Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: osx?
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
ufok
a moze wersja na osx'a :?: , macowcom tez sie cos nalezy.
mam peceta tez i konnekta zainstalowalem i mi sie podoba i wogle jest konkretnym programikiem, ktory bedzie coraz lepszy (jak bedzie najlepszy i bedzie na osx to nawet moge za niego zaplacic 8) )
tylko, ze ja wiekszosc mojego czasu spedzam przed moim maczkiem (mniej sie denerwuje, bo nic mi sie nie wiesza i nie ma niebieskiego ekraniku wink.gif ) i na maca nie ma fajnego komunikatora (jest i gadu, ale jest sciemniony , a nowe wersje sa juz platne i to nie malo).

jakbym znal sie na programowaniu, to bym z pewnoscia przekompilowal konnekta na osx, ale zajmuje sie czyms zupelnie innym.

moze ktos umie? smile.gif
cRoMo
A probowales na jakims emulatorze uruchomic Konnekta? Poki co to chyba jedyne wyjscie...
UNK
z tego co slyszalem (widzialem ;P) to hao nie ma zamiaru (jak na najblizsze 5 lat) konpilowac K na inne platformy...
hao
Przez jakiś czas myślałem (i nadal się zastanawiam), czy nie użyć bibliotek cross-platform, typu ... już nie pamiętam nazwy smile.gif Problem z takimi bibliotekami jest zazwyczaj taki, że przede wszystkim zjadają sporo pamięci, często ograniczają trochę pole działania i zwiększają binarki... Z drugiej strony, program (po przeniesieniu w całości, razem z wtyczkami) na taką bibliotekę byłby gotowy do kompilowania na różnych maszynach...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.