Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Przeźroczystość konnekta
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
d3mo!
Czy da się w jakiś sposób ustawić konnekta aby lista kontaktów była widoczna a reszta przeźroczysta?
lukaszgl
Wypróbuj możliwości wtyczki K+
d3mo!
Udało mi się pozbyć toolbarów ale nie wiem w jaki sposób można ustawić przeźroczyste tło listy kontaktów tak aby było widać pulpit pod użytkownikami.
mariush
Tłok - http://www.konnekt.info/forum/index.php?showtopic=6755
Jak wrzucisz ja do folderu wtyczek, wejdź w Ustawienia > Interfejs > Lista Kontaktów > Tło > i zaznacz "Tapeta pulpitu jako tło".
d3mo!
Czyli tą niby przeźroczystość ustawiamy poprzez opcje "tapeta pulpitu jako tło"? Myślałem, że będą widoczne ikony na pulpicie również.
Olórin
A jak chciałbyś w nie klikać? biggrin.gif
mariush
Podpiąć myszkę do mózgu i przy kliknięciu ma być wiadome czy chciało się kliknąć ikonę, czy kontakt na liście tongue.gif
d3mo!
W takim razie ustawienie tapety pulpitu jako tło nie możemy nazywać przeźroczystością..
jiobel.
To się nazywa pseudoprzezroczystość i stosowane jest w wielu innych projektach (konsola w Linuksie (nie pytaj gdzie, jak, kiedy – nie wiem dokładnie), nakładka na konsolę w Windows (gdzieś na http://sourceforge.net). Potocznie nazywa się wtedy ją przezroczystością.
PPPAULA
Mam rownież problem z przeźroczystością, miałam ustawionego konnekta tak że lista była przeźroczysta. Opcja ta nie wiem z jakiej przyczyny - siadła mi. I również główkuje nad tym jak przywrócic tę opcję.

Wydaje mi się, że jest to opcja Interface/dokowanie/ i dalej "Pływające" nad pulpitam... nie wiem czy o to ci chodzi, ja w kazdym bądź razie mam problem bo tego nie mam a bylo to wygodne dla mnie.

Moglam w kazdej chwili zajrzec na liste przesuwajac myszke w miejsce gdzie mialam konnekta a lista automatycznie pokazywala sie i sama znikała po czasie... opcja naprawde wygodna !!!

Jak będziecie wiedzieć co z tym zrobić to piszcie!!!!hehe smile.gif
Bosses_boss
a ja wcale nie mogę znaleźć histori rozmów. fack. mnie to boli. i jeszcze jedno. można je jakoś ukryć??

co ma oznaczać to " ostrzezenie". postepowałem zgodnie z regułami i qpa.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.