Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: GG zablokowalo konnekta :(
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy > GG
Stron: 1, 2
ved
od jakis 15 minut nie moge sie polaczyc z ta cudowna siecia:>
Zreszta nie pierwszy raz. Od nowej pokestrony sa trudnosci z polaczeniem. Co ciekawe transport przez jabbera na innym koncie gg dziala prawidlowo:D
baael
dokladnie, a żeby się dopełniło, kadu i inne też mają ten problem...
stranded
no ja mam tak, że nikt nic do mnie nie wysyła, że mam używać "oficjalnego gg" bla bla tylko sobie siedzę i mnie czasem rozłącza na kilkadziesiąt minut i tylko próbuje się połączyć. jak już się "zaskoczy" to działa. ale też nie wiem na jak długo.

oni są jacyś walnięci, w stanach takich cyrków nie ma nawet z AOL...
Sija
stranded: takich nie ma, sa inne
ved
CANCEL GG, CANCEL GG, CANCEL THE F... GG!!!!
biggrin.gif
ze0x
Pokemony i tak nigdy nie zrozumieja ze Jabber jest najlepszy smile.gif
k3mpa
QUOTE(ze0x @ 20.04.2007 - 21:34) *

Pokemony i tak nigdy nie zrozumieja ze Jabber jest najlepszy smile.gif


widzę ze parę pokemonów dowiedziało sie ze coś takiego jak jabber jest i się chwali ...


ogólnie wtrącę się smile.gif

gg nie straci aż tak dużo osób mimo brak fleczerów które mam jabber, zapominacie przede wszystkim że jako komunikator textowy a nie pralka z funkcja mikrofalówki, sprawdza sie bardzo dobrze może brakować tylko ssh ale sądzę że nikt nie podaje numerów pin ... ale mogę się mylić

takie małe odejście od tematu
Nie podniecajcie się tym że inni używają gg a wy np konnekta. Myślicie że obrazu jesteście cool, znacie sie na komputerach , ja jak byłem młody zacząłem korzystać z konenkta to sądziłem podobnie teraz wiem że to nie ważne czego się używa , mi nawet nie przeszkadza jak zmuszony jestem do korzystania z webgadu bo dla mnie i większości ludzi ważne jest to że mogą sie w łatwy sposób porozumieć z 2 osoba bez zbędnych kliknięć uzupełniania sprawdzania szukania... najprostsze rozwiązania zawsze są najlepsze i najwięcej osób zawsze będzie z nich korzystać;]

a i rada nie siedźcie tyle przed komputerami wink.gif trochę świeżego powietrza ..wink.gif
Gienkollo
Sumienie.... tongue.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.