Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Coś w stylu kBot?
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
homie
Na wstępie przepraszam za założenie tematu, na który odpowiedź prawdopodobnie znalazłbym na forum. Pewnie też temat umieściłem w złym dziale, ale nie wiem gdzie taki temat można zamieścić. Od dawna szukam takiej wtyczki, która by pełniła funkcję autorespondera i np. żeby jak ktoś napisze jakiś zwrot to bot odpowiada zapamiętanym tekstem lub chociaż jak włączę jakąś opcję automatycznie odpowiada ustawionym tekstem na jakąkolwiek wiadomość i nic nie mogę znaleźć ani na forum ani przez google. Słyszałem coś o kBocie, ale nie wiem czy to jest dokładnie to czego szukam. Poza tym sporo rzeczy, które znajduję są z 2004-05 roku. Bardzo więc proszę ekspertów na odpowiedź. Nie wiem czy w ogóle taka wtyczka istnieje. Jeśli nie, to przynajmniej przestanę bez sensu szukać smile.gif Jeśli natomiast są to nawet zabugowane bety, to bardzo bym prosił o podanie jakichkolwiek informacji na ten temat.
Z góry dzięki
Pozdrawiam
dulek000
http://bota.wikidot.com/start
homie
Kurczę, byłoby świetne, ale niestety na stronie zawieszono download mad.gif . Szukałem też samego pliku w google i nic nie znalazłem sad.gif
jiobel.
Więc póki autor pracuje nad wtyczką jej nie pobierzesz. Dla Twojego dobra pobieranie zostało zawieszone.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.