Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: a moze by tak miniatury "fotek"
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
tomyy
mam pomysl, moze by dodac na liste miniatury fotek swoich bliskich mowie tutaj o naszych ukonaych dziewczynach smile.gif.. obok nicku .... umieszczenie gdzie jak to juz posotawiam tym ktorym podoba sie ten pomysl i sie do tego przyloza ... jesli nie to trudno pozostaje mi tylko fota w portfelu gdy jej nie ma smile.gif ........ pozdro :twisted:
case
QUOTE(tomyy)
mam pomysl, moze by dodac na liste miniatury fotek swoich bliskich mowie tutaj o naszych ukonaych dziewczynach smile.gif.. obok nicku .... umieszczenie gdzie jak to juz posotawiam tym ktorym podoba sie ten pomysl i sie do tego przyloza ... jesli nie to trudno pozostaje mi tylko fota w portfelu gdy jej nie ma smile.gif ........ pozdro  :twisted:

no ja mysle, ze jest tyle powazniejszych rzeczy do wprowadzenia [a i na nie brakuje czasu, jak widac...], ze Twoj pomysl, jesli wogule zostanie wziety pod uwage, to na pewno w baaaaaaaaaaaaaaaaardzo dalekiej przyszlosci :wink: :roll:

PS: ...i chyba jeden topic by wystarczyl, bo maly zament sie wkrada... :?
tomyy
QUOTE(case)
QUOTE(tomyy)
mam pomysl, moze by dodac na liste miniatury fotek swoich bliskich mowie tutaj o naszych ukonaych dziewczynach smile.gif.. obok nicku .... umieszczenie gdzie jak to juz posotawiam tym ktorym podoba sie ten pomysl i sie do tego przyloza ... jesli nie to trudno pozostaje mi tylko fota w portfelu gdy jej nie ma smile.gif ........ pozdro  :twisted:

no ja mysle, ze jest tyle powazniejszych rzeczy do wprowadzenia [a i na nie brakuje czasu, jak widac...], ze Twoj pomysl, jesli wogule zostanie wziety pod uwage, to na pewno w baaaaaaaaaaaaaaaaardzo dalekiej przyszlosci :wink: :roll:

PS: ...i chyba jeden topic by wystarczyl, bo maly zament sie wkrada... :?


no wiesz dla jednych jest to tez wazne ...... i mam nadzieje, ze nie jestem sam smile.gif ale dzieki za note pozdro ... jol
tomyy
QUOTE(case)
QUOTE(tomyy)
mam pomysl, moze by dodac na liste miniatury fotek swoich bliskich mowie tutaj o naszych ukonaych dziewczynach smile.gif.. obok nicku .... umieszczenie gdzie jak to juz posotawiam tym ktorym podoba sie ten pomysl i sie do tego przyloza ... jesli nie to trudno pozostaje mi tylko fota w portfelu gdy jej nie ma smile.gif ........ pozdro  :twisted:

no ja mysle, ze jest tyle powazniejszych rzeczy do wprowadzenia [a i na nie brakuje czasu, jak widac...], ze Twoj pomysl, jesli wogule zostanie wziety pod uwage, to na pewno w baaaaaaaaaaaaaaaaardzo dalekiej przyszlosci :wink: :roll:

PS: ...i chyba jeden topic by wystarczyl, bo maly zament sie wkrada... :?


no wiesz dla jednych jest to tez wazne ...... i mam nadzieje, ze nie jestem sam smile.gif ale dzieki za note pozdro ... jol
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.