Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: problem z emotami
Konnekt | Forum > Informacje > Komunikator Konnekt
didos
Mam pewien problem z emotami zamiast emotow wyskakuja mi same napisy np. <lol2> <hahaha>
Natomiast jak mam sam cos wyslac to jak wpisze i ysle to jest emotion .
Nie wiem czym to jest spowodowane ale zrobilem cos takiego że skopiowalem emoty z GG 7.6 i wrzucielm je do folderu konnekta pokazujac mu także te emoty , no i nie wiem czemu mam tu problem ?
psota
spróbuj tych emot
http://www.konnekt.info/forum/index.php?s=...ost&p=48974
didos
Ok dzięka , potestuję i zobaczymy ;]
EmiLio
Moze po prostu emoty, ktore zuciles z gg 7.6 nie zawierają pliku tekstowego"emots.txt"
jacekrv
> nie zawierają pliku tekstowego"emots.txt"
Witam u mnie tez sam problem i pliki sa ok
jezeli wysle z gg sam do siebie na konekta jest ok czy ewentualnie z innego kompa w sieci w domu jest OK. Ale jak przychodzi z neta to sa problemy z niektorymi najczescie dopisuje sie ";" np <;pocieszacz> no i juz pokaze "jezyk" a nie pocieszenie wink.gif albo wogole nie pokaze obrazka a tylko tekst
jiobel.
Problem leży w tym, że gg koduje (nie wiem kiedy, jak i po co – nie używam gg) „<” o „>”, a wtedy nie są wyświetlone emoty. (tak mi się wydaje – kto wie więcej/lepiej niech mnie poprawi)
jacekrv
a ja wam powiem ze na 99% to wina konecta sad.gif
Bo w spiku nie mam tych problemow przy gadaniu z uzytkownikami gg
Ale wole konecta bo bardziej uniwersalny
jiobel.
To nie jest forum konecta. Jeśli już to Konnekta. I jak dobrze sobie przypominam, to Spik miał niedawno aktualizację (?) :-)
jacekrv
Jak zwal tak zwal smile.gif eazne ze dobry smile.gif
a nie wiem czy mial aktualizacje bo jej nie robilem bo od 3 miesiecy mam konnekta
A spika wlaczam sporadycznie aby wyslac sms-y. bo tam mozna 1 wyslac do wszystkich naraz
keeveek
a ja mam taki problem z emotami, że czasami zamiast emoty dostaję pustą wiadomośc. (osoba ta ma najnowszą wersję GG)
Bull_Byk
juz wiele razy to bylo podejmowane i dalej nic. konnekt jest super ale sprawa tych emotow mnie wybitnie denerwuje, bo coraz mniej komfortowo mi sie z ludzmi gada;/

mam na kompie zaisntalowanego konnekta i gg i 2 rozne kontai sprawdzalem z gg na K poslalem <rotfl> a w pokazuje mi <rotfl> w knotify
Masza
jezeli chodzi o <;pocieszacz>

Problem można rozwiazac usuwajac z pliku konfiguracyjnego emotikonow ";P"

gdy tego nei ma, cala reszta emotikon zaczynających się na literkę "<p" dziala prawidlowo...

Po prostu konnekt nei wiem dlaczego, gdy w konfiguracji emots.txt znajduje sie np.

;P
emotka.gif

to kazde wpisanie w okienku rozmowy sekwencji "<p" zamienia się na "<;p"

po wywaleniu powyzszego wpisu z konfiguracji emotek nie posiadam co prawda emotki ";P" ale za to dzialaj wsyztsjkei inne smile.gifsmile.gifsmile.gif

pozdraiwam !!!
dns
tfu, nekrofile
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.