Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Widzę, że potrzeba wam trochę ruchu :)
Konnekt | Forum > Informacje > Dziennik
hao
Dlatego słynna już okładka od CD nie zostanie "zakropkowana" do końca, tylko wypuszczę niebawem to co już jest popełnione, a potem sobie ją spokojnie dokończę...Podkreślam, że niebawem nie oznacza wcale "dzisiaj wieczorem" smile.gif Możecie sobie za to pospekulować, co będzie tym razem naszą niespodziewajką biggrin.gif
Lukas77
J.A.B.B.E.R.
Am I right?
case
QUOTE(Lukas77)
J.A.B.B.E.R.
Am I right?

wydaje mi sie, ze nie ma mowy, ale na ta wtyczke najbardziej czekam...
torn
dodam tylko, że nowa niespodziewajka to rzecz wiele razy już maglowana na forum, ale nie jest to dziaber :)
werw0e
QUOTE(torn)
dodam tylko, że nowa niespodziewajka to rzecz wiele razy już maglowana na forum

emoty:/
cRoMo
QUOTE(werw0e)
emoty:/

eeee tam wink.gif
LooZ^
Hurra! Nareszcie bede mogl je sobie wylaczyc, a nie poprostu ich nie miec... ;PP
case
QUOTE(LooZ^)
Hurra! Nareszcie bede mogl je sobie wylaczyc, a nie poprostu ich nie miec... ;PP

jesli niespodzianka na prawde sa emoty, to ja tylko jestem ciekaw jak one beda wygladac smile.gif
jesli torn wykombinowal cos w stylu ilonek K, to ja chyba sobie je jednak wlacze biggrin.gif

...ale o czym tu gadac, jak nie wiemy co jest niespodzianka tongue.gif
undying
Ta nowa niespodzianka to pewnie baner reklamowy nad okienkiem rozmowy laugh.gif
vojtek
Tak przy okazji to przydaloby sie dokonczyc 'historie wiadomosci' smile.gif Zrobic drukowanie i - czego czesto mi brakuje - wyszukiwarke archiwum.. Mozna liczyc na to?
Olórin
generalnie to najczesciej walkowanym tematem są emotki(dla niedowiarków zapraszam do wyszukiwarki, do wyników dodać 50 tematów które wylądowały w koszu biggrin.gif), może to być też zmieniona lista kontaktów, usprawniony klan, a może kuba zrobił nowego bota biggrin.gif albo winthux kpilota dokończył biggrin.gif albo to będzie........ no właśnie co :?:

i myśle że będzie to ostatnie czyli niespodzianka biggrin.gif
cRoMo
QUOTE(Olórin)
myśle że będzie to ostatnie czyli niespodzianka biggrin.gif

Stary niedzwiedz mocno spi... wink.gif biggrin.gif
nix
no moze podpowiem ze jedna z tych niespodzianek jest odemnie :) i nie jest to K.Bot
nie mowie o nowym K.Notify bo o tym wszyscy wiedza ze bedzie nowy :P
miluti
Jeśli tą niespodzianką miałaby być rzecz o której myślę,
- która (podobno) była i (może) będzie najczęściej wałkowanym tematem na forum,
- która ma tylu zwolenników co i przeciwników,
- która dla jednych jest najmniej, dla innych najbardziej oczekiwaną funkcją,
- która pomaga wtedy gdy brakuje słów,
- która potrafi rozweselić i doprowadzić do furii,
- której nazwy wymieniać nie będę bo straciłem nadzieję że to w czymś pomoże...

to powiem tylko tyle: będę zdziwiony laugh.gif
Olórin
może wtyczka ircowa tongue.gif nie jest to najczesiej walkowany temat....no ale biggrin.gif
Lukas77
To pewnie będzie wtyczka do spisywania testamentów przez uż. konnekta, po wypełnieniu formularza identyfikowany będzie w siedzibi9e Staminy po względem sprawdzenia poprawności danych i jeśli wszystko będzie OK, dostaniesz komunikat na ekranie: "TERAZ MOŻESZ POPEŁNIĆ SAMOBÓJSTWO". Wtyczka ma współpracować z programem Płatnik 5 dla ZUS.

A poważnie to będą chyba emoty... I wcale mi to nie przeszkadza.
undying
Jak to beda emoty to wysylam do siedziby staminy waglika biggrin.gif
^BerZerK^
ja tam jestem za emotami :-) wiem pewnie lamerstwo ale co tam.. ja lubie rozne kolorki, pewnie dlatego bawie sie w modding na razie pulpity ;-) i przymierzam sie do ciecia mojego chiefteca ;-p
Poke_
A moze w pelni konfigurowalne GUI?
hao
Ja nie pamiętam co to będzie, ale powiem, że release powoli się zbliża smile.gif Mam już niespodziankę w wersji do wydania, teraz jeszcze do napisania nowa wersja skryptu zbierającego statystyki (obecna za bardzo obciąża serwer), ostateczny test wszystkich funkcji i wrzucamy... Dzisiaj na pewno nie... Jutro? Pojutrze? biggrin.gif
Poke_
QUOTE(hao)
Ja nie pamiętam co to będzie, ale powiem, że release powoli się zbliża smile.gif Mam już niespodziankę w wersji do wydania, teraz jeszcze do napisania nowa wersja skryptu zbierającego statystyki (obecna za bardzo obciąża serwer), ostateczny test wszystkich funkcji i wrzucamy... Dzisiaj na pewno nie... Jutro? Pojutrze? biggrin.gif


Oj, ciesze sie. Autentycznie sie ciesze!
Przemek
Nic trzeba spokojnie siedziec i czekac smile.gif
SandmmaN
QUOTE(^BerZerK^)
ja tam jestem za emotami :-) wiem pewnie lamerstwo ale co tam.. ja lubie rozne kolorki, pewnie dlatego bawie sie w modding na razie pulpity ;-) i przymierzam sie do ciecia mojego chiefteca ;-p

Bedziesz rżnąć Chiefteca?!?!? Szkoda budy! laugh.gif
...no chyba, że małe okienko wink.gif

Co do niespodziewajki to szkoda, że nie będzie to funkcja Szukaj w archiwum... :/
UNK
no ja tesh bym kcial zeby bylo suzkanie w archiwum...bo tego bardzo mi brakuje
Puma
QUOTE(UNK)
no ja tesh bym chcial zeby bylo szukanie w archiwum...bo tego bardzo mi brakuje


Oj bardzo mi tego brakuje :cry:
Przemek
jest wiele ciekawszych rzeczy do zrobienia niz szukanie w archiwum smile.gif
Hao dzisiaj nowa wersja biggrin.gif czy jeszcze nie?
case
QUOTE(Przemek)
jest wiele ciekawszych rzeczy do zrobienia niz szukanie w archiwum smile.gif
Hao dzisiaj  nowa wersja biggrin.gif czy jeszcze nie?

niby jakie ?? :evil: jesli chodzi o samego K, to jest to jedna z wazniejszych i przydatniejszych rzeczy do zrobienia!
Puma
Może i ciekawszych lecz to jest potrzebny niektórym tzn. szukanie tongue.gif
werw0e
szukanie chcemy!
hao
Ja też chcę smile.gif Jest nawet na "okładce"...
SandmmaN
QUOTE(Przemek)
jest wiele ciekawszych rzeczy do zrobienia niz szukanie w archiwum smile.gif
Hao dzisiaj  nowa wersja biggrin.gif czy jeszcze nie?

Proponuje, abyś przy takich wypowiedziach dodawał CO Twoim zdaniem zasługuje na zdecydowanie większy priorytet, gdyż wypowiedzi typu "Jest dużo innych ciekawszych/ważniejszych/xxxx rzeczy do zrobienia więc "olać" ten pomysł...." bez jakiegokolwiek uzasadnienia jest na tym forum sporo.
Przedstawiając swoje zdanie (od tego jest w końcu to forum wink.gif) rzucanie frazesami nie ma sensu, myśle że trudno traktować tego typu posty poważnie...
Przemek
No tak czlowiek sobie cos powie a tu odrazu na niego sie rzucaja.
Tak wiec powiem co mi brakuje w konnekcie:
Jabbera
Emotow
rozmow glosowych
wyszukiwania w historii tongue.gif

to tyle z wazniejszych. Dla czepialskich jak widzicie tez jestem za wyszukiwaniem w historii wiec bez obaw smile.gif

Pozdrowionka
case
QUOTE(Przemek)
Tak wiec powiem co mi brakuje w konnekcie:[...]
[...]wyszukiwania w historii tongue.gif

to tyle z wazniejszych. Dla czepialskich jak widzicie tez jestem za wyszukiwaniem w historii wiec bez obaw smile.gif

to malo zdecydowany jestes... :roll:
Przemek
Dobra już nie czepiajcie sie
case
QUOTE(Przemek)
Dobra już nie czepiajcie sie

nie rob z nas nie wiadomo kogo :roll:
nie czepiamy sie, tylko skoro masz takie zdanie [ktore jest raczej odmienne od wiekszosci osob tutaj], to musi ono byc chyba czyms uzasadnione...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.