Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [kDuoView] port stylu okna rozmowy z GG7
Konnekt | Forum > Dodatki > Wygląd > Okno rozmowy (kDuoView)
dampis
jest to pierwszy styl ktory zrobilem od podstaw, a ze zaczołem uzywac kDuoView to jest to styl wlasnie do tej wtyczki;
wyglada tak:



moze nie jest zrobiony idealnie i niektore rzeczy mozna bylo zrobic prosciej, ale robilem go przede wszystkim dla siebie i zalezalo mi na tym zeby dzialal tongue.gif

styl nalezy wrzucic do ...\Konnekt\themes\kDuoView\
UPDATE
nie jest istotne miejsce w ktorym znajduje sie styl

UPDATE 2
zrobilem 5 pixeli odstępu od prawj krawędzi okna przy wyswietlaniu czasu

Kliknij, aby zobaczyć załącznik (Gadu_Gadu_7.rar)+10 pobrań poprzedniej paczki
zhvir
GJ smile.gif ale jedna mała uwaga: godzina jest za blisko krawędzi, wręcz nachodzi na nią i nie wygląda to estetycznie. Nie wiem czy tak samo jest w oryginale ale warto byłoby to poprawić i ustawić chociaż niewielki odstęp od prawej krawędzi
dampis
@zhvir dzieki za koment, poprawka w pierwszym post'cie(odstep godziny od prawej krawedzi)
keeveek
planujesz zrobić kiedyś jakiś styl z avatarami? bo to ostatnio modne się zrobiło, a widzę, że potrafisz biggrin.gif
dampis
moze powsatnie cos z avatarami ale narazie nie mam zbytnio koncepcji...
keeveek
to ja Ci mogę podsunąć koncepcję fantasy, z jakimś złotym smokiem w tle biggrin.gif odpowiednią tapetę mogę odszukać tongue.gif
lAmpEr
keeveek podrzuć coś bo ja od paru dni coś kombinuje z jakimś stylem
keeveek
mnie się podobają te grafiki, jest chyba w czym wybierać.. (oczywiście byłyby to tła do stylów korzystających z png jak mniemam, choć chyba nie muszą..)



rozdzielczość mam nadzieję, zadowala smile.gif
mefju1
jestem nowym użytkownikiem konnekta i chciałbym wiedzieć jak ustawić właśnie ten style z tematu ?? proszę o pomoc mój nr gg to 8931521
ZenitH
Styl musisz wrzucić do folderu themes, ktory znajduje się w folderze konnekta.
Następnie wchdzisz w ustawienia/interfejs/okno wiadomości/styl okna rozmowy
odnajdujesz dany styl i gotowe.

I nie mów, że na gg mają ci odpisać bo od tego jest forum:) Pozdrawiam

Bandito wybacz mu bo chlopak nie wiie co czyni... blush.gif
jason
Witam,
jestem początkującym użytkownikiem zacnego komunikatora jakim zapewne jest Konnekt. Nie sprawia on na razie żadnych problemów, ale przejdę do rzeczy. Czy jest możliwość zmiany wielkości oraz samej czcionki w tym stylu?
Czekam na szybką odpowiedź oraz pozdrawiam.
silvervenom
QUOTE(jason @ 18.02.2008 - 14:45) *

Witam,
jestem początkującym użytkownikiem zacnego komunikatora jakim zapewne jest Konnekt. Nie sprawia on na razie żadnych problemów, ale przejdę do rzeczy. Czy jest możliwość zmiany wielkości oraz samej czcionki w tym stylu?
Czekam na szybką odpowiedź oraz pozdrawiam.



Spróbuj wejść w ustawienia/Wygląd

Tam możesz dowolnie modyfikować okno rozmowy. Pozdrawiam smile.gif
jason
już tego próbowałem i nie pomogło... ;/
zna ktoś inny sposób?
Wizard
Zakładka Ustawienia --> Wygląd tyczy się bodaj tylko kIEview, a tym przypadku mówimy o kDuoView.

Przeprowadź edycję pliku stylu, w tym przypadku będzie to gadu.html. Tam możesz zmienić wszystko - zmienić czcionkę, kolor, wielkość, typ - w końcu to CSS wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.