Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Farmazony o Gadu-Gadu... LOL
Konnekt | Forum > Offtopic > Hydepark
Stron: 1, 2
undying
Dzis po przebudzeniu odpalam Konnekta a tu od kilku osob otrzymuje taka wiadomosc :

QUOTE
Uwaga, prześlij tą wiadomość do wszystkich ze swojego GG!
Producent GG zamierza wprowadzić opłaty za korzystanie z programu Firma 
SMS Express uznała, że aby uporać się z ciągłymi kłopotami z łączeniem 
się z serwerem musi zainwestować w nowe łącza i serwery. Dodatkowo 
producent GG uznał, że większość użytkowników zaprzestaje korzystania z 
GG na korzyść innych komunikatorów. W tej chwili są przeprowadzane 
badania i wykonywane są statystyki ilości przesłanych wiadomości przez 
Twoje GG. Jeżeli wyślesz tą wiadomość do minimum 10 osób (im więcej tym 
lepiej) Dostaniesz darmowe GG
TO NIE JEST ŻART'


laugh.gif laugh.gif laugh.gif

Czuja chyba ze konkurencja jest 666x lepsza niz oni sami i sieja takie farmazony hehehehe... ale kogo to obchodzi... ? laugh.gif laugh.gif
foxtwo
kolejny (jakze smieshny i interesujacy laugh.gif ) lancushek... 8)
Olórin
właśnie dostałem ten łańcuszek smile.gif jacy ci ludzie są łatwowierni i wogóle
burcu
Po jaką cholerę ludzie takie rzeczy wymyślają i przesyłają dalej :x Bawi ich to czy jak?
piotr.ek
Lancuszek o podobnej tresci trafil do mnie lekko liczac juz jakies 2 lata temu tongue.gif Tym razem jeszcze nie doszedl, ale... licze na znajomych biggrin.gif biggrin.gif
UNK
ja juz dostalem ten (podobny) lancuszek, a jak powiedzialem ze gg to zalosny program w zwrocie dostalem ze to wcale nie jest zalosny program <rotfl>
piotr.ek
QUOTE(UNK)
ja juz dostalem ten (podobny) lancuszek, a jak powiedzialem ze gg to zalosny program w zwrocie dostalem ze to wcale nie jest zalosny program <rotfl>

Zdecydowana wiekszosc (l)userow nie wie, ze moze uzywac innego klienta, niz standardowy i utozsamia siec z tym podstawowym programikiem tongue.gif My piszemy 'program', a oni rozumieja przez to wszystko, bo przeciez bez standardowego klienta GG sieci byc nie moze, hehe... Z tego, co widze, to naprawde niewielu uzytkownikow ma wystarczajaco checi i samozaparcia, zeby przestawic sie na cos innego. (troche OT, sorry)
Olórin
QUOTE(piotr.ek)
Zdecydowana wiekszosc (l)userow nie wie, ze moze uzywac innego klienta, niz standardowy i utozsamia siec z tym podstawowym programikiem tongue.gif My piszemy 'program', a oni rozumieja przez to wszystko, bo przeciez bez standardowego klienta GG sieci byc nie moze, hehe... Z tego, co widze, to naprawde niewielu uzytkownikow ma wystarczajaco checi i samozaparcia, zeby przestawic sie na cos innego. (troche OT, sorry)


Ba, nie mają tyle chęci żeby spróbować coś innego zainstalować.... jeszcze cos tam ze Skype próbują bo można gadać przez mikrofon zza nata smile.gif
piotr.ek
Ha! Doszlo wreszcie i do mnie, sztuk 1 smile.gif Uwielbiam lancuszki... tongue.gif
werw0e
to też się pochwalę;]
doszło kilka dni temu a dzisiaj po raz drugi od tej samej osoby biggrin.gif
ale to był błąd serwera naszego kochanego gg
Olórin
ja tez dostalem od serwera wiadomosc którą przeczytalem dawno...czyzby wszystkie rozmowy byly trzymane na serwerze? jakas inwigilacja?

ps. 1 gosc dostal dzis za ten lancuszek bana LOL
piotr.ek
QUOTE(Olórin)
ja tez dostalem od serwera wiadomosc którą przeczytalem dawno...czyzby wszystkie rozmowy byly trzymane na serwerze? jakas inwigilacja?

To tak samo, jak z sms'ami pewnie... sad.gif

QUOTE
ps. 1 gosc dostal dzis za ten lancuszek bana LOL

Mozna dostac bana na GG? Czy leci z nami op/moderator? wink.gif
case
QUOTE(piotr.ek)
QUOTE(Olórin)
ps. 1 gosc dostal dzis za ten lancuszek bana LOL

Mozna dostac bana na GG? Czy leci z nami op/moderator? wink.gif

...ignora 8) [ban ladniej brzmi :wink:]
Flind
Mam cos podobnego. Własnie dostalem taki oto łańcuszek
QUOTE
Przepraszamy za klopoty z dostepem do serwerow GG w dniach 10-11 stycznia 2004, ktore moga nastapic ze wzgledu na prace przy wprowadzeniu nowego systemu taryfikacji. Od poniedzialku (12.01) serwery GG beda juz calkowicie stabilne. Od poniedzialku uruchomienie dostepu na kolejne 30 dni nastapi 15 sekund po wyslaniu SMSa o tresci:\"twoj_numer_GG\" na numer 7955 za 9,88 + VAT
Producent GG zamierza wprowadzić opłaty za korzystanie z programu Firma 
SMS Express uznała, że aby uporać się z ciągłymi kłopotami z łączeniem 
się z serwerem musi zainwestować w nowe łącza i serwery. Dodatkowo 
producent GG uznał, że większość użytkowników zaprzestaje korzystania z 
GG na korzyść innych komunikatorów. W tej chwili są przeprowadzane 
badania i wykonywane są statystyki ilości przesłanych wiadomości przez 
Twoje GG. Jeżeli wyślesz tą wiadomość do minimum 10 osób (im więcej tym 
lepiej) Dostaniesz darmowe GG
TO NIE JEST ŻART
niki
tez dostalem taki lancuszek - widac nudzi sie ludziom jak gg pada biggrin.gif
case
QUOTE(Flind)
Mam cos podobnego. Własnie dostalem taki oto łańcuszek
QUOTE
Przepraszamy za klopoty z dostepem do serwerow GG w dniach 10-11 stycznia 2004, ktore moga nastapic ze wzgledu na prace przy wprowadzeniu nowego systemu taryfikacji. Od poniedzialku (12.01) serwery GG beda juz calkowicie stabilne. Od poniedzialku uruchomienie dostepu na kolejne 30 dni nastapi 15 sekund po wyslaniu SMSa o tresci:\"twoj_numer_GG\" na numer 7955 za 9,88 + VAT
Producent GG zamierza wprowadzić opłaty za korzystanie z programu Firma 
SMS Express uznała, że aby uporać się z ciągłymi kłopotami z łączeniem 
się z serwerem musi zainwestować w nowe łącza i serwery. Dodatkowo 
producent GG uznał, że większość użytkowników zaprzestaje korzystania z 
GG na korzyść innych komunikatorów. W tej chwili są przeprowadzane 
badania i wykonywane są statystyki ilości przesłanych wiadomości przez 
Twoje GG. Jeżeli wyślesz tą wiadomość do minimum 10 osób (im więcej tym 
lepiej) Dostaniesz darmowe GG
TO NIE JEST ŻART

ja szczerze wierze, ze to jest prawda i ze ludzie nie wysla tych sms'ow, a wejda na beta.jabberpl.org albo www.konnekt.info :twisted: heh
Flind
te ktos kto to wymyślił i dał numer z którego dochód bedzie szedł na jego konto to może troche na takim łancuszku zarobić. Ja dostałem tą wiadomośc dziś ze dwadzieścia razy o ile nie wiecej i napewno znalazło się kilka mnie zoriętowanych ludzi ktorzy wysłali takiego o to smsa za 9+VAT:)
misiu98
Zastanawiam się tylko, ile pieniędzy wpłynęło na konto właściciela tego numeru smile.gif Ludzie są na tyle łatwowierni, że na pewno ktoś już wysłał sms-a.
/me łapie się za głową i kręci nią z politowaniem...
misiu98
Flind: coś mi się wydaje, że wcisnęliśmy guzik "Wyślij" w tym samym momencie biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
pienio
QUOTE(piotr.ek)
Zdecydowana wiekszosc (l)userow nie wie, ze moze uzywac innego klienta, niz standardowy i utozsamia siec z tym podstawowym programikiem tongue.gif My piszemy 'program', a oni rozumieja przez to wszystko, bo przeciez bez standardowego klienta GG sieci byc nie moze, hehe... Z tego, co widze, to naprawde niewielu uzytkownikow ma wystarczajaco checi i samozaparcia, zeby przestawic sie na cos innego. (troche OT, sorry)

mysle ze tu nie chodzi o brak checi, lecz o to ze wiekszosc uzytkownikow chce po prostu miec kontakt.
nie obchodzi ich konfiguracja, sposob dzialania, a jedynie sam skutek - dogadanie sie ze znajomymi.
wiekszosc konnektowcow zapewnie lubi pogrzebac sobie tu i tam i kochaja mase opcji, ale to na pewno nie jest wiekszosc.
jednak drobnym wysilkiem, drobnymi kroczkami choc troche na sile mozna coponiektorych smile.gif przestawic na "wlasciwe tory"...
tak, tak, te jedyne sluszne smile.gif
Sahasrara
Powstaje też pytanie dla kogo robiony jest Konnekt... Obserwując poczynania Staminy wygląda na to że docelową grupą jest.. prawie każdy. smile.gif To coś jak z Windowsem xp, z jednej strony mamy np. administrowanie kontami użytkowników/usługami które daje wiele możliwości, z drugiej przyjemny dla oka wygląd i wyskakujące ochoczo tooltipy. W ikspeku wspaniale to współgra, ale czy dałoby się to uciągnąć w Konnekcie? I czy hao tego chce?
pienio
heh, mysle ze jest mozliwa tak szeroka... grupa docelowa.
w koncu konnekt moze byc domyslnie calkiem dobrze skonfigurowany i miec ukryte zaawansowane opcje, do tego miec jakies glupie wizardy itp.
a czym dluzej ktos bedzie sobie siedzial w konnekcie, tym bardziej bedzie sie w niego zaglebial i tym bardziej bedzie go do siebie przystosowywal (i rownoczesnie uzaleznial!biggrin.gif).
tak wiec jak dla mnie sila konnekta jest mnogosc opcji, dla poczatkujacych powinna byc latwosc korzystania. mysle ze te dwie opcje nie wykluczaja sie nawzajem.
Olórin
http://sms.pl/katalog-624.html hehehehhe......
foxtwo
QUOTE(Olórin)
http://sms.pl/katalog-624.html hehehehhe......

Najlepshy jest ten "I [love] G-G" jush sciagam... laugh.gif
Olórin
nie no gg mnie teraz wku%#$%#$% gadam z gosciem i cos o jabberze i tlenie i pojawia się super komunikat "Wiadomość "tlen podłączyłby się do jabber" prawdopodobnie nie została dostarczona." rozdzielilem literki spacjami w tlen i jabber i nie przechodziło....pomogło dopiero o2 zamiast tlen......wrrrr...... :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Sahasrara
Jakiś spam filter, będziecie musieli się obaj dodać do kontaktów. Inna sprawa że to ciekawe słowa kluczowe jak na spam...
Aule
Napewno nie doszły? Bo komunikat z tego co wiem nie zawsze oznacza to, że nie doszło. Już nie raz gadałem i był komunikat, ale pomimo to ktos odpowiadał.
Olórin
ale to było napewno, bo gość nie jażył o co chodzi!!!! to działanie monopolowe i z tego co wiem to problem występuje pomiedzy niektórymi serwerami gg, słyszałem o tym gdzies chyba w artykule na 7thguard, albo w komentarzach do niego

ps. gosc mial mnie na liscie
Sahasrara
Czego on używa do gg i na jakim serwerze siedziałeś?
Olórin
używa gg, a serwera to juz zapóźno ;p po 10 h pracy kompa[i k] był restart
dopalacz
Te wszystki cholerne łancuski to jest jeden wilki syf jaki jest nazywany spamem Gadulca ... ja blokuje czesto ludzi który te góna wysyłają :!: :!: :!: :arrow:
piotr.ek
QUOTE(dopalacz)
Te wszystki cholerne łancuski to jest jeden wilki syf jaki jest nazywany spamem Gadulca ... ja blokuje czesto ludzi który te góna wysyłają :!:  :!:  :!:  :arrow:

A poza tym...?
Sija
QUOTE(dopalacz)
Te wszystki cholerne łancuski to jest jeden wilki syf jaki jest nazywany spamem Gadulca ... ja blokuje czesto ludzi który te góna wysyłają :!:  :!:  :!:  :arrow:


bardzo budujaca opinia...
[Lu]Q.Z
pozwole sobie dodac... po tym poscie kolegi czuje sie "refreshed"... ludzie ile mozna pisac bezmyslnych postow... a pozatym, koledzy, nie wiedzieliscie ze to sie nazywa, jak to okreslaja fachowcy :
QUOTE
spamem Gadulca
?? =)
dopalacz
spamem Gadulca smile.gif ja sobie zartuje a wy tu na serio ... ale jak sapam to spam smile.gif tepić trzeba :twisted:
piotr.ek
QUOTE(dopalacz)
spamem Gadulca smile.gif ja sobie zartuje a wy tu na serio ... ale jak sapam to spam smile.gif tepić trzeba :twisted:

Chodzi ci o cos konkretnego, czy tak tylko sobie piszesz, co ci sie pomyslec uda?
dopalacz
QUOTE(piotr.ek)
QUOTE(dopalacz)
spamem Gadulca smile.gif ja sobie zartuje a wy tu na serio ... ale jak sapam to spam smile.gif tepić trzeba :twisted:

Chodzi ci o cos konkretnego, czy tak tylko sobie piszesz, co ci sie pomyslec uda?



"... co ci sie pomyslec uda?" co to za sformułowanie ? to nie po "polackiemu" :twisted:
Hayden
QUOTE(dopalacz)
QUOTE(piotr.ek)
QUOTE(dopalacz)
spamem Gadulca smile.gif ja sobie zartuje a wy tu na serio ... ale jak sapam to spam smile.gif tepić trzeba :twisted:

Chodzi ci o cos konkretnego, czy tak tylko sobie piszesz, co ci sie pomyslec uda?



"... co ci sie pomyslec uda?" co to za sformułowanie ? to nie po polaskiemu :twisted:


ej dopalacz, na 10 stronie forum "Propozycje" masz fajne tematy, napewno cos odkopiesz i wyczochrasz kilka postów :twisted:

a tak na serio to cos było "nie tak" z tym forum, czułem to od początku, teraz juz wiem, nie bylo nabijaczy, czy tam dopalaczy tongue.gif
dopalacz
masz mi zamiar wypominac posty ? jak tak to wejdz na GG pogadamy a na cokolwiek innego ... mozemy gadac na komenty u mnie na stronce ... i moze sam poszukac innych tematów na których ... moze miałbys coś do napisania na odpowiednim poziomie :twisted:
case
QUOTE(dopalacz)
spamem Gadulca smile.gif ja sobie zartuje a wy tu na serio ... ale jak sapam to spam smile.gif tepić trzeba :twisted:

jesli o spamie mowa, to Twoje wypowiedzi duzo nie mijaja sie z tym okresleniem ... :roll:
lhs
QUOTE(Hayden)
a tak na serio to cos było \"nie tak\" z tym forum, czułem to od początku, teraz juz wiem, nie bylo nabijaczy, czy tam dopalaczy

Tak to jest, jak się "Zaawansowanego" dostaje za ilość postów...
dopalacz
QUOTE(case)
QUOTE(dopalacz)
spamem Gadulca smile.gif ja sobie zartuje a wy tu na serio ... ale jak sapam to spam smile.gif tepić trzeba :twisted:

jesli o spamie mowa, to Twoje wypowiedzi duzo nie mijaja sie z tym okresleniem ... :roll:


Racja !! w takim razie tym bardziej zapraszam gdzie inndziej ... np do mnie na stronke nie mma nic przeciwko spamowi u mnie :twisted:
pienio
widzę że dopalacz jest całkiem wygadany.
może to i dobrze... tylko szkoda, że tak średnio produktywnie.
no ale nie narzekajmy, tylko kochajmy konnekta!
bo jest przecież za co. biggrin.gif
Sija
QUOTE(dopalacz)
QUOTE(case)
QUOTE(dopalacz)
spamem Gadulca smile.gif ja sobie zartuje a wy tu na serio ... ale jak sapam to spam smile.gif tepić trzeba :twisted:

jesli o spamie mowa, to Twoje wypowiedzi duzo nie mijaja sie z tym okresleniem ... :roll:


Racja !! w takim razie tym bardziej zapraszam gdzie inndziej ... np do mnie na stronke nie mma nic przeciwko spamowi u mnie :twisted:


Z tego typu dziecinada mam problemy na blogasie ["Jak dodac notke???? pomocy!!", "Nie umiem sie zalogowac, ratunku!!!", "Nie moge dodac dollsow na mojego bloga, blagam pomozcie!!"]
Takich ludzi trzeba banowac [chocby za pseudo-reklamowe swojego zalosnego bloga...]
MiLKA
QUOTE(Sija)
Takich ludzi trzeba banowac [chocby za pseudo-reklamowe swojego zalosnego bloga...]

Brutusie, i ty przeciwko mnie?!? ;p
Tak na serio, to rozmowa w tym watku nie idzie zbytnio nikomu z sensem, jakos nawet nie ma sensu czytac tego, wiec panowie troche rozumu nabrac (a jak nie, to troche powietrza przed napisaniem, moze sie odechce) i zrobic EOT (jednym a nie pietnastoma postami)

EOT ;]
[Lu]Q.Z
hehe, tak juz poza tematem, to przypomnialo mi sie, jak na jakimstam forum, tworzylo sie tematy 4spammers, czy inne, gdzie kazda osoba pisala sobie cokolwiek, tylko po to zeby posty nabijac :Phehe a jaka frajda byla gdy sie "status" zmienial... hehe...
i tym postem pragne ojsc w slady MiLKA i zaznaczyc swoj EOT =) (tak przynajmniej mi sie wydaje tongue.gif)
Olórin
http://wiadomosc.info/?s=&mod=arts&rid=1502&code=rid
LOL, proponuje do kazdej wiadomosci doklejac losową reklamę biggrin.gif
[Lu]Q.Z
wydaje mi sie iz gadu ma tez odkrywcza full screen reklame - Poltergeist (tak przynajmniej mialem po zainstalowaniu GG na informatyce, moze bylo to spowodowane czym innym)

ale co tam pozostalo im zawsze jeszcze doklejac reklamy do :
- kazdej wiadomosci (jak to Olórin wymyslil tongue.gif)
- pierwsze 35 znakow ze statusu kazdej osoby zarezerwowane na reklame..
- te słoneczka? po co to komu, w koncu to az ok. 16x16 pix powierzchni reklamowej!
- a w tle listy kontaktow? no, nie wierze ze o tym jeszcze nie pomysleli...

... pomyslow takich mozna mnozyc... az nie moge sie doczekac az dojdzie do tego ze 10% uzytkownikow sieci GG bedzie korzystalo z oficjalnego Klienta tongue.gif tongue.gif tongue.gif
froger_mcs
QUOTE(MiLKA)
(...) Tak na serio, to rozmowa w tym watku nie idzie zbytnio nikomu z sensem, jakos nawet nie ma sensu czytac tego, wiec panowie troche rozumu nabrac (a jak nie, to troche powietrza przed napisaniem, moze sie odechce) i zrobic EOT (jednym a nie pietnastoma postami)

EOT ;]

A więc nadajmy temu watkowi choć trochę sensu :wink: ponieważ mam ciekawą propozycję :wink: zróbmy konnektowi taką "małą" :twisted: reklamę i wyślijmy w świat gg jakiś łańcuszek w którym coś o nim napiszecie. Jeśli nie macie nic przeciwko ;p to piszcie tu swoje propozycje na taki lancuch biggrin.gif
UNK
hmmm o ile wiem konnekt jest jak najbardziej przeciwko lancuszkom a tym bardziej spamowi (bo tak chyba sie nazywa taka reklama tongue.gif)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.