Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: DTable Editor
Konnekt | Forum > Dodatki > Wtyczki
Stron: 1, 2
konrad
no to fajnie bedzie potestowac taka zabaweczke, ale kiedy ?
a czy doklejanie rozmow po padzie k, bedzie opatrzone opcja np. do 10 min, 1h, 1 dzien ? czy tylko glosne 10 min ? smile.gif
bakerss
Mam pytanie... czy wyjdzie kiedy kolwiek ten programik na światło dzienne?
nix
kiedykolwiek wyjdzie :twisted:

a dokladniej to blizej nieokreslona przyszlosc wink.gif
bakerss
Za rano na moją ortografie.... :|

Bo wielu ludzi chciałoby ten program żeby przejść z GyGy etc etc
n o o k i e
Witam.

No ja właśnie należę do grona osób które nie przechodzą na Konnekta ze względu na archiwum gg. Jest mi ono potrzebne więc siedzę na K tylko w nocy (jak np. teraz) itp.

Czekam więc z niecierpliwością na koniec Twego dzieła !!! smile.gif Powodzenia!
Lukas77
a projekt jeszcze żyje??
alberht
mam nadzieje, że tak, bo sam mam kilka archiwów /konnekta i gg/, które powinny być w jednym... ale od 2.5 miesiaca rozmowy na ten temat ucichły ;/
dulek000
No nix dalej, chętnie bym sobie zimportował archiwum z gg...a ile ludzi można by było przeciągnąć na "jasną stronę mocy"!
dokladnie dulek masz racje wielu wielu moich znajomych nie chce stracic archiwum...

btw. dulek nice avatar : my czterej pancerni...http://www.dzazz.dolsat.pl/EDMUND%20FETTIN...%20I%20PIES.mp3[/list]
Drax
Jak przebiegają prace nad tym projektem?
Musze powiedzieć że bardzo mi się spodobał.
dulek000
QUOTE(Drax)
Jak przebiegają prace nad tym projektem?
Musze powiedzieć że bardzo mi się spodobał.


Tak niestety bywa z projektami nix'a...Z wątku wynika, że jest jakaś beta-nix wrzuć ją i wszyscy będą zadowoleni smile.gif
skolima
nix -> jeśli jeszcze tutaj zajrzysz, zacząłem tworzyć progs do importu archiwum gg ( i doeclowo tlena) do Konnekta. Na razie piszę to jako wtyczkę, ale jeśli dałbyś jakieś hinty odnośnie dostępu do plików konekta... Bo trochę chora wydaje mi się idea wtyczki jednorazowego użytku. Jeśli możesz i chcesz udostępnić część kodu/APi, to proszę daj mi znać.
lhs
Trzymam kciuki!! Na dTable Editor czekamy już prawie rok. Ktoś kiedyś podobno nawet jakąś betę widział - i na tym się skończyło.
Lesiuk
i powstanie to kiedys ?

bo coś nadciągnąć nie może ^^
Lwiczek
tak samo jak wersja 0.7 i nowe kIEview ]:->
Aule
Minęły juz ponad dwa lata i nic sie nie pokazało. Zamykam temat, jeżeli nix kiedyś do nas wróci to sobie odemknie wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.