Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Farmazony o Gadu-Gadu... LOL
Konnekt | Forum > Offtopic > Hydepark
Stron: 1, 2
Olórin
QUOTE
Pojawił się kolejny rodzaj reklamy w komunikatorze Gadu-Gadu - Interstitial z Banerem. Jest to reklama pełnoekranowa. Może trwać maksymalnie 10 s., a waga pliku nie powinna przekraczać 30 KB. Forma sprzedawana na liczbę odsłon, jednostką rozliczeniową jest 1000 odsłon.
Cena 40 000 PLN


co o tym sądzicie? bo mi juz słów brakuje.....
Sahasrara
E, jak to pełnoekranowa? Nie potrafię sobie tego wyobrazić.
lhs
Mało widziałeś!! :mrgreen:
Sahasrara
O rany, przed chwilą specjalnie zainstalowałem toto... Nie widziałem co prawda tej reklamy, ale cała reszta... O Boże. Mam tylko jedno do powiedzenia użytkownikom oryginalnego klienta:

HAHAHAHAHAHAHHAHAHAAAA!!!
[Lu]Q.Z
no to reklama pelnokranowa, to poprostu uruchamia sie flashowa animacja na fullscreena... jak bedziesz mial szczescie to zobaczysz (ja mialem tongue.gif)
lucas_mcs
nie wierze poprostu noo komment.. teraz juz wiem dlaczego moj kumpel dopiero dzis zrobil przesiadke na konnekta mimo ze go tak dlugo namawialem.. lool
Olórin
Ciekawy news pojawił się na alternatywa.info
QUOTE
Od pewnego czasu ukazują się coraz to bardziej zaskakujące informacje odn. komunikatora Gadu-Gadu. Otóż niedawno okazało się, iż największy polski portal ogólnotematyczny- Onet.pl prowadzi rozmowy z twórcą Gadu-Gadu w sprawie przejęcia tegoż programu.
Obecny komunikator portalu Onet.pl - OK - OnetKomunikator cieszy się właściwie zerową popularnością, dlatego też portal, w dobie sukcesów komunikatora swojego największego konkurenta - Wirtualnej Polski i jej komunikatora - WPK, który zajął pierwsze miejsce w teście najbardziej poczytnego pisma traktującego o technologiach komputerowych- Komputer Świata, szuka jakiegoś komunikatora, który pozwoliłby nieco mocniej zaistnieć Onetowi w tejże branży.
Jeśli udałoby się przejąć Gadu-Gadu, to obecny \"układ sił\" byłby następujący:
Wirtualna Polska - WPK
Onet - Gadu-Gadu
o2.pl - Tlen.pl
Taka sytuacja zostawiałaby trzeci polski portal- Interię w niezbyt korzystnej sytuacji, z której jedynym wyjściem byłoby posiadanie własnego, dobrego komunikatora. Narazie nie posiadamy zbyt wiele informacji na temat \"transakcji\" twórcy GG z Onetem, jednakże jesteśmy pewni, iż taka zmiana pociągnie za sobą całą lawinę zdarzeń. W końcu nie codzień zmienia się całkowicie układ sił największych portali w branży IM.
Czekamy na dalszy rozwój tej bardzo interesującej sytuacji...

Jeżeli onet wykupi gg to będzie się działo smile.gif

http://www.idg.pl/news/68643.html
case
a moze zainteresowaliby sie Konnektem i hao zaczalby sie utrzymywac z pisania K .. :twisted:

.. by sie dzialo :shock: 8) :wink:
piotr.ek
...i banner-killery do Konnekta powstawalyby szybciej, niz grzyby po deszczu rosna :twisted:
.nomis
No... W końcu OnetKonekt już jest. Czemu nie miałby być Onet Konnekt? smile.gif Tylko ciekawe, czy w Onecie wiedzą, że istnieje coś tkaiego, jak Konnekt wink.gif
jareq
QUOTE(.nomis)
[...]Tylko ciekawe, czy w Onecie wiedzą, że istnieje coś tkaiego, jak Konnekt wink.gif

To już powinno leżeć w intencji szefostwa Konnekta 8)
hao - skontaktuj sie z onetem i przedstaw propozycje.... wink.gif
Może akurat biggrin.gif
QUOTE(piotr.ek)
...i banner-killery do Konnekta powstawalyby szybciej, niz grzyby po deszczu rosna :twisted:

A co w tym złego z reklam mozna sie dowiedziec o rożnych ciekawych rzeczach..... heh a jesli by ktoś ich nie chcial - to napewno bylo by cos takiego jak banner-killer właśnie wink.gif
Ale za to konnekt rozwijał by się o wiele szybciej - wkońcu coś za coś....
undying
:shock: o czym wy wogole myslicie :shock:
.nomis
O rozwoju i przyszłości naszego ukochanego komunikatora tongue.gif
kox
O rozwoju ukierunkowanym w stronę czerpania z tego zysków.. kupa bannerów, maili z reklamami, może jeszcze abonament płatny sms-em.. welcome to the real world :twisted:
.nomis
Nie bądź takim pesymistą! smile.gif A do czgo służy BannerKiller! Poza tym pomyśl jakiego kopa dostałby Konnekt, kiedy przejąłby go Onet. Masakra
Aule
Ja raczej bym uzył słowa "dofinansował". laugh.gif
arkadyjczyk
Wcale nie jest pewne, że dostałby kopa. Jakoś OnetKomunikator wszedł na rynek dawno i nie dostał kopa, tylko stanął na wersji z 2002 roku. Dawno można było oprzeć go na jabberze i rozwijać, bo raczej środków im nie brakowało.
jareq
No ale jeśli teraz mają kupe kasy (napewno wiecej niż kiedyś) to zapewne leprzym rozwiazaniem jest kupic cos co jest juz dobrze znane i to uleprzać, niż meczyc sie z czymś co jest praktycznie nieznane i wydawac kupe kasy na zaraklamowanie aby przyciągnąć do siebie nowych użytkowników (co jest wątpliwe)...
A że Konnekt jest uniwersalnym komunikatorem to jak by go dobrze wypromować, zareklamować napewno byłby bardziej pożadany niż orginalne programy różnych sieci gdyż Konnekt może obsługiwać je wszystkie naraz....

Pozatym nie jest również wykluczone aby Konnekt nie mógł posiadać WŁASNEJ sieci...
lhs
QUOTE(jareq)
Pozatym nie jest również wykluczone aby Konnekt nie mógł posiadać WŁASNEJ sieci...

A po jakie, za przeproszeniem, licho??
jareq
No właśnie nie wiem :roll: ale chodzi mi poprostu o to ze nie jest to nie możliwe (jeśli np. onet uparł by sie na to aby mieć własną sieć [mówię chyba o czymś co nie jest raczej realne ale.. wink.gif]) heh...
lhs - nie odbieraj mi marzeń* wkońcu to Hyde park biggrin.gif

*) marzeniem jest to że onet mógł by się "zająć" Konnektem a nie to by posiadał własna śieć 8)
arkadyjczyk
Już lepiej zrobiliby, gdyby uruchomili serwer jabbera z prawdziwego zdarzenia, a jak mają full kasy to może będzie działał lepiej niż chrome.
Olórin
QUOTE(arkadyjczyk)
Już lepiej zrobiliby, gdyby uruchomili serwer jabbera z prawdziwego zdarzenia, a jak mają full kasy to może będzie działał lepiej niż chrome.

dokladnie, serwer z ktorym mozna np. laczyc sie tylko przez k czy tez extra ficzery dla K :]
dulek000
QUOTE
dokladnie, serwer z ktorym mozna np. laczyc sie tylko przez k czy tez extra ficzery dla K :]


Jak miło pomarzyć...
riĐĐle
QUOTE(UNK)
spamowi (bo tak chyba sie nazywa taka reklama :P)


dokładnie, to SPIM.

QUOTE(Word Spy)
spim n. Unsolicited commercial messages sent via an instant messaging system. Also: spIM.
—spimming pp.
—spimmer n.
—antispim adj.


;>
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.