Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Tlen in Konnekt (Tlen w konnekcie)
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
Stron: 1, 2
arkadyjczyk
Jak zablokuje to przejdziesz na Jabbera i namówisz znajomych i wtedy 3 mln użytkowników będą mieć Jabbera. GG stanie się malutką siecią bez przyszłości.
Flind
QUOTE
A tak że pozwlole sobie zapytać, to czy nie lepiej było by zrobić i rozwijać wtyczke Tlena (badz Tlenu, bo nie wiem jak jest poprawnie), niż tego Jabbera. Szczerze mówiac nie znam nikogo kto by miał Jabbera a Tlen niektórzy mają, Ja wiem ze Hao ma bardzooo dużo roboty ale obiecał



mi sie wydaje ze hao zaczol stworzył wtyczke do obsługi jabbera a nie tlena gdzy to pierwsze to potezna siec majaca miliony uzytkownikow i dajaca ogrmne mozliwosci, ktora w posce zdobywa coraz wiekszom popularnosc i bedaca przyszloscia IM. Za to tlen to kolejny polski wynalazek tak jak GG, ktory za wiele soba nie reprezetuje i mysle ze w niedalekiej przyszlosci zostanie zdominowany przez Jabbera.
case
QUOTE(Flind)
Za to tlen to kolejny polski wynalazek tak jak GG, ktory za wiele soba nie reprezetuje i mysle ze w niedalekiej przyszlosci zostanie zdominowany przez Jabbera.

przeciez Tlen to Jabber, ten sam protokol [tylko zmodyfikowany] z zamknietym dostepem do innych serwerow, a problem z implementacja Tlenu w K, jak hao powiedzial, lezy glownie po stronie prawnej...
Flind
ale juz tworzy osobny twor
piotr.ek
QUOTE(arkadyjczyk)
Jak zablokuje to przejdziesz na Jabbera i namówisz znajomych i wtedy 3 mln użytkowników będą mieć Jabbera. GG stanie się malutką siecią bez przyszłości.

Jak zablokuje, to nie bedzie kogo namawiac, bo prawie kazdy ma juz sprawdzone i dzialajace konto tlenowe. Nikomu nie bedzie sie chcialo bawic w zmuszanie sie do jabbera...
arkadyjczyk
QUOTE(case)
przeciez Tlen to Jabber
biggrin.gif tak czy inaczej
piotr.ek
QUOTE(arkadyjczyk)
biggrin.gif tak czy inaczej

Czyli lizemy lizaka przez papierek, a to zadne pocieszenie... :roll:
przecinek
dwuTlenek - no w końcu się doczekaliśmy biggrin.gif:D:D
co prawda co chwilę się wysypuje, ale i tak jest ql biggrin.gif:D:D
lucas_mcs
mi tam sie nic nie wysypuje smile.gif hao - jesteś bogiem biggrin.gif
case
woooooooooooooooooooow :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: biggrin.gif
alberht
jest forum @dev @kbot @jabber - czekamy na @dwutleneK biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.