Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Tango + Silk
Konnekt | Forum > Dodatki > Wygląd > Schematy wyglądu (kStyle)
stranded
blush.gif

Mieszanka tego co zrobił Raben (totalnie zmieniona) + kilka ikonek z Silk'a. Narobiło się tam nieźle tongue.gif... ja używam tylko GG w Konnekcie także mi to co zrobiłem wystarcza - reszty ikon nie ma. Jak ktoś chce to musi sobie zmieniać (zip załączony).

Podgląd:



update, dodałem screen nowy bo tamten umarł

Załączniki

JOUKI
Wygląda zaje... fajnie.
Dzięki.
Bo$s
Bardzo fajne, ale przydałyby się ikonki pogody jeszcze smile.gif Tutaj masz ID:
CODE
        <!-- Pogodynka -->
        
        <ico iml="#201" file="_p_zachmurzenie_1.png" id="951"/> <!-- pochmurno -->
        <ico iml="#201" file="_p_deszcz.png" id="953"/> <!-- deszcz -->
        <ico iml="#201" file="_p_slonecznie.png" id="950"/> <!-- bezchmurnie -->
        <ico iml="#201" file="_p_zachmurzenie_2.png" id="952"/> <!-- zachmurzenie calkowite -->
        <ico iml="#201" file="_p_burza.png" id="954"/> <!-- burza -->
        <ico iml="#201" file="_p_snieg.png" id="955"/> <!-- snieg -->
        <ico iml="#201" file="_p_brak.png" id="956"/> <!-- nieznane -->


Jeszcze jedno.. Jak zmienić ikonkę GG w ustawieniach i w ballon tipie ? Bo widzę, że jest taka brzydka, domyślna
.misiek
CODE
<ico iml="#201" file="gg_online.png" type="2" net="10" id="0" /> <!-- gg -->


Bo$s: w baloon tipie tez jest?! hmm ;] Czy chodzi Ci o zwyklego TIP'a ?
Bo$s
QUOTE(.misiek @ 21.01.2007 - 11:45) *

CODE
<ico iml="#201" file="gg_online.png" type="2" net="10" id="0" /> <!-- gg -->


Bo$s: w baloon tipie tez jest?! hmm ;] Czy chodzi Ci o zwyklego TIP'a ?

Dzięki.. Chodziło mi o tego TIP'a co wyświetla się po najechaniu na kontakt.. To nie jest też baloon tip ?
keeveek
nie, ten tip jest częścią GUI konnekta, baloon tipa masz po najechaniu na ikonę w tray na przykład wink.gif
stranded
właśnie nie wiedziałem jak je zmienić, dzięki

EDIT: jak piszę do infobota to zamiast ikonki kontaktu mam ikonę zamknij, ktoś wie czemu? a i jeszcze jedno dlaczego zazwyczaj infobot jest na samej górze listy a czasem kilka osób wpada przed niego, jak to zmienić?

screen:
keeveek
nie ustawiłeś dla niego favikony?

a co do jego wyświetlania pobaw się sprzątaczką (byc może przydzieliłeś infobota do jakiejś grupy a masz sortowanie wg grup? nie wiem)
stranded
wlasnie nie mam w ogóle sprzątaczki smile.gif infobot zawsze ma inną ikone u mnie! odkąd go dodałem.

hmmm

PS: w emotikonach powinny się pojawić te od Tango niedługo (jest ich mało, ale zawsze)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.