Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Tango
Konnekt | Forum > Dodatki > Wygląd > Schematy wyglądu (kStyle)
raben
Styl Tango (wersja beta)

Styl oparty o ikony Tango!, jest w wersji beta więc nie wszystko śmiga jak powinno. Ikonki statusów w większości zapożyczone z stylu SILK (gdyż Tango takowych nie posiadał).

Wersja beta do pobrania: Kliknij, aby zobaczyć załącznik (Tango003.zip)

WERSJA POPRAWIONA: TANGO 0.0.3 a

Zmiany w wersji 0.0.3:
- zmieniony przycisk zamykania zakładek (tabletki)
- zmieniona ikona emotikon
- zmieniona ikona user
- zmieniona ikona sms
- dodana ikona linkier
- zmieniona ikona kRadio
- dodana ikona wyłącz automatycznie
- dodana ikona wyłącz monitor
- dodana ikona wygaszacz ekranu
- zmiana ikonek GG
- zmiana ikonek kLan
- zmiana ikonek kZmieniacz
- zmiana ikonki ustawienia
- zmiana ikonki Kontakty
- zmiana ikonki Dodaj skrót
stranded
hehe niedawno o to prosiłem tongue.gif dzięki


EDIT:

widzę, że sporo tam ci brakuje, sam miałem się za to zabrać dlatego podrzucam tutaj ikonki nowe plus emoty

oczywiście tago:)

PS
zmień ten przycisk zamykania tabletek ;P dałem guziki z tango w zipie również

Załączniki

raben
Jak napisałem to wersja beta brakuje tam sporo bardzo by mi pomogło jak byście pisali co jest źle i czego brakuje ... bo sam mam mało czasu i nie widze wszystkiego jak patrze w to tak krótko.
stranded
ta ikonka sms coś nie tego tongue.gif

no ta co już mówiłem, ten przycisk zamykania tabletek
QUOTE
ten przycisk zamykania tabletek

zimaq
Jak to nie ma ikonek statusów, jak ja już takie dawno mam tongue.gif


Ale w sumie dobrze, ze się zabrałeś za Tango, bo mi się nie chcę go jakoś kończyć... happy.gif

btw. na CVS'ie jest znacznie więcej ikonek niż na stronie... ;>
Suchy
@zimaq udostępniłbyś swój zestaw? ohmy.gif rolleyes.gif
stranded
no tango jest genialne ale mi się po prostu nie chce tego robić..heh
raben
zimaq daj namiar na te ikonki statusów... bo na CVS'ie nie umiem ich znaleść
psota
@raben: na stronie Tango ikonki weather dla GG.
A dla kLan można dać ikonki network.
zimaq
Generalnie to są jeszcze ikonki z tzw. Tango Fridays, które tez mogą się przydać.
Np.
- kBoard
- skrypt TV
- metaK
- nowy mail
...itd.
No i oprócz Tango, są także Tangerine, czyli te z Ubuntu.
Generalnie - jest ich od groma, trzeba tylko dobrze poszukać...

Potencjał jest duży, odrobina wyobraźni i trochę więcej wolnego czasu i mamy przepiękny zestaw ;-)

keeveek
nawet taka prawie-jak ikonka do kRadio jest biggrin.gif




PS. a tak w ogóle to marzy mi się kilka sfabrykowanych animacji. Pamiętacie stary zestaw Shine Torn Stamina? gdzie była imitacja animacji poprzez zrobienie kilku ikon które wyświetlały się na przemian? moim zdaniem pomysł efektowny, zwłaszcza przy łączeniu, czy otrzymywaniu nowego msg
stranded
nie wiem jak wy ale jak dla mnie to ikonki Tango, Tangerine czy te nowe użyte w SuSE wygrywają spokojnie z tymi co zostały użyte w nowym Windows.

i żeby było lepiej to Tango jest Open Source czyli sobie można robić co się z tym chce
jiobel.
Są raczej udostępnione na licencji CC (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.5/).

A tak w ogóle odnosząc się do tematu – zawsze byłem przekonany o wyższości ikonek Tango nad wszystkimi innymi. Gdy tylko była możliwość, używałem ich. Tak więc zestaw owych przydałby się do Konnekta (miałbym spójność w całym systemie). Do roboty rodacy! ;-)

A jak zimaq powiedział (btw. jestem u niego na screenie! – jestem sławny :-]) – lepiej ich szukać na cvs, albo po prostu na tym co jest dostępne z poziomu http (ułatwienie: http://tango.freedesktop.org/Special:Allpages).
raben
Nowa wersja 0.0.3 Zmiany i link do pobrania w pierwszym poście ... mam nadzieje że już jakoś lepiej to wygląda ... pozdro miłego użytkowania

PS. Moderatorku podmień plik na forum bo narazie jedzie z mojego prywatnego serwera bo tu się nie dało wgrać
Suchy
Imo te jako ikony stanu GG prezentowały by się lepiej:



@down
:F
raben
Imo wykorzsytalem je już w checky pogoda :>
jiobel.
No to chyba powstanie więcej niż jeden styl bazujący na Tango!, bo Twoja koncepcja mi nie podchodzi. ;-)
stranded
e no co ty ikonki z gg (status)? lol
keeveek
raben, zamiast nich można wykorzystać inne ikony, przecież nie każdy korzysta z tego samego skryptu do pogody, a te ikony GG których używa zimaq są o niebo lepsze od obecnych..

tlenowe proponuję z zestawu shine torn stamina czy jakoś tak, ładne były tongue.gif


do postu powyżej: bowiem w tango ikonek ze słoneczkiem jest więcej i mogą one się nadawać do skryptów od pogody ale moim zdaniem od gg byłoby lepiej.. bo są takie clever. tongue.gif
szpon
mógłby ktoś podać link do stylu z windowsem taki jak na screenie lub BARDZO podobny
z góry dziękuje smile.gif
stranded
poszukaj pierwszej lepszej skórki Vista..
szpon
vista ma czarne paski a tam widze taki lśniący szary hehe
zimaq
3/4 vistowych stylów ma ten 'mniejszy titlebar' ( czyli ten co k wykorzystuje w swoim obramowaniu ) właśnie szary.

jiobel: Weekend już tuż tuż ;>
raben
QUOTE(szpon @ 9.01.2007 - 20:23) *

mógłby ktoś podać link do stylu z windowsem taki jak na screenie lub BARDZO podobny
z góry dziękuje smile.gif



Zestaw Vista Inspirat
szpon
ale vista inspirat zmienia prawie cały XP na viste a ja chcę tylko wizualnie czyli wiecie jak dajecie właściwości, wygląd i tam macie wyglądy to chcę coś takiego ale takie żeby było oczywiście jak na screenie lub podobne bardzo
ja szukam cały czas i nie mogę znaleźć, jeden znalazłem prawie taki sam ale niedopracowany czyli nie miał niektórych polskich czcionek, wyrazy były niedokończone niektóre itd...
raben
Dobra poprawione statusy GG na sloneczka takie jak chcieliscie
keeveek
a czy ikona Olew.K zostanie taka jaka jest? bo moim zdaniem troszkę nie pasuje.. (a może to jest standardowa a ja nie zauważyłem biggrin.gif)


co do tych ikon gg to nie lepiej w jakimś photoshopie wyedytować ich kolory? bo ten księżyc zamiast słońca jest.. dziwny
raben
Olew.k taka jest , Ikony UKRYTY I NIEDOSTEPNY beda zmienione w nastepnej wersji poprawionej.
ciaastek
Uuuu cały styl piękny, bardzo ładnie się komponuje z moim Windowsem ala Ubuntu, ale jest parę niedociągnięć.

Czarne obramowanie ikonek jabbera. Dałoby się je usunąć?

No i te ikonki gg (niedostępny i ukryty) ale to już ma być poprawione.

Jeszcze raz brawo i dziękuję smile.gif
Klepa
A może by jakaś aktualizacja linka? Ma ktoś ten styl i byłby chętny go przesłać na mój mejl? klepa89[at]gmail.com Z góry dzięki. Oczywiście chodzi mi o wersję 003a.
szpon5
proszę wstawiłem na rapidshare wersję 003a

CODE
http://rapidshare.com/files/50592019/Tango003a.rar.html
Klepa
Wielkie dzięki.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.