Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: BlackBox
Konnekt | Forum > Dodatki > Wasz Konnekt
sthEn


~ Ikony: Silk
~ kNotify: Aero Vista (zmieniona czcionka)
~ kIEview: Własny
~ Emoty: Brak emotów

Tym razem raczej styl minimalistyczny. Poniżej screen z troszke przerobionym i podpasowanym Foobarem.





Pozdrawiam,
sthEn
Cl3riq
cool foobar,
chcialbym ten config, da sie jakos go przesłac?
D3nY
Bardzo ładnie komponuje się Twój pulpit! Świetny dobór skórek! Pulpit wygląda elegancko. Mógłbym powiedzieć, że jest nawet trochę minimalistyczny! Ale dlatego też tak się wyróżnia! Mógłbyś przesłać coś więcej odnośnie kompozycji samego pulpitu??
Pozdro:)
Aule
Z tytułu tematu wnioskuje, że używasz BlackBoxa. Jaki styl?
sthEn
Cl3riq: Columns_UI + zmienione czcionki (cala filozofia jesli chodzi o foobara)

D3nY: Menedżer okien BlackBox - http://pl.wikipedia.org/wiki/Blackbox

Aule: mire v2 - http://www.deviantart.com/deviation/45102066/
Morf
Jak wyrzuciłeś dolny toolbar z konnekta ?
John Cooper
Piękny Konnekt, możesz opisać, co zrobiłeś żeby taki efekt osiągnąć...
JOUKI
Morf, wtyczką K+
Prox
Ladny ale nie w moim stylu wink.gif
m4rciniak
sthEn mógłbyś zapodać styl kIEview? Prosty i ładny - od dawna czegoś takiego szukałem ;]. Będę wdzięczny.
EmiLio
Możesz pokazać, albo napisać jak ustawiłeś wtyczkę "Columns_UI" w foobarze bo chce, jakby to powiedzieć, skopiować twojego foobara. A co do konnekta jest super biggrin.gif
saCOOL
No no no, nie powiem nic odkrywczego, jeśli dodam że przepiękny :>.
rumi
muszę przyznać że wygląd tego okna zmotywował mnie dzisiejszego ranka do przejścia z gg na konnekta mam 1 pytanie (szukałem nie znalazłem może źle to nazywam) jak sie pozbyć ikon z dolnego panelu (ustawienia,wtyczki,gg,tlen,jaber itp) aby było tak jak tu czyli bez tego panelu

K+ usuwa windowsowa belkę i obramowanei a nie ten panel o ile o to chodziło pare postów wyżej
Aule
Panel też usuwa. Kliknij dwa razy w puste miejsce na liście, bądź na tytuł grupy SprzątaczKi(czyli tam, gdzie nie ma kontaktów). Trzeba dokładnie czytać.
rumi
faktycznie zmyliły mnie skróty wink.gif thx
Uffy
Jak się nazywa ta czcionka systemowa ? wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.