Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Konferencja tak ale ....
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Wtyczki > @dev
Bora
W trakcie uźywania konferencji mam problem z rozróźneiniem kto pisze bo pokazują sie takie komunikaty:

CODE
Kuba,Wawrzek,Marek:  (23:06)  
jak ty wstawiasz enter w opisie :>


czy mozna w jakiś sposób poprawnie identyfikować rozmówców???
hao
Hmmmm, powinien bez problemu identyfikować rozmówców...
case
QUOTE(Bora)
W trakcie uźywania konferencji mam problem z rozróźneiniem kto pisze bo pokazują sie takie komunikaty:

CODE
Kuba,Wawrzek,Marek:  (23:06)  
jak ty wstawiasz enter w opisie :>


czy mozna w jakiś sposób poprawnie identyfikować rozmówców???

yhm, tez to zauwazylem... kiedys gadalem i bylo wszystko w pozadku, ale ostatnio znajoma wyslala mi jakis lancuszek [ :evil: :? :roll: :shock: :evil: tongue.gif heh ], a ze zrobila to zaznaczajac kilka kontaktow, wiec wyslala go w formie konferencji, a ja dostalem go wlasnie tak, jakby pisaly do mnie wszystkie osoby, ktore zaznaczyla...
tak samo bylo, gdy kilka osob chcialo grupowo pogadac ostatnio - nie wiedzialem kto pisze, bo przy kazdej wypowiedzi widnialy ksywki wszystkich uczestnikow konferencji.

moze to byc uzaleznione od statusu? ...bo w obu przypadkach bylem niewidoczny, natomiast pierwsza proba [ta, ktora dzialala tak jak trzeba] odbyla sie na statusie dostepny... :roll:
moominek
Dokładnie mam tak samo. Znajomi rozpoczęli konferencję, a ja mogłem tylko popatrzeć sad.gif Nie wiadomo było co kto napisał. Wypowiedzi były nierozróżnialne. A nawiązując do wypowiedzi poprzednika, miałem wtedy status AWAY. Nie próbowałem tego jeszcze z innym statusem.

Pozdrawiam
Puma
U mnie działa dobrze, status dostępny miałem tongue.gif
case
QUOTE(moominek)
[...]A nawiązując do wypowiedzi poprzednika, miałem wtedy status AWAY. Nie próbowałem tego jeszcze z innym statusem.

...tak tylko mi sie nasunelo z tym statusem - moze akurat to jest przyczyna [bo np. serwer to inaczej przesyla przy niewidocznym/niedostepnym, czy cos...], ale pojecia nie mam... :roll:
hao
Wtyczka jest przecież Open Source, możecie sobie sami poprawić biggrin.gif
UNK
ja zawsze mialem status Dostepny i mialem zawsze problem taki jak Bora lecz ostanio zauwazylem ze bylo ok, moze to zalezy od tego kto wysyla wiadomosci..
moominek
QUOTE(hao)
Wtyczka jest przecież Open Source, możecie sobie sami poprawić biggrin.gif


W zasadzie tak ale trzeba się na tym znać smile.gif Ja swoją edukację zakończyłem na Turbo Pascalu 5.0 laugh.gif potem próby z VB i klapa :roll:

Pozdrawiam
Flind
QUOTE
Wtyczka jest przecież Open Source, możecie sobie sami poprawić


tyle było krzyku o tą licencje, a jak co do czego to i tak pewnie nikt się tym nie zajmie :?
werw0e
:/ a gdzie jest ona udostępniona?
hao
Jej kod jest w SDK
Olórin
zrob ktos mozliwosc ignorowania danej konferencji....bo narazie ignorowania uzywam do przesuniecia konferencji na dol listy biggrin.gif [btw, taka funkcja tez by sie przydala ;p]
shw
ja konferencji jakos nie uzywam, ale co do zrzucania na dol listy - a nie lepiej zrobic oddzielna zakladke(grupe) konferencje i tam je trzymac?
moze opcja 'nie pokazuj na spisie glownym'? smile.gif
ps. konferencje sie zmienia jakos po przepudowaniu konnekta? czy nadal bedzie takie dziwadlo w ksztalcie odrebnego kontaktu?
Olórin
myśle ze caly czas bedzie to oddzielny kontakt, moze ewentualnie zostanie ukryty na liscie smile.gif
case
QUOTE(shw)
ja konferencji jakos nie uzywam...

w obecnym jej stadium jest to dosc trudne - np. gadalismy kiedys w 3 osoby i [pomijam juz fakt, ze nie wiadomo od kogo dostaje wiadomosc, co bylo juz omawiane] dochodzily do mnie wiadomosci tylko od jednej z nich :? ...druga dopiero napisala do mnie w osobnym oknie
hao napisze, ze wtyczka jest open source, wiec jesli ktos nie poprawi, to tak zostanie...
hao
QUOTE
hao napisze, ze wtyczka jest open source, wiec jesli ktos nie poprawi, to tak zostanie...


Hehe, Bingo! Chcieliście, to macie wink.gif

Póki co mam trochę innej roboty i jakoś wciągnęło mnie znowu SimCity 4 biggrin.gif
stryder
u mnie problem odrozniania rozmowcow w konferencji jest tylko przy wlaczonej wtyczce K.Bot, gdy chce uzywac konferencji kbota wylaczam i jest ok
hao
Ha! Wiedziałem wink.gif

Ostatnio nurtował mnie też problem nie chcących zniknąć powiadomień o nowej wersji / MOTD itd... Winowajca odnalazł się jak wyżej...
kBot niestety strasznie miesza w obsłudze kolejki wiadomości (i w paru innych miejscach...)
case
QUOTE(stryder)
u mnie problem odrozniania rozmowcow w konferencji jest tylko przy wlaczonej wtyczce K.Bot, gdy chce uzywac konferencji kbota wylaczam i jest ok

nie sprawdzalem, ale pewnie u mnie to samo jest powodem :?

szkoda tylko, ze trudno mi wylaczyc ta wtyczke [kBot'a], tyle czekania na nia... no i jest niesamowicie przydatna sad.gif
vojtek
A ja mam nieco inny problem z konferencja (mam nadzieje ze sie moge dolaczyc do tego watku wink.gif) - otoz dzisiaj ktos mnie dodal do konferencji w czasie Polska-Wlochy no i caly czas slyszalem dzwieki nowych wiadomosci.. Podszedlem do kompa i dalem ignora na konferencje, jednak nic to nie dalo - po prostu nie dziala ingorowanie wiadomosci z konferencji. Daloby sie to jakos rozwiazac?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.