Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Autoukrywanie głównego okna
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
Konrado
Zapewne cześć z nas (a na pewno ja) przydałaby się funcja umozliwijająca autoukrywanie gł. okna przylegającego to krawędzi ekranu, na zasadzie toolbara windy, albo objectdock'a. Co o tym sądzicię, może to jakiś pomysł dla Twórców 0.7 smile.gif Czekam na odpowiedzi.
ved
Chodzi o costakiego: (sory za jakosc, roione na szybko;)


Po najechaniu myszka -->>







Lista wysuwana jak objectdock np z nazwami grup na wierzchu...
mozliwe to w ogole?
Bandit
Ved to jest mock-up czy nie-konnekt o.O~!?
GuZiK
a ramka.dll czasem nie oferuje czegoś takiego?tongue.gif a przynajmniej podobnego
Konrado
Ramka, jak nazwa wskazuje chowa ramke tongue.gif i tylko to biggrin.gif
ved
ramka.dll sie p**i.

Watch your language!
GuZiK
Hmm, rzeczywiście w niej nei ma, albo mi się to sniło albo naprawdę jakas wtyczka ucina liste kontaktów na wysokosc i szerokosc do ustalonych pixeli, i rozszerza sie jak najedziemy na nie [ wtym wypadku na krawedz ekranu do którego przylega] ;>
Konrado
ZNalazłem bardzo stary temat na forum dotyczący tego zagadnienia:

http://www.konnekt.info/forum/lofiversion/t1854.html

Chciałem się dowiedzieć czy ktoś coś pamieta z tych czasów tongue.gif Wiem, że teraz troche inaczej wygląda okienko pokazane tam na sreenie, ale może ktoś wie jak to ustawić smile.gif

Edit: udało mi się to ustawić biggrin.gif

W usatwieniach wybieramy:

Interface - tam "automatyczne ukrywanie okna - wartość 10"


Dokowanie- Dokowanie właczone [x], Pływające nad pulpitem [x], Odstęp od brzegu wartość 5, Po jakim czasie ma pojawiać się okno wartość 20, Przyciągaj do brzegu ekranu [x]
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.