Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: jabber i nie tylko
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
Stron: 1, 2
Aule
Ad26. Nie wime czemu, ale od wersji .106 nie moge wogle transportów znaleźć. Co uważam za zalete, bo nie zaśmiecają mi listy, ale działają. Mam 2 osoby z icq i one mają ikonki z icq, a nie jabber'a. Moze masz ustawione jednakowe ikonki dla wszystkich sieci?
smile.gif u mnie tez dzialaja ikonki jednak nie dla kazdego transporto tak jak napiselm wyzej po pogodzie itp

bakerss

ad17: a tak ma nie być?


kiedy zmieniasz nazwe nucku na liscie kontaktow po nacisnieciu enter otwiera sie okno rozmowy - wydaje mi sie ze tak ma nie byc smile.gif


ad12: wtyczka kStatus

no czesciowo tak czeciowo nie nie ma segregacji i zapisywane jest do histori jako archiwum zwykle najlepiej gdyby byl osobone okno log takie jak od sprawdzania poczty w ktorym byly by wszystkie dane ala AC - odrazu mowie ze nie chodzi o upodobniane kastatus do ac lecz ten pomysl jest dobry smile.gif

ad20: potwierdzam

a to sie najczesniej dzieje jak serwer nie odpowiada lub mamy slabe lacze
bakerss
ad17: sorry nie zrozumiałem Cie wcześniej smile.gif
ad20: mi bardziej odpowiada w archiwum smile.gif było a pliku .txt ale osobne okno odpada [jak dla mnie]
Pozdrawiam biggrin.gif
QUOTE
[jak dla mnie]
i po to wlasnie sa opcje smile.gif
Olórin
QUOTE(MEK)
no czesciowo tak czeciowo nie nie ma segregacji i zapisywane jest do histori jako archiwum zwykle najlepiej gdyby byl osobone okno log takie jak od sprawdzania poczty w ktorym byly by wszystkie dane ala AC - odrazu mowie ze nie chodzi o upodobniane kastatus do ac lecz ten pomysl jest dobry smile.gif

w wątku kstatus dostępny jest alternatywny widok histroi dla statusów, dzięki któremu to wszystko jest bardziej podobne do loga smile.gif
uh Olórinku smile.gif mi to jednak nie przypomina loga smile.gif
logo idzie ciurkiem i ma date UIN itp obok siebi opis i mozliosiac konfiguracji tego oczekuje smile.gif
UNK
MEK jest jak jest wiec powinienes sie cieszyc tongue.gif
gdzes w nastepnych wersjach powinno byc do wyboru czy ma zapisywac do historii czy do pliku, ale nei powstanie nic wiecej do pliku (jakis program ktory bedzie to odczytywal tongue.gif), moze i jeszcze pwrowadze pare opcji do tej wtyczki, ale musisz zrozumiec ze ja sie jeszcze ucze ;P

ad.22 to po co masz wlaczone np 50 linijek w kNotify, uwsta sobie 10 czy 5 bo wiecej do zycia nei potrzebne i bedziesz mial rpoblem z glowy, nie obciaza tak bardzo procka, ale potwierdzam opcja cos nie bardzi dziala
Olórin
popracuje jeszcze nad tym stylem do histori, bo ten był skopiowany od rozmów (z moją modyfikacją ;p)
QUOTE
ale musisz zrozumiec ze ja sie jeszcze ucze ;P
wiem podziwiam i gratuluje smile.gif

UKN jesli uzywasz emNotifier to wiesz jak wyglada okno napewno takie mozesz w przyszlosci zrobic smile.gif

QUOTE
ad.22 to po co masz wlaczone np 50 linijek w kNotify, uwsta sobie 10 czy 5 bo wiecej do zycia nei potrzebne i bedziesz mial rpoblem z glowy, nie obciaza tak bardzo procka, ale potwierdzam opcja cos nie bardzi dziala
jesli tak zrobie to po sekundzie znowu pojawi sie przy starcie kolejny opois z limitem np do 5 tak czy siak bedzie taka siekanka

QUOTE
popracuje jeszcze nad tym stylem do histori, bo ten był skopiowany od rozmów (z moją modyfikacją ;p)
chyba jednak nie mam tego wskaz post gdzie o tej modyfiacji pisales bo chyba przeoczylem
UNK
nie uzywam emNotifier bo korzystam z programu ktroy sprawdza mi poczte siedzi w trayu i nie przeszkadza w uzytkowaniu wiec nie potrzebuje zdanych dodatkow
nie wiem czy dobrze sie wyrazilem chodzilo mi oto zebys w przyszlosci zrobil takie okno i w nim logi po odpowiednim zrobieniu tego powino ladnie to wygladac smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.