Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Ogólnie się coś sypie :/
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
rsnoOz
To znaczy tak zainstalowalem konnekta i kilka wtyczek: TloK, K+, Kdodatki, LinKer, KMigacz i K.Away. Po restarcie kompa zaczyna wywalac przy uruchomienu konnekta błąd "Ikona w tray'u nie może być utworzona". Wyłączyłem wszystki ściagnięte wtyczki i po zrestartowaniu konnekta jest to samo. Co dziwniejsze, wyłączyłem wszystkie wtyczki konnekta i nadal jest to samo ! W sumie to by mi to nie przeszkadzało, gdyby nie to, że nie zmieniaja sie syle. Css działaja ale style nie. Poprostu wyberam styl wciskam zastosuj, poźniej ok i nic sie nie dzieje wiec wyłączam konnekta, włączam jeszcze raz i uruchamia sie goły taki jaki był :/ Prosze o pomoc jeżeli ktoś ma jakiś pomysł.

PS. Sorry jeżeli było, ale przeszukałem całe forum i nic nie mogłem znaleść. Dzieki z góry za pomoc.

PS2. Przepraszam za posty w dwóch działach.
dulek000
Nie masz odpalonego kLocka? On powodował podobne błędy. Skorzystaj z tej porady: http://www.konnekt.info/forum/index.php?s=...ost&p=65621
rsnoOz
Nie mam włączonego KLocka, ale na wszelki wypadek zastosowalem sie do rady z tamtego temetu i nadal jest to samo :/

Nastepna sprawa to taka, jezeli zmienie jakas wtyczke i konnekt pyta sie czy sie zrstartowac i klikne tak to sie restartuje i jest wszystko wpozadku, problem pojawia sie gdy sam go wylacze i wlaczam jeszcze raz, lub kiedy chce zmienic styl.
keeveek
do zmiany stylu nie jest wymagany restart.. czy masz najnowsze wersje wszystkich wtyczek? zwłaszcza tŁoka bo on kiedyś powodował różne błędy podczas uruchamiania.. ewentualnie styl, ktory chcesz wgrać ma źle zdefiniowaną ikonę do tray'a ..

a są tworzone jakieś logi?
rsnoOz
Wiec tak, zaden styl mi sie niechce wczytac :/ Co do wczytek to dzieje sie tak samo nawet jak wylacze wszystkie wtyczki jakie tylko konnekt posiada...

Co do logów to chyba to...


To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.