Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Aryukuł "dlaczego konnekt"
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
Stron: 1, 2
LooZ^
Ja z kumplem namowilem juz kolo 6,7 osob smile.gif Mam nadzieje, ze artykul zacheci przynajmniej 1000 tongue.gifP
KV109
Dzieki wielkie za przypomnienie o paru rzeczach smile.gif Zapewniam, ze skrupulatnie to wynotowywuje smile.gif
Bede mial problem z opisaniem wtyczki kLAN, poniewaz... nie dziala mi. Nigdy mi nie dzialala i teraz tez nie chce, wiec albo jakims cudem to naprawie, albo poprosze kogos o pomoc.
Lukas77
Może masz zainstalowanego Firewall'a, który blokuje ruch w sieci LAN? Wtedy trzeba na firewall'u w opcjach Microsoft Networking odblokować ludzi którzy korzystają z kLAN'a.
I jeszcze jedno, kLAN jest zgodny z Posłańcem w WinXP i 2000 - wystarczy cze wyślesz wiadomość do jakiejś osoby, która nie ma kLAN'a a dostanie ją jako okienko komunikatu w WinXP, 2k.
Aule
Jeśli chcesz, żeby kLan obsługiwał ci posłańca, to wyłącz usługę posłaniec w winXP(W usługach,w narzędziach adminisracyjnych) i zaznacz odpowiednią opcję w opcjach kLan'u
hao
Przyda się też działające otoczenie sieciowe i któryś z protokołów (np. NetBios)
KV109
Problem tkwi chyba w moim otoczeniu sieciowym... KLan nie dziala i koniec... :/ Ale ja chcialem o czym innym. Czy ktos moglby pokrotce wypisac, co rozumiemy przez 'plany zwiazane z Konnektem'? Jako ze rzeczywiscie wypada o tym napisac, a moja wiedza na ten temat jest dosc nikla, tym bardziej ze mam ostatnio klopot ze zlapaniem Olorina...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.