Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Lista Kontaktów
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
MBABELEK
Zaczne może od pytania : Gdzie na dysku Konnekt tworzy liste kontaktów ? Zrobiłem reinstalke systemu XP, lecz zapomnialem aby zrobic eksport kontaktow do pliku XML. Teraz po otworzeniu nawet w starej lokalizacji Konnekta, tworzy mi nowy profil, bez jakich kolwiek kontaktów :x
Pozdarwiam z Wrocławia
Olórin
zależy jak wybrałeś przy 1 uruchomieniu
-w katalogu c:\documents and settings\username\konnekt
-w katalogu konnekta\profiles

jak byś zmienił zdanie to trzeba z rejsestru wywalić klucz konnekta i powinien się jeszcze raz zapytać smile.gif
MBABELEK
Właśnie o to chodzi, że mam w katalog K., mam profile lecz po włączeniu nadal nie ma moich byłych kontaktów ani telefonów :cry:
Olórin
musiałeś po zainstalowaniu kliknac katalog windowsa(czy jak ten przycisk sie tam zwie)

włącz edytor rejestru, przejdź do klucza HKEY_CURRENT_USER\Software\Stamina\Konnekt\ i zmień ProfilesDir na "profiles\"(ja tak mam) powinno pomóc, jak nie to skasuj cały klucz konnekta

OT: zdaje sie że serwery gg się skopały bo nie moge się z nimi połączyć nawet przez gg, transport na chrome się połączył ale nikogo nie było(czyli problemy technicze)
MBABELEK
Mam ponownie problem z importem listy kontaktów i ustawieniami w K...
Moze ktos mi wytłumaczyć jak można to naprawić ?

Z góry dziekuje
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.