Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: DTable Editor
Konnekt | Forum > Dodatki > Wtyczki
Stron: 1, 2
nix
nadciaga nowy produkt... :twisted:


szczegóły wkrótce! :twisted:
Sahasrara
Oho, jaka mroczna nazwa, aż ciary chodzą. Szukałem w google ale nie znalazłem nic wyraźnego o tym, jakaś podpowiedź może?
bakerss
Aż mnie ciarki przeszły biggrin.gif Prosimy o uchylenia rąbka tajemnicy... smile.gif
^BerZerK^
day table editor?
jakis plugin w stylu rainlendera? ;-)
swistak
Zjada mnie ciekawosc. Prosze o cokolwiek, info, alpha release, screeny smile.gif
Matzec
BerZerK -> tzn. jakiś kalendarz? To by się nawet przydało :)
case
no, moze bedzie to pierwsza wtyczka, ktora nix zrobi do konca... ja tylko na to licze
MiLKA
mi bardziej nazwa pasuje na edytor plikow dtable, no ale czas okaze, a nie musze mowic ze kazdy tutaj czeka z niecierpliwoscia smile.gif

@ case> wydaje mi sie jednak ze nix skonczyl w pelni dwie wtyczki - ggcrypt i k.notify, wiec nie bardzo pasuje twoje stwierdzenie
case
QUOTE(MiLKA)
@ case> wydaje mi sie jednak ze nix skonczyl w pelni dwie wtyczki - ggcrypt i k.notify, wiec nie bardzo pasuje twoje stwierdzenie

heh, no tak, tak, to taka malutka aluzja do kBota, kBoard i obecnych wtyczek :wink:
Sleeva
Mnie się skojarzyło (pewnie zupełnie bez sensu huehuehue) z mozliwością rysowania z rozmówcą w czasie rzeczywistym w pseudo paincie.

Niektóre komunikatory to mają i muszę przyznać, że w momencie wyjaśniania czegoś a la funkcja matematyczna z wykresem jest to nie do zastąpienia. 8)
Matzec
QUOTE(Sleeva)
Mnie się skojarzyło (pewnie zupełnie bez sensu huehuehue) z mozliwością rysowania z rozmówcą w czasie rzeczywistym w pseudo paincie.

Takie coś miało być, i nazywało się K.Board :)
case
QUOTE(Matzec)
QUOTE(Sleeva)
Mnie się skojarzyło (pewnie zupełnie bez sensu huehuehue) z mozliwością rysowania z rozmówcą w czasie rzeczywistym w pseudo paincie.

Takie coś miało być, i nazywało się K.Board smile.gif

...i nie zostalo dokonczone tongue.gif hehehe
Olórin
QUOTE(MiLKA)
mi bardziej nazwa pasuje na edytor plikow dtable, no ale czas okaze, a nie musze mowic ze kazdy tutaj czeka z niecierpliwoscia smile.gif

@ case> wydaje mi sie jednak ze nix skonczyl w pelni dwie wtyczki - ggcrypt i k.notify, wiec nie bardzo pasuje twoje stwierdzenie


Mi też się skojarzyło z edycją .dtb smile.gif może łączenie archiwów ;p
nix
QUOTE(MiLKA)
mi bardziej nazwa pasuje na edytor plikow dtable, no ale czas okaze, a nie musze mowic ze kazdy tutaj czeka z niecierpliwoscia smile.gif
QUOTE(Olórin)
Mi też się skojarzyło z edycją .dtb  może łączenie archiwów ;p

no no MiLKA lubie Cie coraz bardziej :twisted: zaimponowales mi w tym momencie smile.gif Olórin... tez w dobrym kierunku kombinujesz... :twisted: lubie Was chlopaki biggrin.gif myslicie! biggrin.gif

QUOTE(MiLKA)
@ case> wydaje mi sie jednak ze nix skonczyl w pelni dwie wtyczki - ggcrypt i k.notify, wiec nie bardzo pasuje twoje stwierdzenie

no mysle ze kIEv tez jest skonczony i stabilny - sprawa menu emot jest dodatkowa funkcjonalnoscia ktora nie byla przewidziana... dopiero pozniej pojawil sie pomysl dodania tego.. i bedzie dodane ale uwazam ze obecna wersja jest wersja ukonczona... a wszystko mozna unowoczesniac i dodawac nowe funkcje biggrin.gif

i moze odrazu zdementuje domysly o kalendarzu... biggrin.gif
Olórin
<joke>to może odrazu import archiwum z gg ;p</joke> może archiwizowanie profilu ? nie zdziwił bym się jakby to był zewnetrzny progs wink.gif... dobra, już koniec tych domysłów bo dojde do automatu piszącego wtyczki, a raczej tłumaczącego z chińskiego na c++ laugh.gif, czekam cierpliwie na nową wtyczke(czy cokolwiek innego to będzie ;p) wink.gif


edit: jeszcze 1 pomysł: GUI do edycji tablicy kontaktów/konfiguracji smile.gif nie wiem po co to komu no ale wink.gif
MiLKA
QUOTE(nix)
QUOTE(MiLKA)
mi bardziej nazwa pasuje na edytor plikow dtable, no ale czas okaze, a nie musze mowic ze kazdy tutaj czeka z niecierpliwoscia smile.gif
QUOTE(Olórin)
Mi też się skojarzyło z edycją .dtb  może łączenie archiwów ;p

no no MiLKA lubie Cie coraz bardziej :twisted: zaimponowales mi w tym momencie smile.gif Olórin... tez w dobrym kierunku kombinujesz... :twisted: lubie Was chlopaki biggrin.gif myslicie! biggrin.gif

:oops:
QUOTE(nix)
no mysle ze kIEv tez jest skonczony i stabilny

nie do konca, a sprawa ze znacznikami w wiadomościach wysyłanych przez kJabbera? bo reszta imho jest perfect

QUOTE(nix)
sprawa menu emot jest dodatkowa funkcjonalnoscia ktora nie byla przewidziana... dopiero pozniej pojawil sie pomysl dodania tego.. i bedzie dodane ale uwazam ze obecna wersja jest wersja ukonczona... a wszystko mozna unowoczesniac i dodawac nowe funkcje biggrin.gif

na to by i tak trzeba bylo poczekac, bo obsluga toolbara w oknie rozmowy nie jest ciekawa sad.gif

QUOTE(nix)
i moze odrazu zdementuje domysly o kalendarzu... biggrin.gif

i coz tu powiedziec... no ze troche szkoda, ale jak se podszkole skilla z c++ to moze i dodam do k.notesa (siedzi co prawda w to.do)
nix
QUOTE(MiLKA)
QUOTE(nix)
no mysle ze kIEv tez jest skonczony i stabilny

nie do konca, a sprawa ze znacznikami w wiadomościach wysyłanych przez kJabbera? bo reszta imho jest perfect

a to sie pojawilo pozniej i normalny blad :D - windows ma ich tysiace :twisted: .. kiedys tam bedzie naprawione
MiLKA
QUOTE(nix)
QUOTE(MiLKA)
QUOTE(nix)
no mysle ze kIEv tez jest skonczony i stabilny

nie do konca, a sprawa ze znacznikami w wiadomościach wysyłanych przez kJabbera? bo reszta imho jest perfect

a to sie pojawilo pozniej i normalny blad biggrin.gif - windows ma ich tysiace :twisted: .. kiedys tam bedzie naprawione

juz gdzies to chyba pisalem, ale moim zdaniem czy to jest kjabber czy gg to powinni tak samo dostarczac wiadomosci, a nie tak jak teraz jest, ze kjabber dostarcza zakodowana, ale to juz chyba rozmowa na inny watek ;-)

ps> teoretycznie przed bledami w wyswietlaniu rozmow kjabberowych nie uciekniesz, wylaczajac kIEview, dostajesz zero reakcji na znak nowej linii, tudziez <br>
ps2> ide chyba spac, bo marudze ;p
Sahasrara
QUOTE
no mysle ze kIEv tez jest skonczony i stabilny


Hm. :roll: Ale jeśli mam domyślnie włączone emoty i gadam z kimś z wyłączonymi emotami - to dalej widzę je u siebie w rozmowie... Taka mała uciążliwość, poza tym faktycznie wtyczka jest dość stabilna.
MiLKA
QUOTE(Sahasrara)
QUOTE
no mysle ze kIEv tez jest skonczony i stabilny


Hm. :roll: Ale jeśli mam domyślnie włączone emoty i gadam z kimś z wyłączonymi emotami - to dalej widzę je u siebie w rozmowie... Taka mała uciążliwość, poza tym faktycznie wtyczka jest dość stabilna.

a jak masz ustawioną opcje 'Zestaw emotikonów przypisane do okna kontaktu nie do osoby' ?
Olórin
tylko to poprawne przesylanie znaczków przez J i będe całkowicie szczęśliwy....,a i jest taki bug że mi dokleja ; na początek lini, ale nie zawsze, tylko chyba jak na początku jest jakiś znak specjalny czy ja wiem co...albo znak tabulacji czy cos takiego wink.gif
torn
węszę tu mały off-topic. na temat panowie i panie, na temat.
drivex
QUOTE(torn)
węszę tu mały off-topic. na temat panowie i panie, na temat.


hmm no jak na temat jak nawet dokladnie nie wiadomo nad czym Nix pracuje tongue.gif
torn
na temat kJ i jego bugów jest odpowiedni temat, nie ma co rozdrabniać dyskusji.
nix
wracajac do tematu..

w tej chwili programik (niezalezny - nie wtyka) potrafi odczytac kazdy plik dtb (z konnekta), mozliwa jest edycja dowolnych wartosci, dodawanie, usuwanie, modyfikowanie kolumn i wierszy... i zapis do pliku...
przed chwila bawilem sie w laczenie rozmow w historii smile.gif
docelowo beda tez automatyczne funkcje do laczenia rozmow (sesji) w ktorych odstep czasu ostatniej wiadomosci i pierwszej wiadomosci nastepnej sesji jest mniejszy niz np 10 min..
mozliwa tez bedzie zmiana hasla pliku (haslo profilu) - ale konieczna jest znajomosc obecnego hasla zeby wogole otworzyc plik smile.gif

a no i prawdopodobnie bedzie dolaczanie archiwum gg...
no to super smile.gif
zycze powodzenia smile.gif
shw
ot: nie zapomialbym tez o bug'u - klikniecia na link - bo on mi very przeszkadza (choc juz sie przyzwyczailem z tym prawym przyciskiem tongue.gif)
co do wtyki - wow - a mialo byc tak krucho z czasem u ciebie smile.gif
nix
QUOTE(shw)
ot: nie zapomialbym tez o bug'u - klikniecia na link - bo on mi very przeszkadza (choc juz sie przyzwyczailem z tym prawym przyciskiem tongue.gif)

bug jest to nieprzewidziany, niezamierzony blad a tu mamy do czynienia z czyms zaplanowanym i przewidzianym wiec nie jest to bug :twisted:

QUOTE(shw)
co do wtyki - wow - a mialo byc tak krucho z czasem u ciebie smile.gif

nie wtyki tylko jak powiedzialem niezalezny program...
a co do czasu... mam go bardzo malo... ale jak sie chce to zawsze sie znajdzie jeszcze chwilka na kolejne zajecie (wystarczy chciec)
nix
no tak najpierw krzycza o import archiwum GG a pozniej cisza... i jak to jest? potrzebne to komus czy nie?
ja do niczego tego importu nie potrzebuje...

wiec jak? mam robic czy nie?

ps
jesli ktos zwatpil we mnie... moze niech sie wypowiedza Ci ktorzy DTable Editora juz widzieli... wink.gif
Sija
widzialem, testowalem, mieszalem w DTB ;]
Programik IMHO b. przydatny, chwilowo w beta-fazie rozwoju, wiec nie dziwia rozne niedociagniecia, ale ogolnie duze 5+ biggrin.gif

Wniosek: rozwijac, dorobic laczenie archiwow, konwersje arch. GG->Konnekt i ogolnie dzialac dalej :]
hao
Na pewno przydatne, patrząc choćby po ilości zgłoszeń o tym w becie
torn
jeżeli będą wizardy do dzielenia (rozmawialiśmy o tym) i łączenia rozmów, to będzie to świetne narzędzie :)
Aule
QUOTE(nix)
no tak najpierw krzycza o import archiwum GG a pozniej cisza... i jak to jest? potrzebne to komus czy nie?
ja do niczego tego importu nie potrzebuje...

wiec jak? mam robic czy nie?

Dla mnie też to nie będzie bardzo potrzebne, bo gg od około roku nie używałem, więc dla mnie bardziej przydatnym jest łączenie, ale jeśli ktoś sie przesiada z GG na Konekta to chciałby mieć stare archiwum.
UNK
przyda sie taki program/wtyczka bo to moze zachecic czesc uzytkowniko do przesiadania sie z gg na K wink.gif
case
QUOTE(UNK)
przyda sie taki program/wtyczka bo to moze zachecic czesc uzytkowniko do przesiadania sie z gg na K wink.gif

Tylko po to, bo starym Konnektowcom na nic sie to zda... tak wiec jesli zalezy na nowych [l]userach to robic :wink:
Olórin
a może dla starych wyjadaczy szukanie w archiwum? :twisted:
Aule
QUOTE(Olórin)
a może dla starych wyjadaczy szukanie w archiwum? :twisted:

Hehe. potwerdzam przydatność, ale szukanie powino byc chyba w konnekcie bezpośrednio.
case
QUOTE(pz16)
QUOTE(Olórin)
a może dla starych wyjadaczy szukanie w archiwum? :twisted:

Hehe. potwerdzam przydatność, ale szukanie powino byc chyba w konnekcie bezpośrednio.

haha dokladnie tongue.gif jesli ma byc szukanie to moze zacznijmy od historii K laugh.gif
UNK
no ikona z tego co wiem jest od wersji .98 albo i nawet wczeniejszej (chyba nie mialem jeszcze wtedy K), ale hao chyba zostawil to jako niespodzianka w jakies tam wersji w przyszlosci tongue.gif
piotr.ek
QUOTE(case)
haha dokladnie tongue.gif jesli ma byc szukanie to moze zacznijmy od historii K  laugh.gif

No, ze tego nie ma, to az wstyd sad.gif I nie ma co sie smiac, jak dla mnie to z deka porazka i juz ladnych kilka razy musialem kogos prosic, zeby w swoim programie (GG, Miranda) poszukal czegos w rozmowach ze mna. O tekstach w stylu "taki niby super ten Konnekt, a wyszukiwania nie ma, buahaha" nie wspomne :?
case
QUOTE(piotr.ek)
No, ze tego nie ma, to az wstyd sad.gif[...]

to raczej podstawowa funkcja komunikatora :twisted:
UNK
zawsze mozna to ominac w bardzo prosty sposob, jak narazie jak nie ma wyszukiwania w histori
1) zapisac cale rozmowy do pliku
2) wyszukiwac tekstu w zapisanym pliku

juz kilka razy z tego korzystalem wink.gif

nix: a co do tego programu to moze jeszcze taki dodatek wgrywania rozmow z pliku tekstowego tongue.gif:>
niki
czekam z niecierpliwoscia na te wtyczke - dzis byl niespodziewany restart kompa no i padl cfg.dtb sad.gif no i laczenie rozmow tez sie przyda wink.gif
shw
jak to powiedzial nix (wrecz krzyknol do mnie) - to nie wtyczka - to oddzielny program tongue.gif
nix
QUOTE(shw)
jak to powiedzial nix (wrecz krzyknol do mnie) - to nie wtyczka - to oddzielny program tongue.gif

nie przypominam sobie zebym krzyczal.. nie mam tego w naturze smile.gif
shw
QUOTE
nie wtyki tylko jak powiedzialem niezalezny program...

tak tak - nie krzyczales??
a moze papierosami mnie tez nie przypalales, co??
i mnie... dotkneles!

program sponsorowany przez akcje - zly dotyk tongue.gif
mleko
hmm jesli w tej wtyczce/programie bedzie import (i ewen export) archiwum z gg to ja jestem ZAAAAAAA !!!
bo tylko to mnie hamuje przed przejsciem na Konnekta (a chce juz prawie od roku przejsc) tzn nie chce tracic archiwum z gg!!!

kiedy bedzie jakas wersja beta chociaz? biggrin.gif
Aule
Jakaś beta to już podobno jest, ale niestety tylko dla wybranych :cry: Nie łam sie nie jesteś sam.
nix
co do hamulcow z utrata archiwum... ostatnio pozbylem sie wiekszosci wlasnego archiwum... po co mi to? :twisted:
drivex
QUOTE(nix)
co do hamulcow z utrata archiwum... ostatnio pozbylem sie wiekszosci wlasnego archiwum... po co mi to?  :twisted:


Nixie smile.gif przyjacielu biggrin.gif, moze umiescilbys jakas publiczną alphe/bete :> tak zebysmy, my uzytkownicy k.Programu zobaczyli jak to wszystko dziala i funkcjonuje, moglibysmy dodac jakies pomysly albo odjac smile.gif co by nam pasowalo a co nie :> w finalnej wersji programu
:twisted: :twisted:
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.