Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Okno rozmowy w trayu ;)
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
Camill
Witam
Mam taką propozycję co do okna rozmów, da się zrobić wtyczkę dzięki której belka okna rozmowy zniknęłaby z paska, a zamiast niej by była jakaś ikonka w trayu?
Myślę, ze to nie byłoby takie bardzo trudne do zrobienia, a na pewno by się niektórym przydało wink.gif
Spass
Skorzystaj z programiku PowerMenu.

// Chyba się trochę pośpieszyłem z tym postem, bo ten programik oczywiście umożliwia wyłącznie minimalizację do traya, a Tobie chodzi pewnie o coś innego.
Camill
QUOTE(Spass @ 7.01.2007 - 20:08) *

Skorzystaj z programiku PowerMenu.

// Chyba się trochę pośpieszyłem z tym postem, bo ten programik oczywiście umożliwia wyłącznie minimalizację do traya, a Tobie chodzi pewnie o coś innego.

No nie do końca... Chodzi mi o zwinięcie tej belki do traya, ale tak żeby była tam oddzielna ikonka, która by mrygała jak przychodzi nowa wiadomość, no i nie wiem, jakieś menu żeby też było jak się kliknie na nią coś w tym stylu tongue.gif
No i żeby to było zintegrowane z K wink.gif

Sam się dokładnie nad tym nie zastanawiałem, ale trudne to pewnie nie będzie, a na pewno przydatne biggrin.gif
JOUKI
Polecam programik '4t Tray Minimizer'. Program przydatny jeśli używasz tabletKi.

O proszę! Nawet nie wiedziałem, że Task Switch XP ma to w opcji.
Faktycznie, wystarczy program który polecił Sija poniżej.
Sija
ja polecam Task Switch XP
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.