Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: wykradzione z siedziby Staminy
Konnekt | Forum > Offtopic > Hydepark
informator
Tak oto wyglądają notatki hao dotyczące najnowszej, tajnej wersji konnekta:
user posted image
Olórin
hehe biggrin.gif no to czekamy na zawartość pudełka od tej płyty laugh.gif laugh.gif tylko prosze skompilowaną i działającą biggrin.gif

ps. ciekawe co na to hao laugh.gif
hao
Kurde... gdzie ta kartka! nie mogę jej znaleźć! A na płycie był chyba... Midnight Club 2?
UNK
ehh nom i nie bedzie nowego konnekta tak szybko sad.gif hao szukaj kartki wink.gif
shw
a ja bym poprosil, zeby mi ktos powiedzial co tam jest napisane, bo nie potrafie oczytac wiekszej czesci (ladnie piszesz hao - prawie jak ja tongue.gif)
Olórin
ja też w kilku miejscach nie moge się doczytać, no a co do pisma to i tak nie jest tak źle, ze mną pewnie mielibyście problemy, ale znam gorsze przypadki[np. litery na 4 kratki(x5 mm żeby ktoś nie pomyślał że na papierze milimetrowym), albo odwrotnie smile.gif itp.] biggrin.gif
cRoMo
"Konnekt" - Yet Another Reality Show smile.gif

PS. Aby glosowac, dzwon pod numer 0-700-500-xxx

1) 001 - Jakubek
2) 003 - Hao
3) 004 - Torn
...

laugh.gif :wink:
nix
apropo pisma to mojego todo nikt by nie przeczytal... no chyba ze jest egiptologiem ;)
pienio
no prosze...
ale cos nie tak jest w staminie jak takie tajne dane widza swiatlo dzienne.
hmm... wink.gif
hao
podpowiem, że czarne kropy oznaczają "zrobione" smile.gif
shw
ale jestem madry - domyslilem sie.
hao - a moze wypiszesz to co jest tam napisane, bo np. all prawej strony to ja odczytac nie moge smile.gif
hao
Jeszcze czego biggrin.gif
vojtek
QUOTE(hao)
Jeszcze czego biggrin.gif


Jabbera, Tlena i ICQ ;p
Olórin
Efektów tej listy!!!!!! ;P
LooZ^
Moze zrzucimy sie na notes ? ;>
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.