Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Emoty z GG
Konnekt | Forum > Informacje > Komunikator Konnekt
ibanez
Co trzeba dokładnie zainstalować żeby mieć w 100% kompatybilny zestaw emotek z GG?
Coś kiedyś kombinowałem ale nie miałem wszystkiego.
ved
QUOTE
Co trzeba dokładnie zainstalować żeby mieć w 100% kompatybilny zestaw emotek z GG?


oryginalne gg...
ibanez
QUOTE(ved @ 15.01.2007 - 10:21) *

oryginalne gg...


HAHA, chodzi o konnekta.
stivo
Paczkę odpowiednich emotek i ewentualnie poprawić plik emots.txt no i ustawić tą paczkę jako pierwszą w Konnekcie tongue.gif
brecho
Skopiowalem foldery z emotami z katalogu gg do konnektowego i ustawiłem najwyżej na liście i jest wszystko. Emots.txt nie ruszałem i działa mimo tego cool.gif
Siwy
zainstalowalem sobie poaczke emotow z gg, sciagnieta ze strony konnekta i mam taki problem, za kazdym razem gdy dostaje emoty typu <papapa> lub <przytul> pojawia mi sie <(emot ;P)apapa> lub <(emot ;P)rzytul>. Mam tylko jedna paczke emotow, wiec to nie moze byc zadna kolizja, i nie znalazlem, zeby gdzies bylo przypisane, ze ma wstawiac emota zamiast litery "p".
NiLok
QUOTE(Siwy @ 5.02.2007 - 14:54) *

zainstalowalem sobie poaczke emotow z gg, sciagnieta ze strony konnekta i mam taki problem, za kazdym razem gdy dostaje emoty typu <papapa> lub <przytul> pojawia mi sie <(emot ;P)apapa> lub <(emot ;P)rzytul>. Mam tylko jedna paczke emotow, wiec to nie moze byc zadna kolizja, i nie znalazlem, zeby gdzies bylo przypisane, ze ma wstawiac emota zamiast litery "p".


mam dokładnie to samo. na 100% jest to spowodowane przez nowe GG (przy rozmowie z kimś używającym starego klienta, nie było takich problemów). jakieś nowe kodowanie musi dodawać średnik przed p i dlatego pojawia się emota. nie wie ktoś, jak możnaby to wyeliminować? smile.gif wygląda też na to, że ogólnie konnekt nie radzi sobie z interpretacją kodów emotek, bo nawet taki tekst jak <uscisk> lub <głaszcze> nie zamienia się we właściwą emotę.

pozdrawiam
Bull_Byk
QUOTE(NiLok @ 5.02.2007 - 20:40) *

mam dokładnie to samo. na 100% jest to spowodowane przez nowe GG (przy rozmowie z kimś używającym starego klienta, nie było takich problemów). jakieś nowe kodowanie musi dodawać średnik przed p i dlatego pojawia się emota. nie wie ktoś, jak możnaby to wyeliminować? smile.gif wygląda też na to, że ogólnie konnekt nie radzi sobie z interpretacją kodów emotek, bo nawet taki tekst jak <uscisk> lub <głaszcze> nie zamienia się we właściwą emotę.

pozdrawiam




No o tym juz mowa od dawna ciekawe czy ktos to kiedys poprawi.
ved
tak sie sklada ze ci ktorzy potrafia sie tym zajac na bank nie nuzywaja tych emot.
Wiec odpusccie sobie albo sami sie wezcie do roboty.
Siwy
Moje zdolnosci programistyczne ograniczaja się do Flash'a i Hello World w c++, więc sam raczej tego nie zrobie.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.