Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Problem ze stylem
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
Bixon
Przepraszam, że robię podobny temat do poprzedniego, ale mam mały problem, chodzi o to, że kopiuje styl pobrany z internetu do katalogu themes w konnekcie, a dalej nie moge załadowac tego style przez wtyczkę kstyle.... czego to wina?? Jak moge zrobic inaczej ??
keeveek
najpierw napisz, co to za styl. (znając życie może to być nawet skin do winampa)
Bixon
Problem już rozwiązany....Off topic plx
adam'90
Ja natomiast mam nieco inny problem, ale nie chcę dublować tematu. Zmieniam styl, poprzez wybranie ścieżki, klikam zastosuj, resetuję konnekta, ale nic nie działa. Wszystko jest na screenie poniżej.

D3nY
Nic się nie dzieje dlatego, że musisz wybrać styl w Schemat ikon i tam powinien się pojawić tak jak zauważyłem Silk:) Natomiast Ty chciałeś zrobić coś kompletnie innego:D [pamiętaj ze wcześniej musisz wgraś styl do folderu themes w katalogu Konnekta]
Pozdro:)
adam'90
problem w tym, że ów schematu ikon wybrać nie mogę, bo gdy panel wyboru rozwija się, do wyboru mam tylko 'brak'...
D3nY
A czy jesteś przekonany co do prawidłowego przekopiowaniu całego schematu Silka do folderu themes w katalogu Konnekta?? Na Twoim screen`ie jest przycisk Katalog lokalny naciśnij go i otworzy Ci folder [właśnie themes] do którego wklejasz katalog Silk`a.
Pozdro:)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.