Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Nie wlacza sie :/
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy > Błędy krytyczne
rxn
Uruchamiamm Konnekta:

Następnie:

A na pożegnanie:


Stało się to po wyłączeni wtyczi dwutlenek
Zrestartowałem koonnekta i siadło
Juz się nie włączył
:/
Prosze o POMOC!!!
raben
ReInstal ? lub Uninstal i instal.... nie pomoże to twój przyjaciel Format C smile.gif
Ewentualnie pobierz na nowo tą DLL'ke z tego źródła i w graj do C:\Program Files\Konnekt\data\dll
kv84pl
A więc ja mam podobny problem...



Próbowałem to co napisał raben i nie działa...

U mnie jest problem z wtyczką notify.dll jak ją włączam to wyskakuje ten błąd...

A mam windowsa 2000 sp4...

Wydaje mi sie że musze mieć inną wersje tego devila... Jak ktoś jest w stanie mógł by mi wysłać na maila kv84pl@gmail.com lub zamieścić tutaj taką wersje 0.1.6.5 ??
raben
Proszę tu masz DEVILL.DLL.

EDIT: Sorka nie zauważyłem że Ci ta wersja nie działa.
EDIT2: Hmmm ale ja mam tą wersje i działa, lecz nie posiadam windy 2k nie wiem jak ta biblioteka się tam zachowuje.
psota
Prawdopodobnie w katalogu c:\windows\system32 masz starą wersje DevIL.dll.
Nadpisz na nią nową wersje z internetu.
teniak
Mam podobny problem a nie chciałem zakładać nowego tematu. Otóż z niewiadomych przyczyn, pewnego razu otwierając swój profil, po wpisaniu poprawnego hasła, wyskoczyła informacja:



Nie mam pojęcia czym to jest spowodowane. Nie pomógł nawet format. Od tamtej pory wejście na profil jest niemożliwe, a to bardzo dla mnie ważne; nie chciałbym utracić ważnych dla mnie rozmów w historii. Proszę o pomoc.
wagle @ cs-serwis.pl
przeczytalem w sumie juz 3 tematy o tym diabełku.dll (devil.dll) i nic nie działa dalej jest to samo. Moje pytanie brzmi kto z Was ma procesro Intel Pentium D lub Intel Core 2 Duo. Pamiętam ze na starszych cpu konnekt smigal bez problemu a na ty procach mam problemy
lukaszgl
Instalowałem i ustawiałem już konnekta na Core 2 i żadnych problemów nie było. Chodzi normalnie.
wagle @ cs-serwis.pl
Rozwiązałem swój problem z tym błędem moje rozwiązanie jest następujące i działa w 100%:
  1. Nie pobieraj pełnej paczki konnekta!
  2. Ściągnij paczkę mini
  3. Zainstaluj...
  4. Pobierz sobie wtyczki poprzez aktualizacje a w nim GGimage (nie zapomnij ze wtyczka ta wymaga dodatkowego pluginu o nazwie kIEview)
  5. Po ściągnięciu wtyczek pojawi się na 100% błąd wczytania ggimage
  6. Wyłącz tą wtyczke
  7. Skopiuj biblioteki które daje do załącznika (nie nadpisuj tych, które już masz)
  8. Uruchom od nowa plugin GGimage
  9. Bawi się dobrze... :)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.