Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: SeleKcja - problem
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
kanabut
Dodałam do mojego konekta wtyczkę ZniKacz i pojawily mi się koło kontaktów żółte, czerwone i zielone znaczki. Mógłby mi ktoś napisać, które co oznaczają

jeszcze jedno:

jak oznacza wtyczka selekcja kto ma mnie na liście?

Z góry dziękuje za pomoc
Mucha
To wlaczyles sobie wtyczke nie znikacz tylko selekcje, ktora pokazuje kto cie ma na liscie
ziel - ma
zolo - nie wiadomo
czerw - nie ma
keeveek
wtyczka SeleKcja w nowej wersji powoduje mi straszne zamulanie listy kontaktów.. w dodatku ikonki pojawiają się i znikają, jakby był problem z ich odrysowywaniem? Używam wtyczki TłoK i myślę że może to być jakiś konflikt..

btw dobrze by było jakby wtyczka nie sprawdzała kontaktów Checky, niedostępnych GG



WTF?!
Mucha
Bo to dziala tylko na liscie "jednolinikowej" (opis obok statusu) bez grupowania, musisz miec po po prostu kontakt pod kontaktem. No i powinno sprawdzac tylko kontakty sieci gg, niezaleznie od statusu. A z Tlokiem moze faktycznie byc problem. Kiedys moze ta wtyczke dokoncze...
NelQ
SeleKcja nie współpracuje ze SprzątaczKą.
Przy przewijaniu scroll'em powstaje coś takiego:


PS. Czy autor mógłby stworzyć TUTAJ temat dot. SeleKcji ?
Mucha
Jasne ze nie wspolpracuje, jest to napisane na stronie. A tematu nie ma po co zakladac bo i tak nie zamierzam na razie tego poprawiac.
NelQ
Ale mozanby tam zglaszac inne problemy / propozycje / pytania
buehehe
QUOTE(keeveek @ 9.12.2006 - 07:49) *

..Używam wtyczki TłoK i myślę że może to być jakiś konflikt..

No jest.. sad.gif

fajnie jakby to było poprawione..byłoby miło
Konrado
Poprostu mozna używać starszej wersji tak jak ja to robie smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.