Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: ekstremalnie krytyczny ;[
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy > Błędy krytyczne
kalasznikov89
Nie wiem co się zwaliło, bo wogóle nie grzebałem ostatnio z ustawieniach ani wtyczek nie ruszałem, a nagle jak tylko klikne przycisk ZAKOŃCZ żeby wyłączyć Konnekta to mi się resetuje komputer mad.gif

Jakiś pomysł jak rozwiązać ten problem? Nie uśmiecha mi się jakos przeinstalowywanie konnekta tym bardziej że już parę razy po drodze straciłem pół kontaktów i historii :/ Będę wdzięczny za jakąkolwiek radę...
danielg
proponuję skopiować katalog "Profiles" z katalogu konnekta w jakieś bezpieczne miejsce. Następnie usunąć - zainstalować Konnekt'a jeszcze raz.
później do katalogu z konnektem wrzucić katalog "Profiles", a Archiwum, Kontakty powinny pozostać nienaruszone.
Następnie przy wyborze wtyczek wybierz te niezbędne. Jak wszystko będzie ok, to możesz po włączać inne.
Tylko pamiętaj jakie miałeś hasło do twojego profilu bo przy uruchomieniu konnekt się o nie zapyta.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.