Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Logitech G15
Konnekt | Forum > Developerzy > Tworzenie wtyczek
crash48
Chciałem się dowiedzieć czy ktoś robił już kiedyś coś w kierunku obsługi Logitech'a G15.
Miranda ma rewelacyjny plugin do tej klawiatury, ale szczerze mówiąc z paru względów wolę konnekta od niej.
Plugin do mirandy dostępny jest tutaj:

http://www.mkleinhans.de/extern.php?id=22&...2id=22&#m22

Może udało by się komuś zrobić taką wtyczkę do konnekta?
Wiem że temat był poruszany na forum, ale umarł... smile.gif
raben
Może byś napisal cos wiecej ... jesli łaska
crash48
Sprawa jest prosta.
Logitech G15 to klawiatura z wyswietlaczem LCD.
Do sterownikow dolaczony jest SDK pod C++
Na podstawie tego SDK tworzone sa aplety ktore pozwalaja na wyswietlanie informacji na LCD oraz sterowanie roznymi funkcjami za pomoca przyciskow umieszonych pod nim.
Do mirandy jest plugin, ktory umozliwia pisanie na LCD tak jak w oknie rozmowy.
Dla przykladu:
Mamy wlaczona jakas gierke na full-screenie
ktos do nas pisze
wiadomosc pojawia sie na LCD
wciskamy przycisk pod LCD
wpisujemy wiadomosc, ENTER, i po sprawie
Nie trzeba minimalizowac aplikacji zeby wiedziec kto i co napisal oraz by odpowiedziec.
Uzywam tego w mirandzie ale chetnie bym wrocil do Konnekta.

SDK dolaczylem w zalaczniku, moze to troche sprawe rozjasni.

GuZiK
pomysłowe.
Jak prześlesz mi ta klawiaturę +jakaś fajna myszka to jestem w stanie nauczyć sie cpp wink.gif


tak na powaznie: ile Kuserów używa tej klawy? Chyba musisz sobie poszukać jakiś kursów cpp wink.gif.
atol
nawet fajnie tylko 350 zeta za takie cacko... ciekawe ilu ludzi to ma
Akira
Klawiatura jest cudna, mam ją od jakiegoś pół roku, ale niestety nie używam zbyt często ekranu LCD a jakby powstała taka wtyczka to by było cudnie, serio biggrin.gif. W tej klawiaturze najlepsze to nie jest ekran LCD, ale i podświetlanie klawiszy ich rozłożenie i wiele wiele innych plusów. Po mnie 3 kolegów kupiło sobie również.

Ps. atol: Klawiatura kosztuje 250 zł a nie 350...
atol
[OT]to i tak o 150 za dużo[/OT]
dulek000
No, jeśli ktoś mi załatwi takie cuś do testowania to może by i coś powstało… wink.gif
korpusz
podpisuje sie pod tematem, wlasnie stalem sie szczesliwym posiadaczem tego wynalazku biggrin.gif i gdyby konnekt obslugiwal ten wyswietlacz to byloby siodme niebo biggrin.gif. Moze da sie w jakis sposob przerobic wtyczke mirandy lub na niej oprierac sie podczas tworzenia wtyki dla konnekta ??
http://www.g15forums.com/forum/showthread.php?t=784 link do wtyczki dla mirandy jezeli kogos to interesuje biggrin.gif
NelQ
Myślę, że jakiekoliwek szanse na taką wyczkę będą dopiero gdy taka klawiaturę kupi sobie ktoś używający Konnekta i potrafiący napisać wtyczke smile.gif Nie da się pisać tego bez posiadania takiego sprzętu.
Aule
W sumie po maturze będzie dużo czasu na takie pierdoły jak pisanie wtyczek, to mógłbym napisać, tylko, że nie mam takiej klawiatury wink.gif.
zhvir
Powiedzmy sobie szczerze... takie wtyczki dla kilku(nastu) osób, zwłaszcza dotyczące niszowego sprzętu, nie mają żadnych szans na powstanie chyba że jakiś dev coś takiego posiada i wydaje mu się że się to jemu przyda, a się za bardzo nie przy tym narobi smile.gif
xxxjajoxxx
mi tez by sie to przydalo =) posiadam klawe logitech G-15 ale ten LCD w polsce to chyba malo przydatny ^^ do csa i wowa tylko uzywam
plastus
ja mam taki problem stalem sie posiadaczem g15 i chce uruchomic command & conquer tiberum wars zeby na lcd byly statystyki z gry szukalem na forach i nic na ten temat moze ktos pomuc z gory dziekuje
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.