Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: I co z tym kontem na gg?
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
WuAr
może znajdzie się ktoś kto mi wyjaśni jak założyć konto na gg z konnekta?

poprawiono ortografię i przeniesiono do działu 'Support' // Torn
Olórin
po pierwsze nie kąto tylko konto, a po drugie zainstaluj sobie gg i załóż "kąto" tongue.gif i wpisz to "kąto" do konnekta tongue.gif
case
...a po trzecie zalozyles juz jeden temat w tej sprawie, a double'owanie raczej niekozystnie wplywa na kozystanie z forum i nikt z nas tego nie lubi :evil: :evil:

moderator bedzie wiedzial co zrobic z tym tematem biggrin.gif tongue.gif
cRoMo
Jestes totalnym ignorantem. Oczekujesz od nas pomocy podczas gdy sam w dupie masz to, gdzie pytasz, jak pytasz i jakie odpowiedzi dostales na poprzednie pytanie. Pytania tego rodzaju zadaje sie w dziale Support, a nie Propozycje. Przyczyny tlumaczyc chyba nie musze (ale czy aby na pewno..?).
cRoMo
Do dobrego wychowania zaliczamy pozostawianie prywatnej korespondencji nadeslanej przez inne osoby tylko dla siebie, ale tym razem zrobie wyjatek. Taki oto post dostalem na prywatna skrzynke forum Konnekta od kolegi WuAr:

"te zebys sie niedoigral do kogo takie teksty.taki jestes cwany bo ju w tym jakis czas siedzisz.a ja niebardzo wiec sie na tym nieznam i dlatego sie pytam"

A taka byla moja odpowiedz:

"Nie znasz sie na czytaniu, czy na czym? Bo wystarczylo przeczytac jakie sa tytuly dzialow i odpowiednio ta wiedze wykorzystac. I nie strasz mnie czlowieku..."

Rece opadaja, ja proponuje bana....
Lukas77
BAN! I to na IP... popieram
Puma
Ej chłopacy nie przesadzajcie smile.gif

Podszkoli się go i będzie klawy facet z niego biggrin.gif
case
QUOTE(cRoMo)
[...]Rece opadaja, ja proponuje bana....

na pewno topic do kosza i powiedzmy, ze jak kolega nie wykaze checi wspolpracy [np. trzeci temat o tej samej tresci, itp.] to wtedy sie o blokadzie pomysli biggrin.gif

puki co, zycze powodzenia nowemu koledzie... :wink:
Olórin
cRoMo: nie jesteś sam, ja też dostałem PM o następującej treśći
QUOTE
ty a gdzie ja tam napisalem kąto bo tam jest konto\"

a odpisałem

QUOTE
QUOTE(WuAr)

może znajdzie się ktoś kto mi wyjaśni jak założyć konto na gg z konekta?

poprawiono ortografię i przeniesiono do działu 'Support' // Torn



no comment.....


case: zgadzam się, dajmy mu jeszcze 1(słownie: jedną) szansę


aaa....i jeszcze gratulacje dla torn'a za cierpliwość wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.