóż gdy daje WhoIs spod prawego myszki, zamiast informacji o IP kontaktu, dostaje zwrotnie info z moim wewnętrznym sieciowym IP.

Może ktoś wie jak temu zaradzić?

Nic nie zmieniałem w ustawieniach ostatnio, jedynie dodałem sobie drugiego jabbera - GTalk ale to raczej na pewno nie stanowi problemu.
lukaszgl
Dla tych którzy byliby ciekawi, chyba rozwiązałem problem.
Ten błąd występuje tylko gdy mam okno konnekta otwarte na oknie innego programu, który automatycznie pobiera sobie IP z konfiguracji windowsa. Po zminimalizowaniu danej aplikacji i ponownym wyświetleniu okna głównego konnekta wszystko wraca do normy.
Swoja drogą ciekawa sprawa.

No i musiałem sam odpowiedzieć sobie na pytanie wink.gif
Temat może iść do kasacji.
Olórin
kDodatki to jeden wielki bug na bugu, w szczególności funkcja whois w której są jakieś problemy z pamięcią. Z reszta jak juz pisalem, jest to projekt martwy.
lukaszgl
Szkoda, bo chociaż mało ważna opcja, jednak mi się czasem przydaje.
No ale zostaje mi jedynie mieć nadzieję i czekać, może kiedyś najdzie Cię ochota rozłożenia tego na części.

P.S. Ad mojego posta wyżej, ze skrótu ustawionego w kLawie działa jak należy niezależnie od sytuacji opisanej wyżej.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.