Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Grupy?
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Inne
WuAr
Tak w ogule po co są grupy?
Puma
Do grup możesz przydzielić pewne kontakty w celu łatwiejszej orientacji w swoich kontaktach, ja mam np. grupę LAN i tam są wszyscy którzy są ze mną w naszej sieci lokalnej.
case
QUOTE(WuAr)
Tak w ogule po co są grupy?

hmmmm... moja babcia ma grupe inwalidzka i przez to mam znizke na abonament w idei :wink: laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Puma
QUOTE(case)
hmmmm... moja babcia ma grupe inwalidzka i przez to mam znizke na abonament w idei


Ja też mam grupę a niestety nie mam zniżki w tp.sa :cry:
torn
Grupy to taki patent, który pozwala podzielić ludzi na podgrupy, np:
:arrow: myślący samodzielnie
:arrow: zadający głupie pytania
hao
Mogą być też podludzie śródludzie i nadludzie... Możemy np. grupować dziewczyny po kształcie czaszki... itd...
torn
QUOTE(hao)
Możemy np. grupować dziewczyny po kształcie czaszki... itd...
Dziewczyny po kształcie czaszki? Ja tam bym inne grupy wprowadził... ;)
elmo-pietrek
jak dodaje sie grupy, bo kurcze nie moge znalezc

z gory thx za pomoc
pozdrawiam
elmo
Puma
QUOTE(elmo-pietrek)
jak dodaje sie grupy, bo kurcze nie moge znalezc

z gory thx za pomoc
pozdrawiam
elmo


Jeśli wiesz jak się dodaje kontakty do K, to grupy jest troszku niżej na tym samym pasku
elmo-pietrek
QUOTE(Puma)
QUOTE(elmo-pietrek)
jak dodaje sie grupy, bo kurcze nie moge znalezc

z gory thx za pomoc
pozdrawiam
elmo


Jeśli wiesz jak się dodaje kontakty do K, to grupy jest troszku niżej na tym samym pasku


hehe ... ale ja goopii smile.gif
drivex
QUOTE(elmo-pietrek)
QUOTE(Puma)
QUOTE(elmo-pietrek)
jak dodaje sie grupy, bo kurcze nie moge znalezc

z gory thx za pomoc
pozdrawiam
elmo


Jeśli wiesz jak się dodaje kontakty do K, to grupy jest troszku niżej na tym samym pasku


hehe ... ale ja goopii smile.gif



no glupich [bez urazy :]] dyslektykow tez tez mozna podzielic na grupy :] ludzi i podludzi , dyslektykow i normalnych
piotr.ek
I tak grupa trzymajaca wladze rulez wink.gif

Wracajac do tematu - ja na przyklad w tym momencie z grup w K zrezygnowalem... czekam na drzewko czy inne kontakty grupujace smile.gif
drivex
QUOTE(piotr.ek)
I tak grupa trzymajaca wladze rulez wink.gif

Wracajac do tematu - ja na przyklad w tym momencie z grup w K zrezygnowalem... czekam na drzewko czy inne kontakty grupujace smile.gif


ja grupy to pokasowalem wszystko pokasowalem smile.gif te grupy od jabbera tez skasowalem bo sie nagminnie robily jakies agents i jakos jest skasowalem smile.gif hehehehe pozatym brzydko to wyglada a drzewko to ja nie wiem jakos sie tak juz do tego przyzwyczailem.. bo w mirandzie drzeewko mnie sie nie podoba :/
case
QUOTE(piotr.ek)
Wracajac do tematu - ja na przyklad w tym momencie z grup w K zrezygnowalem... czekam na drzewko czy inne kontakty grupujace smile.gif

ja podobnie...
djmaciek
QUOTE(WuAr)
Tak w ogule po co są grupy?

jak masz duzą liste tak jak ja tongue.gif i nie umisz sie połapac to se robisz grupy
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.