Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: GG zablokowalo konnekta :(
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy > GG
Stron: 1, 2
carvino
dostalem taki komunikat
"Aby łączyć się z Gadu-Gadu, użyj oficjalnego klienta.
Wysyłanie wiadomości z Twojego konta zostało czasowo zablokowane"

buuu sad.gif
baael
sad.gif ja tez

ale co ciekawe moge pisać ciągle smile.gif coś kombinują złego
Vieri
QUOTE(baael @ 19.04.2007 - 08:46) *

sad.gif ja tez

ale co ciekawe moge pisać ciągle smile.gif coś kombinują złego


Potwierdzam! Mnie wywala co jakiś czas i potem ponownie loguje mnie do sieci... sad.gif
radzius
też to dzisiaj dostałem, ale odrazu mogłem ponownie połączyć się z gg. Niepodoba mi się polityka rządzących gg, którzy będą chcieli, aby wszyscy, który mają ochotę korzystać z protokołu gg, będą musieli używać oficjalnego komunikatora-padaczki :/
baael
maja do tego prawo w końcu to ich własność
carvino
wlasnie zablokowalo mi normalne gg
czyli zablokowali mi konto :]
Vieri
A mnie osobiście wydaje się, że wyeliminowanie tego problemu będzie bardzo proste. Oficjalny klient pewnie podczas logowania przedstawia się w jakiś specyficzny sposób serwerowi i ten go dopuszcza do usług. Powielenie tego sposobu w jakiejś łatce w konnekcie załatwi sprawę wink.gif
radzius
Akurat z ponownym łączeniem to ja nie mam problemu. Poprostu wybieram inny serwer, z którym ma się łączyć konnekt z GG i odrazu mnie loguje wink.gif


ja już napisałem maila do obsługi GG w sprawie dyskryminacji innych komunikatorów. Jak odpiszą wkleję tutaj odpowiedź.
Vieri
QUOTE(radzius @ 19.04.2007 - 08:59) *

ja już napisałem maila do obsługi GG w sprawie dyskryminacji innych komunikatorów. Jak odpiszą wkleję tutaj odpowiedź.


To nie ma sensu. Jak wspomniał ktoś wyżej, oni są właścicielami klienta i protokołu, więc mogą sobie robić co się podoba. Być może kosztem userów, ale jak wiadomo monopolista może wszystko - proszę spojrzeć na TP np...
Virus2009
Ja mam nadzieje ze to się szybko zmieni bo nie mam zamiaru kożystana z tej standardowej ich padaczki!!! Muli się i nic więcej!! Niema to jak Konnekt korzystam z niego od 3 lat i jestem w 100% zadowolony z niego!!
baael
fakt, tylko ze jak nie będzie możliwości logowania się przez konnekta to ja odpadam od gg całkiem. zastanawiam się jak to się ma do kadu ... :/
radzius
QUOTE(Vieri @ 19.04.2007 - 09:02) *

To nie ma sensu. Jak wspomniał ktoś wyżej, oni są właścicielami klienta i protokołu, więc mogą sobie robić co się podoba. Być może kosztem userów, ale jak wiadomo monopolista może wszystko - proszę spojrzeć na TP np...


To tylko w Polsce może dochodzić do takich cyrków !! Czy ktoś widział, żeby do protokołów ICQ, AOL'e itp. inne komuniaktory miały zablokowany dostęp, bo ich szefowie mieli takie widzi misie ? Jakaś paranoja :/
Teokryt
QUOTE(carvino @ 19.04.2007 - 08:45) *

dostalem taki komunikat
"Aby łączyć się z Gadu-Gadu, użyj oficjalnego klienta.
Wysyłanie wiadomości z Twojego konta zostało czasowo zablokowane"

buuu sad.gif

Byłeś pierwszy dosłownie o minutę.

Ale do rzeczy, ja robie OUT. To nie pierwszy ich taki numer. No cóż Jak ktoś nie jest szalona nastolatka która pisze z chłopaczkami przez różowy komunikator, i nie słucha Gadu Radio, nie uczestniczy w ich portalu, to nie ma prawa używca ich sieci. Ok, widać dla poważnych ludzi sa inne protokoły.
Echm, czy ktoś wie czemu kjabber mi wysypuje konnekta? Wychodzi jakiś błąd Runtime.
baael
z drugiej strony skądś muszą mieć pieniądze na utrzymanie serwerów i innych badziewi. myślę jednak że sami powinni wyjść z inicjatywą i jakoś to rozwiązać, w końcu konnekt jest multikomunikatorem który obsługuje wiele sieci, dlaczego wraz z protokołem nie narzucić licencyjnie tych ich reklam (bo pewnie o to im chodzi)

QUOTE

ja już napisałem maila do obsługi GG w sprawie dyskryminacji innych komunikatorów. Jak odpiszą wkleję tutaj odpowiedź.


dostaniesz pewnie wiadomość z automatu XD, swego czasu dostałem bana na gg i zapomnieli mi go wyłączyć i przez tydzień cała korespondencja to ja i ich robot (jak w kabaracie z książka zażaleń w PRL)
flasht
Kiszka. Ja wiedzialem ze tak bedzie... smile.gif Tworcy konnekta proszeni sa o szybkie wydanie latki wink.gif
rav_
A niech blokują, może wiecej osób zacznie używać jabbera. wink.gif
Teokryt
Tak po dłuższym przemyśleniu to wygada to tak jakby TP zablokowała możliwość korzystania z routerów.
Też monopol, też wyłączność na swój towar.

QUOTE
A niech blokują, może wiecej osób zacznie używać jabbera.

Wątpię. mało kto dla jednej osoby będzie przechodził na inny komunikator, zresztą kilka osób jest zdanai "Przecież GG działa i jest fajne". No i w ten sposób traci się znajomych.
ustrYk
to niech gg wprowadzi oplate 10zl miesiecznie dla tych co nie maja orginalnego klienta i bedzie po problemie. program gg - nie; protokol tak, ale tylko dlatego, ze z tego korzysta duzo znajomych

a dostaliscie ten komunikat ze swojego numeru? macie swoj numer na liscie? ja tak. moze przez to wykrywaja ze to nie orginalny klient?
.misiek
ustrYk, w oryginalnym gadu mozezs sie sam dodac do listy, a w K potrzebujesz wtyczki tego ;P I z tego co zauwazylem nie komunikuje sie ona wcale z siecia, tylko jest lokalnie spr status i opis smile.gif
Nabassu
QUOTE(ustrYk @ 19.04.2007 - 11:09) *

to niech gg wprowadzi oplate 10zl miesiecznie dla tych co nie maja orginalnego klienta i bedzie po problemie. program gg - nie; protokol tak, ale tylko dlatego, ze z tego korzysta duzo znajomych

a dostaliscie ten komunikat ze swojego numeru? macie swoj numer na liscie? ja tak. moze przez to wykrywaja ze to nie orginalny klient?


tak, ale ja nigdy swojego numeru nie mialem na liscie.
myslalem ze to glos sumienia smile.gif
cale szczescie plugi do jabbera i tlena juz poinstalowane
mk89
Ja nic nie dostałem oO

ustrYk: W GG (programie) też można chyba dodać siebie do listy...
ustrYk
tak mozna. tylko w gg odrazu w "w standardzie" pokazuje nasz status. pytanie czy lokalnie w tak jak w konnekcie czy inaczej.
Teokryt
QUOTE(ustrYk @ 19.04.2007 - 12:17) *

tak mozna. tylko w gg odrazu w "w standardzie" pokazuje nasz status. pytanie czy lokalnie w tak jak w konnekcie czy inaczej.

A moze to ma jakiś związek z wtyczkami? GettoKnow albo Znikacz, albo coś innego? może wtyczka generowała za duży ruch na serwerach, i po skojarzeniu z jakich to numerów zaczęli blokować.
Czy osoby którym też zablokowało mogą podać listę kilku wtyczek "testujących" sieć jakie mieli zainstalowane?
MSQ
To nie ma żadnego związku z wtyczkami Konnekta:
Forum Mirandy
Forum Tlenu
Forum Kadu
Swistaczek
Witajcie,
dzisiaj o godzinie 8:41 otrzymalem wiadomość:
QUOTE
6666006: (08:41)
Aby łączyć się z Gadu-Gadu, użyj oficjalnego klienta.
Wysyłanie wiadomości z Twojego konta zostało czasowo zablokowane


wiadomość dostałem od swojego numeru. Używam konnekta. O godzinie 12:40 mam możliwość pisania z innymi userami sieci gg. Czy ktoś już otrzymał oficjalna odpowiedź od GaduGadu?

Pozdrawiam,
Ernest.
Hipoteza
A dlaczego zamiast czekać na odpowiedź gg nikt z Was nie pokusi się o przeczytanie ich licencji? http://www.gadu-gadu.pl/komunikator/regulamin punkt 11 i 12 chyba wiele w tym temacie wyjaśnia. Tym bardziej, że w ewentualnej odpowiedzi będzie pewnie odniesienie do regulaminy gg.

Np. to: "W celu wyjaśnienia wątpliwości Operator zastrzega, że użytkownik nie jest uprawniony do korzystania z usług komunikatora Gadu-Gadu w celu komunikowania się poprzez komunikator Gadu-Gadu z użytkownikami innego komunikatora internetowego, ani też nie jest uprawniony do korzystania z tych usług w taki sposób, że będąc jednocześnie użytkownikiem innego komunikatora internetowego będzie korzystał z usług komunikatora Gadu-Gadu poprzez swój Numer Użytkownika komunikatora Gadu-Gadu w celu komunikacji z innymi Użytkownikami komunikatora Gadu-Gadu realizowanej w ramach infrastruktury, w tym oprogramowania takiego innego komunikatora tj. poprzez korzystanie z oprogramowania innego komunikatora."

albo to: "Użytkownik zobowiązany jest do korzystania z usług komunikatora Gadu-Gadu wyłącznie na zasadach opisanych w niniejszym Regulaminie oraz wynikających z Licencji. Korzystanie przez Użytkownika z usług komunikatora Gadu-Gadu z naruszeniem tych zasad traktowane będzie jako podstawa do podjęcia przez Operatora działań mających na celu uniemożliwienie Użytkownikowi korzystania z usług komunikatora Gadu-Gadu w szczególności poprzez usunięcie jego konta oraz pozbawienie go możliwości korzystania z Numeru Użytkownika,"

Przy czym te sieroty pisząc komunikator gg nie rozgraniczają tego w jasny sposób na protokół i klienta (czyli program) gg.
A więc w dużym uproszczeniu - korzystanie z protokołu gg przez innego klienta niż oryginalny jest nielegalne. Coś chorego pewnie w tym jest, ale to trochę tak, jakbyśmy pisali do Microsoftu z zażaleniem na informacje, że lewa winda jaką mamy na kompie wywala nam komunikat, że jest piracka
Teokryt
QUOTE(Hipoteza @ 19.04.2007 - 12:54) *


Przy czym te sieroty pisząc komunikator gg nie rozgraniczają tego w jasny sposób na protokół i klienta (czyli program) gg.
A więc w dużym uproszczeniu - korzystanie z protokołu gg przez innego klienta niż oryginalny jest nielegalne. Coś chorego pewnie w tym jest, ale to trochę tak, jakbyśmy pisali do Microsoftu z zażaleniem na informacje, że lewa winda jaką mamy na kompie wywala nam komunikat, że jest piracka


Regulamin znam, ale tego typu zachowania producenta GG można by porównać do zabronienia używania routerów w domach, bo dzieli sie Neostradę i nawet można tym nielegalnie poza lokal. Wiec profilaktycznie zablokujmy im taka możliwość. I co wtedy by się stało?
Problemem jest to że wiele ludzi używa Oryginalnego komunikatora GG, tak jak wielu ma jeden komputer w domu i podpięty modemem i aplikacja dostępową TP (o i to też dobry przykład). I co? Im to wisi, ale użytkownikom zaawansowanym takie rozwiązania nie odpowiadają, są bezsensowne i niebezpieczne. Z tego samego powodu istnieje Linux, dla użytkowników bardziej zaawansowanych, radzących sobie z takimi a nie innymi problemami związanych z powszechnością i przyczajeniami do Windows. Tyle że MS broni sie patentami jak i inni producenci oprogramowania, by ktoś inny nie zrobił czegoś lepszego niż oni.

Są dwa wyjścia z sytuacji jaką jest bzdurny program GG. Duża promocja komunikatorów i sieci alternatywnych (może by ktoś napisał wtyczkę pomagającą przechodzić na Jabbera? Np transport GG z domyślnym opisem ze używamy jabbera i jakiś link do strony gdzie jest wszystko krok po kroku? I może podobnie jak w GG zrobić wiele rzeczy, podobne emoticony, podobne style okienek (najlepiej jak by były kompatybilne), podobne właściwości, jak właśnie w ubogim GG, Nawet jak by program miał byc tak ubogi Jak GG by zwykli userzy nie zauważyli różnicy.
dulek000
Cóż, widać szefowie Gadu-Gadu s.a. nie sprawdzili jaki procent korzysta z alternatywnych komunikatorów. Stracą trochę userów. wink.gif
Teokryt
QUOTE(dulek000 @ 19.04.2007 - 14:38) *

Cóż, widać szefowie Gadu-Gadu s.a. nie sprawdzili jaki procent korzysta z alternatywnych komunikatorów. Stracą trochę userów. wink.gif

Nawet nie trochę.
Bo jełśi będzie to sytuacja ze Ktoś ma zablokowany GG a ten ktos jest zaawansowanym użytkownikiem komputerów, a na dodatek ma dziewczynę (druga osoba która przeskoczy, potem ta dziewczyna namówi jeszcze te lub inne osoby i... może być tak ze GG na tej decyzji więcej straci niz zyska.
Hipoteza
QUOTE(Teokryt @ 19.04.2007 - 14:20) *

Są dwa wyjścia z sytuacji jaką jest bzdurny program GG. Duża promocja komunikatorów i sieci alternatywnych (może by ktoś napisał wtyczkę pomagającą przechodzić na Jabbera? Np transport GG z domyślnym opisem ze używamy jabbera i jakiś link do strony gdzie jest wszystko krok po kroku? I może podobnie jak w GG zrobić wiele rzeczy, podobne emoticony, podobne style okienek (najlepiej jak by były kompatybilne), podobne właściwości, jak właśnie w ubogim GG, Nawet jak by program miał byc tak ubogi Jak GG by zwykli userzy nie zauważyli różnicy.


I częściowo się z tym zgadzam. Duża promocja protokołów alternatywnych - zgadzam się jak najbardziej. Transport gg... cóż nie każdy używając jabbera korzysta z transportów gg - no bo przecież można przez wtyczkę- tak jak w konnekcie czy choćby nawet tlenie, podobnie bywa czasem nawet na linuksie, gdzie np. kopete też ma osobną wtykę dla gg. Mimo to faktycznie można w opisie gg wrzucić tekst "korzystam z jabbera" czy jakoś tak i link do strony gdzie jest wszystko krok po kroku jak na niego przejść... Zawsze mozna też próbować po prostu nakłaniać znajomych do przechodzenia na jabbera, czy bardziej drastycznie jak np. Ved powiedzieć znajomym "nie używam gg, chcesz mnie złapać na necie, załatw sobie jabbera".

Co do tego, żeby zrobic podobnie jak w "ubogim gg" emoty i style okienek- jabber nie ma swojego oryginalnego klienta (programu), a więc wszystko zależy od tego z jakiego klienta korzystasz, a tych trochę jest - od konnekta, przez tlena (który ma już wtyczkę jabberową, choć jeszcze chyba w fazie testowej, ale szanse są) po psi, mirande itd...
dziacial
Jak sobie ktos nie radzi z instalacja i konfiguracja Jabbera to zawsze moze sobie zrobic Google Talk'a. Mily, latwy i przyjemny.
Vieri
Ja chciałbym zauważyć jednak, że proces przechodzenia ludzi na alternatywne platformy jest bardzo długotrwały i nie można tego brać pod uwagę na razie, że wszystko migusiem zacznie działać... To jest niestety prawda i tego nie ominiemy.

Wobec tego apeluję do autorów konnekta o update do aplikacji. Mogę przypuszczać, że krzyk serwera bierze się stąd, że standardowe gadu po przedstawieniu się serwerowi pobiera reklamy, których nie pobiera nasz klient. Jest to o tyle uzasadnione, że gdyby wprowadzone było jakieś zabezpieczenie do nowszych wersji GG, użytkownicy starszych wersji, również otrzymaliby powiadomienie, i również ich połączenie nie działałoby stabilnie. Można więc przypuszczać jednak, że wszystko opiera się na reklamach, które przecież pobiera każdy klient GG począwszy od starszych wersji do najnowszej. Czekam także na opinie ekspertów. W razie czego oczywiście mogę pomóc wink.gif

Pozdrawiam
Konrado
Łatwo komuś kto przychodzi i nie czytając forum mówić:

QUOTE(Vieri)
Wobec tego apeluję do autorów konnekta o update do aplikacji.


Konnekt jest programem ktory jest rozwijany jedynie w wolnym czasie i tylko od jego autorów zależy w jakim tempie go tworzą, a że ostatnimi czasy, tego czasu(przepraszam za powtórzenie) nie mają zaiwle prace postępują wolniej. Nie można ich o to winić.
Dzisiaj zainstalowałem sobie Mirkę z ciekawości o odrazu po chwili usunąłem, przeglądnełem tylko menu. Ktore nie wiedzieć czemu jest jedno i tam jest wszystko naciućkane. Może to kwestia przyzwyczajenia, ale jednak konnekt to brzmi dumnie smile.gif
MSQ
QUOTE
Można więc przypuszczać jednak, że wszystko opiera się na reklamach, które przecież pobiera każdy klient GG począwszy od starszych wersji do najnowszej.
Podobno użytkownikom starszych wersji też przysłano taki komunikat, więc coś musieli dodać w tym nowym GG.
3ci
QUOTE(dulek000 @ 19.04.2007 - 13:38) *

Cóż, widać szefowie Gadu-Gadu s.a. nie sprawdzili jaki procent korzysta z alternatywnych komunikatorów. Stracą trochę userów. wink.gif

Oni wiedzą doskonale jaki procent korzysta z alternatywnych rozwiązań i jak do tej pory to był naprawdę niewielki ułamek wiec go ignorowali. Z tego co wiem część ich pracowników osobiście korzysta i innych programów niż GG.
Ciekawi mnie tylko jedna rzecz:
przeciesz Konnekt i inne komunikatory przedstawiają się serwerą GG jako GG właśnie tylko w starszej wersji.
Wie ktoś może czy mając starą wersję GG też można dostać taki komunikat? Bo jeśli tak to znaczy, że zawsze po zablokowaniu konta można by je odzyskać właśnie mówiac, że miało sie starą wersję bo nowa mi się nie podobała. Regulamin tego nie zabrania.
P.S.
Przedmówca odpowiedział na część mojego pytania jak pisałem swoją wiadomość. Czyli teoretycznie jest możliwość odzyskanią ewentualnie zablokowanego konta (no jednak związany jestem z moim numerkiem).
dulek000
Ban jest czasowy, pewnie taki jak za wysyłanie spamu.

A co do statystyk - libGadu bardzo skutecznie podszywa się pod oryginalną aplikację, inaczej już dawno by zdecydowali się na taki krok.
baael
ban jest krótki, ja dostałem tą informację dwa razy, przy czym za każdym razem ban trwał koło 5 min, za spam dostałem 24h (przy czym przedłużyło się to do 5 dni). to raczej mi wygląda jak jakiś test/próba, szczególnie że teraz wchodzą z nowym klientem, więc kwestią czasu jest kiedy to uaktywnią.

wydaje mi się że to później już tylko kwestia czasu aby przerobić jakikolwiek program tak by negocjował z serwerem poprawnie, lepszym dla gg rozwiązaniem by było gdyby wymusili wyświetlanie tych reklam w komunikatorach, które korzystają z protokołu.

i lekki offtopic smile.gif
bana dostałem za wysłanie linku koledze, który został przez gg uznany za spam, co ciekawe był to link z youtube'a :|

inną sprawą jest fakt tracenia przez gg klientów, ponieważ jedynym atutem gg jest to, że swego czasu byli jedyni, a nikt kto nie miał doświadczenia się nie bawił w inne alternatywy.

obecnie konkurencja jest duża i ponieważ większość moich znajomych używa konnekta (90% - moja zasługa XD ), kadu oraz innych komunikatorów, wszyscy zgodnie dzisiaj założyli konta w jabberze, a za nimi inni
3ci
W nowym poście bo edycja poprzedniego mija już się z celem, to będzie inna wiadomość trochę.
Po pierwsze to nie sam Konnekt jest odpowiedzialny za to, że serwery GG wykrywają go jako nieGG.
Odpowiedzialna za to jest wtyczka GG.
Prawdopodobnie powstanie nowa jej wersja za jakoś czas która będzie sie przedstawiała serwerą jako najnowsze GG.
W tym miejscu niestety jestem już nie na bierzącą wiec nie wiem czy wystarczy drobna zmiana w kodzie wtyczki (to powinno wystarczyć na jakiś czas, ale pewnie nie za długo). Prawdopodobnie będzie potrzeba napisania od nowa całego kodu wtyczki odpowiedzialnego za komunikacje jej z API Konnekta, dodanie funkcji maskujących np.: emulacje nie używanych funkcji GG(GadyRadio, ściaganie reklam i co tam jeszcze niechcianego robi gg-nie mówie, żeby je wyświieltał, tylko, żeby serwer GG myślał, że ma doczynienia z oryginalnym GG). Do tego, prawdopodobnie, nie obędzię się bez zmian w kodzie wtyczkim odpowiedzialnym za obsługę protokołu, ale te powinny być już mniejsze.
Uprzedzam, większość mojej wiadomości oparta jest na moich własnych przypuszczeniach. Nie mam dokładnej wiedzy jak to wszystko jest rozwiązane. Mam tylko podstawową wiedzę na temat protokołu gg itd. W dodatku wiedza ta opiera się na opisie protokołu gg sprzed kilku lat, prawdopodobnie trochę się zmienił.
P.S.
Nie znam jeszcze zbyt dobrze C/C++ ale łącząc pożyteczne z pożytecznym a dotego z przyjemnym:
może mógłbym napisasć coś takiego w wolnej chwili(a to już jest problem wiekszy od braku dobrej znajomości C) jako projekt do szkoły. I tak muszę coś naskrobać w C i tak. 5 do przutulenia za to by była na bank.
stranded
ja nic nie dostałem tongue.gif
Sija
jako, ze obsluga gg w K zalezy od libgadu proponowalbym poczekac na jakies ruchy z ich strony a dopiero potem wprowadzac je we wtyczce gg
Krizz
@stranded, ja tez nie, ale tak czy siak jestem blokowany, popisze sobie z kims jakis czas i dostaje bana na dokladnie 5 minut, nie rozlacza mi gg, po prostu nie moge pisac.. na szczescie mam jabbera, ale ludziom nie wytlumaczysz ze jest cos innego niz komunikator padu-padu, ale ja i tak go nie zainstaluje...
benq
no mi jedynie wyrzuca polaczenie z gg lub piszac konnekt zwraca ze wiadomosc najprawdopodobniej niedostarczona. przy ponownym laczeniu poszczegolne serwery tez wywalaja ale w koncu ktorys zaskakuje
Gienkollo
U Mnie również co chwile rozłącza... strasznie denerwujące to, ja opowiadam się za społeczną akcją edukacyjną "Hop na Jabber'a" smile.gif
D3nY
Jeżeli chodzi o mnie nie mam żadnych większych problemów poza dłuższym łączeniem się z serwerem GG. Normalnie już od kilku godzin mam włączonego K [co jakiś czas z kimś tam pisze] i jakoś nic takiego sie nie pojawiło u mnie.

Co do Jabber`a --> może kiedyś nastanie ta chwila:] Będę czekać..
@ndy
Team Gadu Gadu buduje sobie powolutku grób smile.gif

QUOTE
Z tego co wiem komunkatory wysyłają sawoja nazwe i może na tej zasadzie konta sa blokowane. Dlatego uważam, że jest sposób żeby to obejść(zmiana we wtyczce gg albo nowa wtyka).


Poczytaj specyfikacje libgadu a potem się wypowiadaj.
Gienkollo
Prawda jest taka, że ich protokół jest żaden... Jest po prostu popularny, jutro zakładam swojej kobiecie Jabberowe konto i kończe z tym cyrkiem...
Jakkolwiek jednak przydałoby się naświetlić troche "jedyną słuszną droge" tongue.gif mniej zaawansowanym uzytkownikom, coś w stylu BrowseHappy.pl
dziacial
QUOTE(Gienkollo @ 19.04.2007 - 19:36) *
Jakkolwiek jednak przydałoby się naświetlić troche "jedyną słuszną droge" tongue.gif mniej zaawansowanym uzytkownikom


Oj tak. Bo obecnie w naszym pieknym kraju wsrod wiekszosci internautow panuje opinia ze do rozmow tekstowych jest GG a do glosowych Skajp i na tym sie wiedza konczy. A co gorsza nikt nie chce sie uczyc nowego bo przeciez "sciagasz gadu ze strony i rozmawiasz, po co sobie zycie komplikowac".
ved
GTalk jest chyba idealnym polaczeniem 'przyjmnego z pozytecznym" - latwy, prosty, rozm glosoewe nawet zdaje sie sa, a przy tym jabber pelna geba.

Latwiej byloby namowic kogos na cos takiego, co przy okazji sprawdza poczte, niz pakowac pokemony w jabbera.
jareq
Dziwne specjalnie siedzę dzisiaj prawie cały dzień (tak od ok 11) piszę z różnymi osobami, zmieniam statusy, opisy, resetowałem konnekta, kompa i nic takiego nie dostałem. Wszystko jest w porządku.. (odpukać w niemalowane wink.gif )
SkkF
QUOTE(Gienkollo @ 19.04.2007 - 19:36) *


Jakkolwiek jednak przydałoby się naświetlić troche "jedyną słuszną droge" tongue.gif mniej zaawansowanym uzytkownikom, coś w stylu BrowseHappy.pl


http://promocja.komunikatory.pl/ ?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.