Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Gdzie jeszcze trzymana jest historia??
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
KFR
No właśnie.

Przekopiowałem katalog c:\documents and settings\LOGIN_WINDOWS\dane aplikacji\stamina\konnekt\NAZWA_PROFILU

z jednego komputera na drugi.

Oraz CAŁY katalog

c:\program files\konnekt

też z jednego komputera na drugi

O ile w tym pierwszym przypadku różnica jest tylko w LOGIN_WINDOWS i NAZWIE_PROFILU (na dwóch komputerach różnią się)

o tyle ścieżka dostępu do samego programu na obu komputerach jest ta sama

Dlaczego mimo wszystko nie mam całej historii gg na drugim komputerze? Mam jakieś 10% tego co na pierwszym. Na 100% mam wszystkie pliki przekopiowane.

Gdzie jeszcze czegoś brakuje?

Tak. Szukałem na forum i żeby nie było - na to forum trafiłem właśnie szukając odpowiedzi na googlach.

Pozdrawiam i dzięki za pomoc.
Lwiczek
Dwie rzeczy. Nie jestem pewien ale wydaje mi się, że nazwa profilu musi być taka sama. No chyba, że nie zależy Ci na konfiguracji a jedynie historii to wystarczy przekopiować katalog history z katalogu profilu.
Po wtóre - zależy jak masz ustawione przechowywanie profilu - do wyboru jest albo katalog konnekta albo Documents & Settings i profil będzie albo w %konnekt_dir%\profiles albo w przytoczonym prez Ciebie "c:\documents and settings\LOGIN_WINDOWS\dane aplikacji\stamina\konnekt\NAZWA_PROFILU"
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.