Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: jednoczesnazmiana opisu przy zmianie statusu...
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
yozz84
witam...

mam skonfigurowanego konnekta w ten sposób ze okno do zmiany statusów mam jako toolbar na głównym oknie obok ustawien itp...

w momencie gdy zmieniam status z jednego na drugi to chciałbym aby status przyjmował opis który znajduje sie w tym momenci w toolbarze do zmiany opisu jesli nie ma tam opisu tylko jest puste pole to aby status był bez opisu...

kiedys miałęm to w ten sposób zrobione ale gdy padł mi system straciłem swoje ustawienia i nie wiem jak do nich wrócic... czy wie ktoś jak to ustawić w opcjach ?

z góry dziękuje za wszelką pomoc...
pozdrawiam
D3nY
Używasz wtyczki kZmieniacz?? Z tego co zrozumiałem to chyba o to Ci właśnie chodzi.. U mnie działa świetnie i nie mam z nią żadnych problemów!
Pozdro:)
yozz84
tak uzywam jej... jednak gdy zmieniam wpisze jakis tekst w okienko opisu i nastapnie zmienie status to ten opis mi nie wchodzi... musze nacisnąc enter w oknie statusu zeby sie "zatwierdził" a chciałbym aby w momencie zmiany statusu opis sam sie aktualizował na to co jest wpisane w kzmieniaczu...
D3nY
Aha.. teraz rozumiem.. Ale z tego co widze no to w kZmieniacz'u tez jest taka opcja! Naciskasz na przyciska którym zwykle zmieniasz status dla wszystkich sieci [w głównym okienku programu - z lista kontaktów]. I najwyżej [w tym pasku który Ci się rozwinął] masz "Opis" naciskasz i pojawia się okienko a w nim wybieracz sobie status dla wszystkich sieci oraz opis!
Pozdro:) [Przepraszam jeżeli trochę lipnie opisałem]
yozz84
mysle ze napisałes ok.. zrozumiałem o co Ci chodzi jednak to nei jest rozwiązanie problemu jaki postawiłem lecz inne wyjscie... tej opcji korzystam gdy chcem zostawic opis na stanie niedostępny bo inaczej zawsze jakies krzaki mi wychodzą (stan jest ale opisu nie ma albo inne takie)

no cóż chyba bede musiałsie meczyc z uzywaniem entera itp bo nie pamietam jak miałem ustawione wtedy opcje co do opisów :/
D3nY
U mnie działa to bez zastrzeżeń!:| Dlatego się dziwie:| No ale cóż..
Pozdro:)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.