Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: zrozmowy
Konnekt | Forum > Offtopic > Hydepark
KOSMOS
Rozmowy za free http://www.skype.com/
case
QUOTE(KOSMOS)
Rozmowy...

glosowe
QUOTE(KOSMOS)

wink.gif
Puma
Przecież gg też to potrafi chyba że to coś potrafi np. gdy są za NAT-em użytkownicy bo chyba gg tego nie potrafi bez przekierowania portów na serwerze.
Olórin
paltatlk też z firewallem działa bo testowałem biggrin.gif
KOSMOS
A może by tak dodać do K opcje rozmów głosowych.
Z tego co wiem to chodzi to przez p2p, jakaś mała kompresja i by były rozmowy w K.
Olórin
jak już to społeczeństwo domaga się kompatybilnych z gg :| albo jakimś innym komunikatorem biggrin.gif
hao
osobiście wolę z dowolnym innym biggrin.gif
Olórin
no w gruncie rzeczy to ja też za sms express sp. zoo(ologiczna). nie przepadam smile.gif tlen?? mógłby być, wpk, netmeeting myśle że takie mogły by być :]
case
QUOTE(Olórin)
no w gruncie rzeczy to ja też za sms express sp. zoo(ologiczna). nie przepadam smile.gif tlen?? mógłby być, wpk, netmeeting myśle że takie mogły by być :]

w Tlenie bardzo ladnie to śmiga...
miluti
W biurze za NAT-em gdzie nie ma mowy o przekierowaniu portów jedynie netmeeting chodził jak należy, z resztą było kiepsko. Tlen na SDI ładnie sobie śmiga więc nie widziałbym przeciwskazań do zaimplementowania również jego.
Ogólnie przydałoby się coś co chodzi podobnie jak Tlen: ciągły strumień lub wysyłanie na żądanie, z tą różnicą że przy wysyłaniu na żądanie mógłby nie odtwarzać paczki u odbiorcy dopóki nie dostanie jej w całości.
Według mnie full wypasem byłaby dodatkowa funkcja która wysyła na żądanie tylko wtedy gdy na wejściu pojawi się odpowiednio mocny sygnał smile.gif
lucjusz
Z tego co kojarze to niewiele programow potrafi obslugiwac rozmowy glosowe gdy OBIE strony sa za NAT-em. Na 99% potrafi to MSN i Skype. Nie jestem pewien ale MSN uzywa do tego celu chyba swoich serwerow natomiast Skype uzywa uzytkownikow ktorzy maja nieobicazone lacze i nie sa za NAT-em smile.gif Skype oferuje naprawde wysoka jakosc dzwieku. Co do MSNa to nie wiem bo nie sprawdzalem.
Puma
QUOTE(KOSMOS)
A może by tak dodać do K opcje rozmów głosowych.
Z tego co wiem to chodzi to przez p2p, jakaś mała kompresja i by były rozmowy w K.


Chciałbym coś takiego w K. tongue.gif
hao
Byłoby idealne jako wtyczka tongue.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.