Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: SKyPE !
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
Stron: 1, 2
lhs
BABBLE - miło było, lecz się skończyło...
Lukas77
QUOTE(lhs)
BABBLE - miło było, lecz się skończyło...


24.12.2004 godz. 22:00 - zadzwoniłem do znajomych, może wcale się nie skończyło tylko w święta mieli przeciążone wszystko...
lord
wiecie może czy planują w skype dać możliwość videokonferencji ??
Olórin
Planują, mogli by już ponoć wypuścić, ale czekają bo chcą zrobić jak najlepsze, co by bubla nie wypuścić smile.gif
stroozyk
mam pytanie troche z innej beczki: znacie może jakiś komunikator do rozmów głosowych, który będzie miał mniejsze wymagania co do łącza (głównie upload) niż skype?? oczywiście kosztem jakości..
cRoMo
stroozyk: http://www.konnekt.info/forum/viewtopic.ph...ighlight=#23122

EDIT:
Cos sie zmienilo z babble? Probujac dzwonic na stacjonarny w PL slysze "You have insufficent credit to place this call. Please top-up..." sad.gif
foxtwo
nagle wszyscy zaczeli dzwonic na numery PL i pewnie wprowadza jeszcze wieksze limity, badz od razu bedzie trzeba zaczac placic od pierwszej sekundy laugh.gif
m4t3k
Jak zobaczyłem zamieszanie w cenniku na stronie to wyłączyłem 8) Mama jak na razie nie będzie siadać do kompa tongue.gif
sal_er
CODE
For only GBP £5 per month (about €7 or $9.50US depending on your currency) you’ll get 1,000 free minutes every month to the USA, Canada, Europe (including Poland and Scandinavia) and Australasia.

Przy okazji wyszło na to, że Polska to już prawie nie-Europa ;P
Aule
Oni myślą, że my jeszcze z dzidami biegamy i w szałasach mieszkamy, to co sie dziwisz wink.gif
sal_er
W zasadzie się nie dziwię :> Przecież wystarczy przez okno wyglądnąć :>
Olórin
Albo włączyć komisje śledczą na TV wink.gif
lhs
Albo obrady Sejmu - "Pani w głowie nie ma nawet to, co zostaje po omłotach owsa"...
NelQ
I jak tu nie mowić, że nasz rząd to "wiocha" wink.gif
sal_er
A ponoć ma być tak, że system proporcjonalny ma najlepiej reprezentować nastroje (nie-chwilowe) w społeczeństwie... Swoją drogą to bycie politykiem jest jedną z najleszych "fuch", jakie sobie można teraz wyobrazić - jesteś skończonym debilem, nudzisz się przez cały czas, od czasu do czasu powiesz jakieś badziewie, które nie ma ani ładu, ani składu, i na dodatek dostaniesz całkiem miłą dietę... Żyć, nie umierać...
kam104
Mi też podoba się pomysł tej wtyczki. ja właśnie tu wszedłem żeby napisać żeby coś takiego zrobili biggrin.gif . Fajnie by było jak by odinstalować skype a dodać tylko wtyczke do konnekta biggrin.gif
Sija
QUOTE(kam104)
Mi też podoba się pomysł tej wtyczki. ja właśnie tu wszedłem żeby napisać żeby coś takiego zrobili  biggrin.gif . Fajnie by było jak by odinstalować skype a dodać tylko wtyczke do konnekta biggrin.gif


API Skype na to nie pozwala.
vojtek
QUOTE(NelQ)
I jak tu nie mowić, że nasz rząd to \"wiocha\" ;)


Rząd jest taki jaki naród wybrał. Rząd to przecież przedstawiciele narodu (jak i cała gama posłów, senatorów itd), wybrani przez społeczeństwo.

A co do wtyczki (czyli wracając do tematu wątku) - cóż, jakieś rozmowy głosowe by się niewątpliwie przydały. Czy to z gg, czy z tlenem czy jakiekolwiek inne. Tyle że są chyba pilniejsze sprawy dla tych developerów, którzy potrafili by to dobrze napisać. Fakt, faktem - przydałoby się w projekcie ze 2-3 wtyczkopisarzy jeszcze ;-) Dziwne, że mimo wzrostu popularności K. (mam nadzieję że taki występuje), programistów wciąż jak na lekarstwo - ciągle te same osoby właściwie piszą wtyczki (i znowu zszedłem z tematu).
patefoniq
No ja chetnie, ale niestety jestem sprzetowcem. Troche programowalem, ale w delphi i z uzyciem sql'a a nie API... Cos tam czytalem, ale za dlugo nie siedzialem w tym, wiec ja sie nie nadam sad.gif
lhs
QUOTE(patefoniq)
wiec ja sie nie nadam sad.gif

To po co piszesz??
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.